• rychlé jednání

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste spokojeni. Budeme rádi pokud doporučíte náš eshop VINYLOVÉ-PODLAHY.CZ Vašim známým a přátelům. Děkujeme

• Dobrá komunikace s obchodem
    • Ochota při výdeji zboží

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Děkujeme za Vaše hodnocení a pozitivní recenzi, moc to pro nás znamená. Děkujeme a budeme rádi pokud u nás opět nakoupíte a doporučíte nás svým známým VINYLOVÉ-PODLAHY.

• Ceny

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Všechno rychle a v pořádku doručeno

Reakce obchodu Vinylové podlahy

• Rychlé a bezplatné doručení vzorků vinylových podlah.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Rychlá reakce, možnost zaslání vzorků podlah :-)

Reakce obchodu Vinylové podlahy

vzorky přišly brzy a až domů

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi, které si velice vážíme. Budeme rádi pokud u nás v budoucnu opět nakoupíte nebo nás doporučíte Vašim známým při nákupu vinylové podlahy.

• rychlé jednání

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Okamžité bezplatné dodání vzorků.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Rychla komunikace a doruceni zbozi.

Reakce obchodu Vinylové podlahy

3ks vzorku přišly brzy, pěkné kousky včetně propagační propisky ,žvýkačky a katalogu - vše zdarma. Moc děkuji

• Rychle dodáno, ochotní lidé

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Jsem velice spokojená, možnost o vzorky zdarma je super věc, víme aspoň lépe pro co se rozhodnout.

• Rychle,seriozni jednani

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Jednalo se o vzorky zdarma

• vše perfektní

Reakce obchodu Vinylové podlahy

Obchod uzavřen, bez problémů. Kvalitní komunikace a vstřícnost. Palec nahoru.