Zbozi, ktere bylo uvedeno, ze je skladem, skladem nebylo. Obchod suse zrusil objednavku bez omluvy. Nicmene zbozi jsem nasla na jine strance levnejsi, opravdu o dost. Takze za me, rozhodne ne!

Reakce obchodu Vintage home

Dobrý den, Vaši reakci opravdu nechápu, napsala jsem Vám omluvný email, že to byl poslední a jediný kus a nestihl se při prodeji odepsat z eshopu. Pokusila jsem se ho pro Vás objednat, ale dodavatel už toto zboží nenabízí, takto jsem Vám v emailu vysvětlila stornování objednávky a omluvila se za vzniklou komplikaci.
    Ing. Daniela Štiťáková, www.vintage-home.cz

• Rychlé dodání, krásné zboží, moc děkuji.

• bez problému

Skvělá komunikace zboží přišlo ještě dříve než mělo určitě doporučuji

první nákup, výběr zboží i komunikace perfektní

• velký výběr, lampu jinde neměli

• Za obyčejný hrníček v hodnotě 368 Kč jsem zaplatila dne 9.3.2023 a dodnes jsem jej neobdržela. Do tohoto e-shopu jsem psala dne 17.3.2023, abych zjistila, v jakém je objednávka stavu. Nikdo se mi neozval. Dne 17.4 2023 jsem zavolala do tohoto e-shopu a bylo mi řečeno, že měnili číslo účtu v půlce března a že mou transakci neevidují. Zaslala jsem jim prostřednictvím e-mailu výpis z mé banky o uskutečněné transakci pro ověření. Řekli mi, že se na transakci doptají u předchozí banky. Nakonec odstupuji od kupní smlouvy a žádám vrácení peněz, neboť jsem zboží neobdržela ve lhůtě 30 dnů. Jsem z toho opravdu celý den rozhozená. Jediná kladná věc je ta, že jsou ochotni celou věc nyní vyřešit a já pevně věřím, že částku opravdu vrátí. Je mi to líto, ale tento e-shop nemohu doporučit.

Zboží super, akorát obrovská krabice, kde by těch hrnků vešlo osm, já měla jeden...

Zboží objednané 12. listopadu nedorazilo ani v prosinci a to bez jakéhokoliv vysvětlení a komunikace

Bohužel nevím,dárek k Ježíšku zatím nedorazil,ačkoliv byl objednaný dostatečně brzy.

• Webová stránka má pěkný design, klamat lidi umí
    • Zboží nedorazilo ani po měsíci, jako druhý E-mail přišlo hodnocení produktu, který mi ještě nedorazil. Nepřišlo ani potvrzení o platbě, která proběhla bankovním převodem. Když jsem jim po měsíci napsala, že se nic neděje, kde je problém? Odepsali mi, že mi napsali (nic mi ale nepřišlo!), že objednávku odesílají později z důvodu velkého množství objednávek. Stále čekám! Dávám tomu pár dní a budu žádat o vrácení peněz. Pokud se však dočkám nějaké odezvy, když mi už neodepisují na zprávy.

• Už týden čekám na dodání a zatím nic

Nic nekupovat!!! Nepřijde zboží !!! Zase nějací podvodníci !!

• velké množství zboží

Otrasné jednanie. Žiadna reakcia ohľadne objednávky a to isté, čo sa týka informácií na stránke ohľadne dostupnosti tovaru. Takéto niečo som doteraz nezažila. A ten chat na stránke, kde "radi odpovedia".. keď sú stále offline.

Je to už šest dnů od objednávky a nic se neděje, ani žádná komunikace že strany prodejce.

zatím nevím, před týdnem přijali objednávku a od té doby nic, žádná reakce ani zboží, to mě zklamalo

• Nemohu hodnotit něco, co mi nepřišlo. Ani žádné vyjádření.

vše v pořádku

• Bleskové vyřízení objednávky, ochotné a vstřícné jednání. Objednání a vyzvednutí zboží v jednom dni .

Plná spokojenost .