Zásilka nedorazila i když byla hned při objednání zaplacena.Firma nekomunikuje,telefon nezveřejnila.

• bez vysvětlení byla objednávka po 4 dnech na straně e-shopu "úspěšně stornována" s tím, že se těší na další návštěvu

Reakce obchodu Vitagen.cz

vaše objednávka byla stornována, protože jste zadala platbu kartou online, ale platbu jste neprovedla.

Odeslali jsme vám celkem dvě výzvy pro zaplacení nebo o změnu způsobu platby. Ani jednou jste nereagovala.

Z toho důvodu jsme objednávku vyřídili stornem.

URGENT
    stále nedoručili, objednávky č. 51016719, ze dne 22.4.2023
    Amal Köttnerová
    774 042 833

Nebylo mi dodáno zboží , které jsem si objednal. Noční krém byl dodaný jiný , než jsem si objednal.

• 6 dní čekám na doručení - nic, dost velké zklamání
  • žádná komunikace

• Termín dodání

V tomto obchodě jsem nakupoval již po několikáté a až dosud byla zkušenost dobrá. ALE! Dokážu pochopit, že vybraný produkt může být vyprodán, když se v čase sejde více objednávek. Dokážu pochopit, že obchod má dovolenou a určitý čas nefunguje. Co ovšem nepochopím je, že když se tyto okolností sejdou a zaplacené zboží dostanu pravděpodobně za 3 týdny a možná i za více, obchod není schopen o takové skutečnosti napsat e-mail. To opravdu má obchod tolik zákazníků, že mu nevadí o nějakého přijít?

• Zboží bylo údajně doručené, ale nebylo. Dopravce uvádí jiné jméno osoby, které doručil, než bylo na dodání. Gely jsem objednávala pro mateřskou školu, kde doposud nejsou a chybí. Jsem opravdu nespokojená. Dopravní společnost nereaguje vůbec příznivě. Skoro 17 stovek je pryč a gely nemáme.

Zboží nemám jen je naše školka o skoro 17 stovek lehčí. Opravdu jsem nespokojená.

Reakce obchodu Vitagen.cz

vzniklá situace nás velice mrzí. Dopravce, který přijal zásilku do přepravy nejspíše zásilku ztratil/vydal špatně. Mrzí nás, že se o této situaci dozvídáme z recenze . Byli bychom ochotni vám pomoct, kdybyste nás kontaktovali přímo. Již jsme zahájili reklamační řízení a budeme tuto situaci řešit. O jejím vývoji vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.