• Rychlé jednání

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi, které si velice vážíme. Budeme rádi pokud u nás v budoucnu opět nakoupíte nebo nás doporučíte Vašim známým při nákupu vinylové podlahy.

Jednalo se o vzorky zdarma

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste spokojeni. Budeme rádi pokud doporučíte náš eshop VINYLOVÉ-PODLAHY.CZ Vašim známým a přátelům. Děkujeme

• vše perfektní

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Děkujeme za Vaše hodnocení a pozitivní recenzi, moc to pro nás znamená. Děkujeme a budeme rádi pokud u nás opět nakoupíte a doporučíte nás svým známým VINYLOVÉ-PODLAHY.

Obchod uzavřen, bez problémů. Kvalitní komunikace a vstřícnost. Palec nahoru.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

jak jsem zjistil tak jedni z mála, kteří jsou schopni poradit, doporučit a hlavně velmi krátký termín dodání od objednávky...za mě víc než super

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Rychlé jednání, objednávka i doprava v pohodě

Přišly vzorky, vše ok.

• Kvalita výrobků

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Za mě vše v pohodě. Jen tak dál.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Velky vyber, profesionalni pristup, ochota

Rychle a kvalitně

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Příjemná obsluha na prodejně a velmi ochotní.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Ochotná paní, jako bonus jsme dostali slevu za vzorky. Milé.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Rychlost doručení.

• Slušné ceny
    • Velmi dobrá komunikace, ochota řešit problémy

Doporučuji obchod

• Velmi dobrá komunikace

• velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Přijatelná cena,doprava zdarma,rychlé a bezproblémové dodání.

• Široký sortiment
    • Příznivé ceny
    • Rychlost doručení

Nemám výhrad, s podlahou jsme spokojeni. Důkladně zabaleno, vše odpovídá popisu. Doporučuji.