Nemaji aktualizovanou nabidku zbozi

bylo psáno , že je zboží skladem , ale nebylo

děkujeme Vám, že jste si v této nelehké době vybrali k nákupu náš e-shop.
    Zároveň děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel o minulém víkendu přicházelo velké množství objednávek a vzhledem k časovým prodlevám v aktualizacích skladových zásob se u několika položek stalo, že již byly vyprodány, ale na e-shopu stále svítily "skladem".
    Ihned po víkendu jsme Vás telefonicky kontaktovali s uvedenými informacemi a domluvou, že po naskladnění objednaného nože Vás budeme opět kontaktovat.
    Jinak náš e-shop odesílá zboží v den obdržení objednávky, jak je uvedeno v recenzích ostatních zákazníků.
    Omlouváme se za komplikace, ihned po naskladnění Vás budeme kontaktovat, jestli o zboží stále máte zájem.

Přejeme krásné májové dny!

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

Od objednání zboží uběhlo 7 dní a zatím jsem dostal akorát automatickou odpověď o převzetí objednávky. Jak složité asi musí být zabalit deset strun do křovinořezu a poslat. U nás když si někdo něco objedná do 16:00 tak to má na druhý den doma. A jestli to neměli skladem i když to deklarovali tak aspoň mohli napsat že to není.

děkujeme Vám, že jste si v této nelehké době vybrali k nákupu náš e-shop.

Přejeme krásné májové dny!

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

Zboží prozatím nedoručeno, info, že bude předáno přepravci již před několika dny a od té doby bez zboží i bez reakce :-(

děkujeme Vám, že jste si v této nelehké době vybrali k nákupu náš e-shop.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost s dodávkou myčky...škoda, že jste nenapsal přímo nám, mohli jsme řešit problém dříve...netušili jsme, že myčka nebyla dodána v řádném termínu, odesílali jsme ji následující pracovní den od objednání.
    Bohužel v předvánočním čase jsou depa přepravců velmi vytížena a může docházet ke zpožďování dodávek

Přejeme krásné adventní dny!

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

Na eshopu napsáno skladem a zboží nemají

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme za recenzi. V e-shopu u produktu je uvedena informace, že je termín dodání na dotaz.
    V současné době je bohužel hodně výrobků dlouhodobě nedostupných.

Mrzí nás Vaše nespokojenost.
    Přejeme krásné zimní dny!

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

Zboží ani po 14 dnech nedorazilo, obchod na telefonické volání nereaguje !!

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme Vám, že jste si v této nelehké době vybrali k nákupu náš e-shop a podpořili nás svým nákupem.

Objednal jste si zboží, u kterého je uvedena informace, že není skladem. Odeslali jsme ihned po naskladnění, tj. v pátek 30.7. Českou poštou, jak jste si zvolil.
    Dovolat jste se nemohl proto, že jsme měli v minulém týdnu dovolenou, tato informace je také na e-shopu uvedena.

Přejeme krásné letní dny!

• zboží dorazilo
    • jedná se zjevně o vystavené zboží - krabice byla otevřená/originální nálepky byly přerušení, a se zbožím někdo manipuloval; přístroj byl nastavený na šikmý řez - ca 5stupňů; přitom přední průhledná krytka pilky byla "nasazená" a díky tomu byla lehce pokřivená, jelikož tuto krytku lze použít pouze při kolmém řezu (90st); Stoji asi nic nebude, ještě jsem jej nevyzkoušel, ale při objednávání na webu jsem nebyl upozorněn na to, že jde o vystavený kus!!! Tato praxe některých e-shopů mi vadí, proto nemohu nákup zde doporučit!

Reakce obchodu vipnaradi.cz

Před odesláním je kontrolována neporušenost nářadí a kompletnost příslušenství, nastavení stroje je již od výrobce.

Přejeme krásné letní dny!

• Apatie

Od potvrzení objednávky se v následujících 7 dnech nic nestalo. Žádná komunikace ani doručení objednaného zboží.

Reakce obchodu vipnaradi.cz

objednal jste si produkt, u kterého je informace, že není skladem, zřejmě jste tento status přehlédl. Mailem jsme Vám tuto informaci posílali. Bohužel jste v objednáce uvedl chybnou e-mailovou adresu, proto jste nedostal ani potvrzení objednávky, ani následně zaslané informace k Vaší objednávce.

Přejeme krásné jarní dny!

komunikace při vyzvedavaní

Reakce obchodu vipnaradi.cz

Potíže s osobním vyzvednutím způsobeny omezenou otevírací dobou výdejního okýnka v době vládních nařízení. Aktuální otervírací doba je vždy uvedena na e-shopu na hlavní stránce.

Přejeme krásné jarní dny!

