Podán podnět na ČOI pro klamání zákazníka:
    Na eshopu vintagewear.cz jsem si objednal zboží, které bylo prodejcem deklarováno jako skladem. Několik dní po objednání (12.3.2023) mi dorazila tato zpráva:
    " Dobrý den, omlouvám se za opožděnou zprávu. Vámi objednaný organizér a nášivka je skladem. Bohužel kšiltovka Helikon je vyprodaná, k dispozici bude příští týden. S pozdravem Kateřina Cejthamrová"
    Od tédoby žádné informace od prodejce, je 23.3.2023 a zboží nikde.

• čekání na zboží i měsíc :-(

Uvedu jen fakta:
    17.1.20222 objednáno zboží po tel. dotazu bylo majitelem e shopu sděleno že zboží je objednané a že dorazí NEJPOZDĚJI do 14 dní!! OK to jsem akceptoval dále byla domluva, že se mi z e shopu ozvou až zboží dorazí. 4.2. 2022 pořád nic proto jsem opět učinil tel. dotaz kdy mi bylo sděleno... zboží budeme teprve objednávat 7.2. 2022 musíte si počkat nebo si zboží objednejte jinde?!! To je vše ať si obrázek udělá každý sám...

• Na stránkách mají docela hezké zboží, ale i to co nabízejí nemají na skladě.

Zboží nedoručili, objednávka ze strany obchodu zrušena, protože dané zboží, které mají v nabídce nemají na skladě. Takže nic.

Obchod nekomunikuje.

• Po tydnu mi napsali, že zboží bohužel nemaji:-(

• v nabídce věci, na které je třeba týdny čekat
    • Na stránke prezentujú tovar ako “ tovar na sklade” napriek tomu že už nie je dostupný . Stalo sa mi to dokonca dvakrát. Dodali my chybný výrobok , pritom stačilo vykonať kontrolu funkčnosti a hneď by zistili vadu výrobku.

Rozhodne nedoporučujem nakupovať. Tovar treba najprv zaplatiť až potom ho dodajú alebo vám oznámie že už je nedostupný.

• krabice poškozená uplně,chyběla 3d nálepka

Totální a ta nejposlednější čína. Mustry odšité na dílně v německu a pak zadené v číně, Hodnota zbožín tak 10,00 EUR max. Naprostí tradédie a to dělám 28 let v textilní branži.

skutečnost obrázky neco jiného..

Po 10 dnech čekání na zásilku jsem se osmělil a informoval jsem se kdy bude doručena. A za dalších pár dní mi přišla tato odpověď. "bunda v uvedené velikosti je vyprodaná, je daná do výroby. V centrálním skladu v Německu bude do konce příštího týdne. Do 14 dnů tak bude skladem i u nás. O přesnějším termínu dodání vás budeme informovat."
    Tak tedy čekám.