Chcete názor na čo? Peniaze odišli a tovar doteraz neprišiel. Pokúšal som sa komunikovať mailom a nič

• Zboží bylo zaplaceno, nebylo dodáno a na email firma nereaguje.

Reakce obchodu Vlkodlak.cz

všechny zaplacené zásilky mám v pořádku odeslané a v systému nemám ani žádný zákaznický e-mail, který by reklamoval nedoručení zásilky.
    Poprosím Vás, abyste mě kontaktoval přímo na osobní e-mail: [email protected] nebo na kontaktní mobil, uvedený na mém eshopu a jistě zjistíme chybu a najdeme řešení. Díky za pochopení.
    Marek Chlíbek

• ceny
    • Super jednání
    • Vše vždy kvalitně zabaleno

Super obchod, vřele doporučuji, již několik nákupů a nikdy nebyl jedinej problém.

• -
  • Doteraz neprišiel ani mail, kde majú byť platobné údaje!!!

Reakce obchodu Vlkodlak.cz

platební údaje jsem Vám odesílal. Moc prosím, zkontrolujte si složku Spam nebo Nevyžádaná pošta.
    Děkuji za pochopení.
    Marek Chlíbek

• Prodává směs kvalitních výrobků a čínských atrap. Při nákupu přes e-shop je těžké rozlišit, co je co.

objednané zboží bylo ve velikosti XL a přišla velikost tak snad S, ale s označení XL, takže je to nepoužitelné

Pane Františku,
    děkuji za upřímnou recenzi a moc mě mrzí, že jste se nákupem u mě zklamal. V první řadě vás chci ubezpečit, že zboží pokud nejste se zbožím spokojen, můžete mi jej zaslat nazpět a obratem vám vrátím jak plnou kupní cenu tak zaplacené poštovné. Slušný prodejce tohle dělá pro zákazníky běžně a bez komplikací. Dnes už je doba, že slušnost je větší deviza než nejnižší cena a tak si na maximální vstřícnosti k zákazníkům velmi zakládám.
    Ohledně značení velikostí písmeny existuje několik standardů a různí výrobci používají rozdílná značení konkrétních konfekčních velikostí. Pro upřesnění před nákupem pomůže se zorientovat na stránce s popisem velikostí, kde je od většiny výrobců uveden i přepočet na centimetry u jednotlivých tělesných partií.
    Kdybyste si nebyl s výběrem velikosti jistý, tak stačí napsat na můj mail konkrétní tělesné rozměry a já poptávané zboží fyziky přeměřím a napíšu vám skutečně odpovídající velikost.
    V každém případě se na mě prosím neváhejte obrátit s reklamací a vyřídím ji obratem. Je mi velmi líto, že jsem Vás nákupem zklamal a udělám vše pro to, abych to dal do pořádku.
    Marek Chlíbek - Dago