Zbozi jsme si objednali 2.4. a dodnes nedorazilo.Na emaily nikdo neodpo
    vida...komunikace ze strany obchodu vubec zadna!

Uz nikdy vice a v zadnem pripade bych ho nedoporucila dale.

• extrémně dlouhá dodací lhůta
    • telefon uvedený pod objednávkou nikdo nezvedal
    • emailový dotaz v jakém stavu je moje objednávka mi nebyl zodpovězen

Nevím, jak může obchod v dnešní době s takovým přístupem fungovat. Dlouhá dodací lhůta, nekomunikativnost.

Ackoliv se delka doruceni jevi jako dlouha (3 tydny), bylo to zpusobeno vysivanim deky dle prani (obrazek a jmeno), takze to povazuji za zcela v poradku. Doporucuji.

• zboží bylo možné sehnat pouze v pár obchodech, dobrá cena
    • dorazila nám jiná varianta výrobku, přestože jsme do poznámky napsali, kterou chceme

• dobré cenové relace
    • dobrá komunikace
    • spolehlivost doručení

Obchod dopručuji,byl to sice můj první nákup,ale byla jsem velice spokojená.

• nejnižší cena na trhu

• rychlost, cena, domluva
    • nemá

spokojenost, doporučuji

• příjemné ceny
    • delší dodací lhůta

• Našla jsem zboží které jsem potřebovala nejlevněji.Telefonicky jsem si ověřila dostupnost a druhý den jsem byla informována, že zboží zasílají. Takže za sebe mohu jen doporučit.

Chyběla mi informovanost o tom ,zda již bylo zboží odesláno a kdy ho mám očekávat.
    Tuto informaci jsem zjišťovala telefonicky.
    Až na tento nedostatek mohu obchod doporučit.

• Opravdu nereagují na e-mailové dotazy.

Raději objednat jinde kde si zákazníka váží.

• ZATÍM NEVÍM
    • NEVÍM

SUPR

• dobrá cena, to je asi tak vše
    • Zboží nezabaleno v orig. balení. Bylo již na první pohled použito. Pak jsem zjistila, že je poškozeno, odřeno. Poslala jsem ihned reklamaci. Nyní se nemohu paní Hoškové dovolat, na emaily nereaguje.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu raj-deti.cz

zboží bylo koupeno v renomovaném obchodě, reklamace vyřizujeme okamžitě. Bohužel zboží nemůžeme kontrolovat zda je vše v pořádku. Stává se, že i od výrobce přijde zboží poničené,ale pokud je zabaleno v originální krabici, již nerozbalujeme.
    Pokud vím, zboží Vám bylo ihned vyměněno a zaplaceny peníze za poštovné.
    To zde již nepíšete.
    S pozdravem Hošková

• Špatná komunikace

Raději se poohlédněte jinde

• NIC
    • Nedodali zboží neodpovídají na email, neberou telefony.

Ve srovnávači cen jen zabírají místo.

• Rychlost,kvalita, dobrá komunikace,super ceny. Vřele doporučuji.

Doporučuji, byla jsem maximálně spokojená. Široký výběr zboží za bezva ceny.

• Nízké ceny
    • Nedodají zboží
    • Nekomunikují

Objednala jsem si u nich zboží do tedˇ mi nepřišlo,nedoporučuji ani jednou mi neopověděli a to jsem jim několikrát psala e-mail.Objednala jsem u jiné firmy sice dražší ale přece mi to poslali,jsou tady sice nízké ceny ale totˇ vše!