• Příjemné a rychlé jednání.

Perfektní spolupráce, dárkové krabice se skleničkami byly pečlivě zabaleny a vypadají opravdu moc krásně. vše přišlo nepoškozené a velmi rychle. (do týdne)

• Rychlost, krásné zboží

• Rychlé doručení
    • Zboží odpovídá obrázku
    • Zbytečně velká krabice

• - rychlost
    • - ochota upravit mou objednávku
    • - paní velmi dobře poradila
    • - krásné zboží

Zboží zaplaceno ihned ale dosud nedodáno (sedmý den po platbě), pořád se čeká na naskladnění.

Objednala jsem večer a hned druhý den byla moje objednávka vyřízena a odeslána. Dorazilo vše v pořádku.

Limitována edice Heenesy
    Kterou jsem objednal byla jiná nežli mě přišla
    Dále jina láhev nafeocene nežli odpovídá skutečnosti
    Další z mé strany při otevření této zásilky jsem byl fascinován že obal této láhve je poškrában a kolek od láhve je z části oslepený
    Je na každém kdo jak se k tomuto problémů postaví
    Majitel. Mě po telefonu po sleze zdělil že dle jejich kamerových záznamu bylo vše v pořádku .....

Reakce obchodu Vínostyl.cz

Dobrý den vážený pane Koksteine,
    velice nás mrzí Vaše negativní recenze. Již v rozhovoru s naším panem ředitelem Vám byla nabídnutá možnost odstoupení od objednávky a vrácení zboží, které nebylo dle Vaší představy. Telefonicky s Vámi byla Vaše reklamace důkladně projednána a bylo Vám vysvětleno, že veškeré balení zboží probíhá pod kamerovým záznamem. Samozřejmě zboží od nás musí ještě absolvovat mnohdy náročnou dopravu, a proto v případě výjimečných „kousků“ zboží naši zaměstnanci dokonce pořizují při jeho balení ještě i podrobnou fotodokumentaci. Jedná se o nafocení např. kolků, které dokazují „rodokmen“ – „původ“ zboží. Na základě Vaší reklamace Vám byla nabídnutá možnost zaslání fotek, záznamů i dokumentů dokládajících původ tohoto zboží (originál certifikát Hennessey), pokud byste měl o toto zájem. Při internetovém nákupu máte samozřejmě vždy také právo být nespokojen se zaslaným zbožím, a proto Vám byla ihned nabídnutá možnost vrácení zboží a z naší strany vrácení úhrady. O nic z toho jste neměl zájem – o to více je pro nás Vaše recenze smutnější.

• vše bylo velmi rychle vyřízené

• Rychle doručení .Zboží dle obrázku.

Super

Požadovala jsem lahve vína s dárkovým balením, bohužel jsem dostala jen lahve bez dárkového obalu.

• Super rychlost, srozumitelnost a komunikace

• kvalita výrobku

• super

• nízká cena

ráno objednáno, večer přivezeno (Ostrava)

• výborná chuť s nádechem čokolády
    • rychlé zaslání

• Obchod určitě doporučuji. Velmi vstřícné a milé jednání, zboží perfektně zabaleno a rychle dodáno.

• objednala jsem si zboží, které mělo být na skladě po čtyřech dnech změnili objednávku, že se čeká na naskladnění a zboží bude naskladněno až za 2 měsíce, ani nebyli schopni toto oznámit s možností zrušení objednávky. Toto jednání určitě hodnotím negativně. Uvítala bych možnost zrušení objednávky a zboží si objednala jinde.

Reakce obchodu Vínostyl.cz

vzhledem k tomu, že se Vaše negativní recenze nezakládá na pravdivých informacích, dovolujeme si uvést naše stanovisko. U vinoték a velkých spotřebičů nikdy neuvádíme dostupnost "SKLADEM", ale vždy je uvedena informace buď "ČEKