bleskové dodání, dobré ceny

Reakce obchodu vmfashion.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým VM Fashion

• Kvalita zboží

• Dobrá cena
    • Kvalitní zboží

Kvalitní zboží za dobrou cenu, objednal jsem už vícekrát a zatím žádný problém

• Rychlé doručení, dobré ceny

Reakce obchodu vmfashion.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste spokojena. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým VM Fashion

• obdržel jsem jiné opotřebované zboží(dle mého názoru někdo vyměnil při balení) při doložení dokumentů v jakém stavu jsem zboží převzal a zboží reklamoval. Požadoval jsem i prošetření procesu a doložení dokumentů jaké zboží bylo zabaleno a jaké předali přepravci. Reklamace zamítnuta z důvodu, že se toto nikdy nestalo a tak se to nemohlo stát ani v mém případě, a že mi posílají zboží zpět. Peníze nemám, zboží nemám, nevím snad už jen zatleskám....

Reakce obchodu vmfashion.cz

Rádi bychom vám připomněli, že jsme řádně vyřídili Vaší reklamaci týkající se údajné výměny koupacích šortek za obnošené koupací šortky. Všechny případné reklamace řešíme obratem a to se stalo i ve vašem případě. Reklamace byla zamítnuta jako neoprávněná. V žádném případě není možné aby došlo k výměně opotřebovaného zboží při jeho balení nebo expedici a to ještě za zboží a značku, kterou náš e-shop neprodává. Zboží, které jste si objednal vám bylo řádně odesláno a to zcela nové, nepoužité a v originálním balení.
    S přátelským pozdravem, Tým VM Fashion

Kvalitní zboží za super cenu,rychle dodání.

• Ceno
    • Velmi dlouhá dodací doba
    • Na zàkaznickou linku se nejde dovolat

Protože nejsem zvyklý čekat na zboží dva týdny byl to můj první a zároveň poslední nákup

Reakce obchodu vmfashion.cz

Dobrý den, především děkujeme za recenzi i negativní recenze je pro nás důležitá. Nicméně objednávku jste zadal 7.8.2023 na zboží u kterého je uvedena doba expedice v rozmezí 3-8 dnů. Zboží Vám bylo odesláno 15.8.2023 tj. v termínu, který byl u zboží uveden. Na zboží jste tak nečekal dva týdny. Při objednávaní tedy doporučujeme sledovat uvedenou dobu expedice. Právě abychom informovali zákazníky uvádíme termíny expedice . Přejeme hezký den. Tým VM Fashion

Super ceny :)

• Velmi rychlé dodání zboží

Reakce obchodu vmfashion.cz

• pestrá paleta sortimentu, rýchle vybavenie objednávky

Reakce obchodu vmfashion.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste s přístupem spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým VM Fashion

Rychlé a spolehlivé,ochota

Reakce obchodu vmfashion.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste s přístupem spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým VM Fashion

Přišlo jiné zboží než bylo objednáno

Dobrý den, paní Molnarová
    Pokud Vám došla cestovní taška o jiném objemu pak jste nám tašku měla zaslat zpět. Zboží bychom vám na naše náklady bez problému vyměnili. K dnešnímu dni 18.5.2023 však žádnou reklamaci z vaší strany neevidujeme. I přes veškerou snahu kdy zboží kontrolujeme může dojít k přehlédnutí a proto máme na našich stránkách k dispozici veškeré kontakty a formuláře k reklamaci. Je však nutné abychom reklamaci obdrželi od zákazníka což se zatím nestalo. Děkujeme a přejeme hezký den.
    K datu 24.7.2023 zákazník neuplatnil, žádnou žádost o výměnu zboží nebo reklamaci.
    Tým VM Fashion