Po 9 dnech stále čekám na doručení a komunikace vázne. Doufám, že nepřijdu o peníze. Nelíbí se mi to.

Reakce obchodu Vitamino.cz

Dobrý den, omlouváme se za delší čekací dobu. Bohužel během týdne black friday jsou všechny naše kapacity a také naše dodavatele enormně vytížené a proto dochází ke zpoždění ve zpracování objednávek.
    Každopádně Vaše objednávka je v pořádku a brzy bude expedována. Prosime vas o trpělivost a shovívavost.
    Děkujeme za pochopení

Bohužel, po potvrzení objednávky víc jak 10 dní ani zboží, žádná zpráva, ani omluva nebo vysvětlení, žádná rekce na můj e-mail, kde je problém

Reakce obchodu Vitamino.cz

Dobry den, objednali ste si tovar, ktory nie je momentalne na sklade. Tato informacia je priamo uvedena pri produkte na nasom webe, kde je aj moznost sledovat dostupnost tovaru.

Je nelogicke posielat zakaznikom informacie o tom, ze produkt nie je dostupny, nakolko je to uvedene už pri danom produkte, kde zakaznika upozornujeme priamo pri kupe. Vysvetlenie, ktore pozadujete ste dostali priamo pri produkte, kde je uvedena nedostupnost.

S pozdravom Vitamino.cz

• Po zaslaném e-mailu s dotazem, kde je má objednávka mi bylo sděleno, že bude expedována 27.12., dosud jsem neobdržela žádnou informaci, že byla zásilka předána kurýrovi. Objednávku mám uhrazenou, nemám ani peníze, ani zboží, ani žádné info.

• Vyjma potvrzení objednávky, žádné informace ani přes dotaz na stav objednávky nedorazily, natož zboží.

• Dobré ceny.
    • Ani po týdnu zboží ještě nebylo předáno dopravci:-(

zboží bylo odesláno 6. den od objednání

Dobry den,
    Vasa objednavka bolo uskutocnena 10.8. v stredu, objednavka bola expedovana 12.8. piatoka.

Kurierske sluzby ani Zasilkovna nedorucuje o vikendu, preto Vasa objednavka bola dorucena nasledujuci tyzden.

Do buducna odporucame volit kuriera, ak chcete mat obejdnavku doma rychlejsie. Na nasom webe je uvedeny priblizny cas dorucenia cez Zasielkovnu /Packetu/ - 4 -6, ktory je orientacny a presny termin zalezi na Zasielkovni.

Prajeme Vam vsetko dobre.

Tym Vitamino.cz

• místo dvou balení po 90 kapslích mi poslali balení po 60. na můj email se vůbec neozvali, takže nemohu doporučit

Už týden mám svou objednávku zaplacenou a zatím jsem nedostala žádné další informace, v jakém stavu objednávka je.

Zboží nabízejí,ale nemají skladem.

Reakce obchodu Vitamino.cz

Zboží, které jste si objednal, bylo momentálně nedostupné, o čemž jsme Vás informavali e-mailem.
    Ve stejný den Vašeho storna objednávky bylo zboží již skladem.
    Mrzí nás, že máte s naším eshopem negativní zkušenost, ale šlo o ojedinělou situaci.

Věříme, že kdybyste nám dala ještě jednu šanci byl byste spokojený. :)

Hezký den a pevné zdraví přeje tým Vitamino

• špatné informace

Zaplatila jsem, nedostala zpětnou vazbu. Pak jsem si našla firmu na internetu, zaslala e-mail a teprve pak mi bylo sděleno, že zboží nebylo na skladě a že byly informace odeslány. Ale dosud mi nebyly fakturační údaje dodány a zboží rovněž ne.

Reakce obchodu Vitamino.cz

jsme rádi, že se veškerá nedorozumění vysvětlila, chybějící faktury dohledaly a zboží k Vám v pořádku dorazilo. Veškeré informace týkající se objednávek (přijetí a úhrada objednávky, předání objednávky dopravci) jsou generovány automaticky a nedokážeme ovlivnit skutečnost, že tyto informativní e-maily jsou detekovány jako SPAM - nevyžádaná pošta.

Přejeme pěkný den a pevné zdraví.
    Tým Vitamino

Dlhá doba čakania 10 dní.
    Objednávka prišla nekompletná a niekto na e-mail nereaguje.

• hodně špatná komunikace
    • žádný telefon, e-maily se vrací jako nedoručené

Zásilka nedoručena přepravcem (překročení rozměrových limitů), slíbeno prošetření situace a opětovné zaslání. Poté následovalo storno objednávky ze strany obchodu. Po kontaktování přes kontaktní formulář, který jediný se tváří, že dotaz byl doručen, nepřišla žádná odpověď.

Reakce obchodu Vitamino.cz

Váš balíček bohužel nemohl být doručen kvůli podmínkám dopravce, o čemž jsme Vás informovali emailem.

Věříme, že kdybyste nám dala ještě jednu šanci byla byste spokojená. :)

Hezký den přeje tým Vitamino

zboží nebylo připraveno ani do 5 dnú od objednání

Reakce obchodu Vitamino.cz

Zboží, které jste si objednala, bylo momentálně nedostupné, o čemž jsme Vás informavali emailem.

Věříme, že kdybste nám dala ještě jednu šanci byla byste spokojená. :)

Hezký den přeje tým Vitamino

Na objednávku jsem čekala 3 týdny, než dorazila na pobočku.

Reakce obchodu Vitamino.cz

Vaše negativní zkušenost nás mrzí. Zboží ve Vaší objednávce byl dočasně mimo sklad, o čem jsme Vás informovali emailem. Po naskladnění byla Vaše objednávka úspěšně doručena.

Vše dobré přejeme, tým Vitamino.cz

Obchod nekomunikuje, zboží nedorazilo, uplynulo už 10dní. Mé peníze nemám zpět!

Dobrý den paní Veroniko,
    zboží ve Vaší objednávce byl dočasně mimo sklad, o čem jsme Vás informovali emailem. Po naskladnění byla Vaše objednávka úspěšně doručena.

Vše dobré přejeme, tým Vitamino.cz