Rychlé dodání

Kryt je pěkný, splnil očekávání. Rychlé jednání.

• Super nabídka vytvoření vlastního motivu na obal a rychlé dodání.

Perfektní přístup a komunikace. Rychlost, doporučuji.

Barvy na krytu vypadají jako vyšisované.

• rychlá pomoc s návrhem krytu
    • rychlé zpracování a odeslání objednávky
    • kvalitní tisk

rychlá bezproblémová komunikace, poradili a pomohli s návrhem krytu, krásné zpracování a kvalitní tisk. Doporučuji, dávám 10/10.

• S obchodem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nechala jsem si podle fotky udělat kryt na mobil a výsledek perfektní. Jednoduchost nahrání, úprava a odeslání. Komunikace také výborná a doručení nemělo chybu, rychlost. Jsem moc spokojená.

Rychlé dodání. Moc hezky zabalené.

• neskutečná rychlost, vše dle mých představ, doporučuji

• Super komunikace

Kupoval jsem tu už druhý kryt dělaný z fotek a naprostá spokojenost.
    Rozhodně doporučuji

• komunikace
    • balení v jakem zboží přišlo
    • kryt sám o sobe vypada kvalitně a je tenoučký

Kryt přišel. Byl vyřízen rychle až mě to překvapilo ale kvalita je příšerná. Objednávala jsem zde poprvé a naposled. Konkurence u které jsem spokojená a objednávám bohužel neměla typ krytu mojeho nového telefonu a tak sem musela objednat zde. Zde byl dražší a kvalita fotky je opravdu děsná. Příště už zase jen u konkurence.

Reakce obchodu Vlastní Kryt

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Bohužel jsme od Vás neobdželi jakoukoli stížnost nebo reklamaci, abychom to mohli případně řešit. Co se týče kvality, záleží na mnoha faktorech, od kvality fotografie až po typ tisku. Bohužel nemůžeme posoudit zda se jednalo o chybu tisku nebo něco jiného a zda kvalita je taková jaká má být, prootže od Vás nemáme žádnou fotografii ani žádnou zmínku ohledně kvality.
    Co se týče ceny jsme dlouhodobě jedni z nejlevnějších a u některých typů obalů jsme nejlevnější na trhu. Pokud posuzujete cenu nejlevnějšího modelu konkurence a nejdražšího u nás, tak pak jsme samozřejmě dražší, ale je třeba zohlednit i vlastnosti a typ daného obalu. Porovnáváte konkurenční obal, který nepodporuje platby kartou, bezrátové nabíjení a omezuje signál GPS a mobilní signál v místech s horším dosahem s naším obalem, který všechny tyto funkce má. Vámi porovnávaný konkurenční typ obalu v nabídce samozřejmě také máme a to dlouhodobě nejlevněji na trhu i přes falešné slevy ostatních prodejců :-)

Velká škála značek, na které si můžete kryt nechat vyrobit.
    Bleskové dodání, hezky zabalené. Tisk předčil mé očekávání. Kryt je opravdu povedený.

Objednala jsem několik obalů na mobil, ale jeden bohužel úplně neseděl, jinak doručení rychlé i před vánoci!

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Hezky dárkově zabalené

Hned první den je kryt poškrábaný po celé zadní straně a jedna hrana sedřená

Perfektní přístup a kryt je parádní doporucuji

• Rychlost odeslání

V jeden den objednáno a zároveň i odesláno. Byla to vážně rychlost.
    Kryt vypadá hezky, snad i něco vydrží.

• Rychlá komunikace, krásné provedení a malý dárek, velice potěšil

Rychlé a příjemné jednání, krásně provedený, kvalitní kryt