• Bohužel ty nejhorší (nedodáno špatná komunikace s obchodem). Neberou mobil a pod.

Reakce obchodu VitaPlant.cz

Vážený pane Vajgrte,

společně jsme telefonicky mluvili v pátek 27. 10. Zvolil jste si jako výdejní místo Balíkovnu - Alza box - ten byl bohužel plný. Dnes jsem Vám zajistil uložení na poště viz sledování zásilky níže.
    Objednávku jste vytvořil 23. 10. a 24. 10. jsme Vám jí odeslali viz https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/NB3587217619M
    Můžete mi tedy říci, kdo s Vámi nekomunikuje? Zásilka čeká na Vaše vyzvednutí.

VitaPlant.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Nakoupila jsem olšové šišky, které jsou nefunkční.Zboží za 500 Kč můžu vyhodit, protože jakoukoli reklamaci neuznáte, u tohoto zboží se přijde na kvalitu zboží až se použije v akváriu.Tyhle šišky už byly jednou použité, proto nikomu nedoporučím u Vás nakupovat.S pozdravem Hejlová

Reakce obchodu VitaPlant.cz

Vážená paní Hejlová,
    můžeme Vás ujistit, že olšové šišky jsou kvalitní a nebyly nikdy použity. Po sběru se u nás dosuší a pak pouze zabalejí. V kontaktu s vodou u nás vůbec nejsou. Vůbec jste nás nekontaktovala. Z čeho tedy usuzujete, že reklamaci neuznáváme?
    Doporučujeme se příště nejdříve obrátit na nás a až poté řešit komentáře.
    Co si přestavujete pod funkčností olšových šišek? Šišky je nutné dle návodu umístit do akvarijní nádrže a ponechat je tam, kde začnou postupně uvolňovat třísloviny a další látky.
    Jedná se o první negativní komentář, ale i za ten Vám děkujeme.
    VitaPlant.cz