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• Protože se jednalo o dárek - po týdnu od objednání jsem se telefonicky zeptala na stav mé objednávky. Po chvíli mlčení mi paní řekla, že se ozve. Dále proběhl.tel.hovor a bylo slíbeno, že následující týden zboží zašlou. Uběhl týden a nic. Posílala jsem tedy e mail a dozvěděla jsem se, že zboží vůbec nemají a pokud trvám na objednávce - proběhne až v roce 2021.

děkujeme za Vaši recenzi.
    objednala jste si zboží, u kterého byla informace, že je dostupnost neznámá - není skladem a pro informaci o termínu dodání máte kontaktovat prodejce. Bohužel objem zásilek v předvánočním čase neumožňuje kontaktovat telefonicky každého zákazníka, který tuto informaci přehlédne a zboží objedná.
    Mrzí nás Vaš nespokojenost, nicméně u zboží, u kterého není informace, že je skladem, nezaručujeme dodání do Vánoc.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• Zboží nemají skladem a deklarují , že ano. Už podruhé.

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se, opravdu došlo k lidské chybě a nebyl z e-shopu odstraněn produkt, který byl doprodán.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

Bez odezvy zboží nedodali.

děkujeme za Vaši recenzi.
    23.11. jste si objednal zboží, u kterého byla informace, že je dostupnost neznámá a pro informaci o temínu dodání máte kontaktovat prodejce. 24.11. 12h12min. jsme Vám posílali e-mail s informací o nedostupnosti výrobku a o termínu jeho naskladění. Ne tento email jste nereagoval.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• Lze objednat i zaplatit zbozi, ktere neni na sklade.

Pozor, lze objednat a zaplatit zbozi, ktere nemaji na sklade. Nastesti se za 2 dny ozvali a za dalsich par dni vratili penize.

děkujeme za Vaši recenzi.

Omlouváme se za neaktuálnost skladové dostupnosti na e-shopu způsobenou extrémní poptávkou po zboží jak na kamenné prodejně, tak na e-shopu. V současné chvíli doporučujeme ověřovat aktuální dostupnost zboží telefonicky.

Ve Vašem případě se stalo, že na Vámi vybraný produkt přišlo v jednu chvíli víc objednávek, než jsme měli skladem. Objednávky byly vykryty podle času doručení a na všechny se bohužel nedostalo. Peníze za zaplacenou objednávku byly vráceny bezprostředně po připsání na náš účet.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• Zboží nedodali, přestože na webu stále tvrdí, že je skladem.

děkujeme za Vaši recenzi.

U Vámi objednaného produktu je informace, že je dostupnost neznámá.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• Nabízejí co nemají a zruší objednávku bez udání důvodu.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vaši objednávku jsme nezrušili bez udání důvodu, ale byl jste informován, že zboží bylo doprodáno a již se nevyrábí.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

Velmi dlouhá doba dodání, nechápu proč, když uvádí, že je zboží skladem...

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Informace pro ostatní zákazníky ohledně "velmi dlouhé" doby dodání :

27.11. - objednávka přijata
    29.11. - objednávka expedována

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

zboží se nenácházelo na prodejně,dvě objednávky

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme za Vaši recenzi, mrzí nás Vaše nespokojenost. Jsme kamenná prodejna s omezenými skladovacími prostory proto se může stát (stává se nám to minimálně, bohužel 2x to byl Váš případ), že se zboží prodá v kamenné prodejně a souběžně přijde objednávka z e-shopu...

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• poslali mi jiny vyrobek nez ten co maji na eschopu

Na eschopu maji primou brusku aku jako 10.8v a mi poslali 12v je pry to je stejne.Kybych to vedel tak bych si ji objednal jinde za nizsi cenu nez maji oni.Klamou zakaznika

děkujeme za Vaši recenzi.
    Uvedení hodnoty 10,8 V (jmenovitá hodnota napětí) či 12 V (vrcholová hodnota napětí) závisí na hladině plnění akumulátoru. To je základní fyzikální vlastnost lithium-iontové technologie. Doposud EPTA (European Power Tools Association - Evropská asociace pro elektrické nářadí) povolovala pouze označení 10,8 V, ale nyní se oficiálně uznává i 12 V. Pro zachování shody s asociací EPTA změní Bosch Professional způsob označování svých výrobků.
    Jelikož v současné době dochází k průběžné obměně značení nářadí při zachování stejného objednacího i výrobního čísla, může se stát, že pod stejným výrobním číslem může být dodáno nářadí jak s označením 10,8V, tak i 12V.

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• na e-shopu mají zboží a pak vám oznámí, že není. (neaktualizované stránky

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel se v jednu chvíli prodalo zboží na kamenné prodejně a v zápětí bylo i objednané přes e-shop. Jelikož se jednalo o doprodej, nebylo možné zboží znovu objednat.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace!

Pavla Sladkovská, BOSCH nářadí a spotřebiče Zlín

• Zboží bylo na stránkách deklarováno jako "na skladě" a po objednání mi bylo zatelefonováno, že dorazí na sklad příští týden

Reakce obchodu vipnaradi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Velice se omlouváme za nepřesnou skladovou informaci v e-shopu, která byla v prvním lednovém týdnu způsobena výpadkem napojení e-shopu na centrální sklad z důvodu přechodu společnosti Bosch na nový PC systém.