Objednano 49 krabic,z nich 25 krabic v kazde bud 1 ,2,nebo i 3 praskle obklady bud na pul nebo i na tri dily,když jsem zavolala na reklamace tak to zvedl arogantni pan že se to da taky použit,a nebo at to vyfotim a pošlu jim to emailem,no ten pristup mě uplně šokoval,protože jsme objednavali 20m2 toho obkladu, bylo to ne malo penez, proto jsi myslim že ten pristup mel byt trochu jiny.

• ?? nechápu, objednávka - zboží nedoručeno, jak mohu něco hodnotit??
    doufám, že bude zboží tak rychle doručeno jako tento dotazník :-(

Z 19 ks byl jeden prasklý a teď musím pracně 1 doobjednávat.
    Zřejmě lidský faktor.

• Velký výběr
    • Věci skladem nejsou skladem
    • Delší doba (ne) doručení

dodáno menší množství

Reakce obchodu Vipstone.cz - kamenné obklady

mnohokrát děkujeme za Vaší recenzi! Může se stát že v jedné řadě kamene na paletě není dostatečné množství. V tomto případě nám stačí tuto informaci zavolat, a pošleme chybějící množství + malý dárek. Věřímě že příště budete spokojen. S pozdravem Marek

• Doprava !!!!!!!!

Už nikdy !!!!!!!

• dopravce a komunikace se zákazníkem!
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• můj názor je, že zboží není betonové, ale s nějakého popílku nebo s jiného materiálu než je beton láme se je křehký a pomalu se dá krájet nožem. Penetrace na 4m2 2l je mnoho násobně nadhodnocena.

Reakce obchodu Vipstone.cz - kamenné obklady

obklad který jste zakoupil je vyroben z foukaného betonu, je pevný, ale méně než stavební beton. Pokud jste nebyl s kvalitou obkladu spokojen - mohl jste uplatnit reklamaci. Omlouváme se za způsobené komplikace.
    Za vipstone.cz - Tomáš Marek