• Obchodem mi bylo řečeno, že zboží bude až v Březnu a čkoliv na stránkách uváděli skladem

Velká spokojenost,příjemná komunikace,pani Krucayova spolehlivá,ochotna, děkuji obchod doporučuji

Krásné zboží,velice dobra komunikace s paní Krucayovou,perfektně zabalené zboží, obchod doporučuji

Vždy vše v pořádku a rychle dodano

• Solidní obchod.

objednané zboží nedokázali zajistit

Krásná lampa, doručena vhodně zabalená a v termínu dle domluvy. Děkuji.

Zavesny kvetinac je jiny nez na obrazku.delka snury je velmi mala.neda se prakticky zavesit

Po 14 dnech zboží ještě nedorazilo.

• Psáno skladem a nebylo, čekám 2 týdny

Zboží bylo psáno skladem, chtěl jsem dát na Valentýna. Poté přišel mail, že objednávají od dodavatele a že mám poslat platbu až mi dají vědět. Po 9 dnech napsali ať zaplatím (po mém dotazu zda už mají na skladě, prý poslední kus) rychle jsem tedy zaplatila a snad už to dorazí. Kdybych věděla že slovo skladem u nich nic neznamená,neobjednávala bych. Četla jsem podmínky, nic v nich nebylo. Nesnáším tyto e-shopy, kde se čeká měsíce než to objednaji z Číny. Vyloženě jsem hledala jestli to tak není. A až po objednávce jsem se dozvěděla toto. Takže zklamání a příště já neobjednam.

Zboží ani po 4 týdnech od objednání nedorazilo.

• Pěkné zboží, zejména mě zaujala keramika
    • Delší doba dodání, objednáno 15.1.2020, zboží došlo 4.2.2020, zřejmě vzhledem dodávání z Holandska
    • Přišly jiné hrníčky s podšálky než jsem si objednala a než jsou uvedeny na faktuře. Obchod jsem informovala, že si je ponechám, když už je takto poslali.

• jsem spokojená, tel. spojení

výhodný obchod

objednala jsem si krasny stojanek na sperky objednavka byla v poradku prijata a potvrzena a az po tydnu mi bylo zdeleno ze stojanek uz vubec nemaj a mit nebudou maj tam krasne veci k cemu to ale je kdyz je pak nedostanete a na posledni chvili schanite jiny darek

• nic neprislo

• Bylo mi sděleno, že stolek v současné době není na skladě a do obchodu přijde koncem ledna 2020. V současné době tedy nemohu obchod hodnotit a doufám, že se zboží dočkám.

• vstřícné jednání

Obchod nejdříve po více než 14 dnech zrušil část objednávky a následně doručil špatné zboží nikoliv na dobírku, bylo nutno si vyžádat bankovní spojení. Absolutní nespokojenost se službami.

Byl poslán jiný výrobek než jsem obědnal.

Reakce obchodu Vintage home

bohužel o této skutečnosti jste nás neinformoval, takže jsme nemohli reagovat . Ale dle informací ze skladu Vám mělo být odesláno zboží, které jste si objednal.

Vintage home

Velký výběr zboží ve stylu vintage