• Odbornost - schopnost odborné rady při výběru, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Virtual trade

děkujeme Vám za ohodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu.

Spokojenost, rychlá dodávka

Dobrý den paní Aleno,

• Vše O.K.

Jsem velmi spokojen.

Dobrý den pane Karle,

Nízké ceny ,rychlost dodání

Dobrý den pane Pavle,

S pozdravem Váš VIRTUALTRADE.CZ

Zboží nebylo naskladněno, ale pracovník mě ihned po objednání informoval o termínu dodání.

• Vše O.K.

S pozdravem Váš VIRTUALTRADE.CZ

• Dobrá cena, rychlost doručení.

Rychlost dodání
    Dobrá komunikace

Super obchod.

• Pohoda

S pozdravem Váš VIRTUALTRADE.CZ

• Rychlost vyřízení objednávky a doručení..

Celková spokojenost s obchodem

• Rychlost ve zpracování objednávky
    • Komunikace s obchodem
    • Příznivé ceny

• Vše ok

• 100%

• nevím
    • Poslali mi 3 role lepenky, dvě z roku z roku 2017 a jednu z roku 2013.Samozřejme ta starší se drolila a lámala,taky vážila o 8,5 kg více,čemuž nerozumím.Řidič mi vyložil na zem tu těžkou a rychle odjel,dost spěchal,až jsem zvedl,tak jsem pochopil.Nakonec jsem musel zajet do Hornbachu a jednu roli dokoupit,což mě vyšlo draho. Samozřejmě je nemůžu doporučit,jsou to podvodníci.Už nikdy v životě,bych od nich nic nekoupil.Byla chyba že jsem na ně narazil,nakonec jsem neušetřil,ale prodělal.

Podvodníci,nic víc byh k tomu neřekl.

Reakce obchodu Virtual trade

pokud jste nebyl se zbožím spokojený, stačilo se obrátit na naše reklamační oddělení, kde by s vámi kolegové věc samozřejmě vyřešili. Pokud se opravdu jednalo o vadné, staré zboží, jak uvádíte v recenzi, vykompenzujeme vám ho.

Předávám na vás kontakt kolegovi z reklamací, který se s vámi spojí a celou záležitost spolu dořešíte.

Omlouváme se za komplikace.

Ok

Dobrý den pane Aleši,

Rychlost

S pozdravem Váš VIRTUALTRADE.CZ

• rychlost doručení objednaného zboží

Dobrý den pane Petře,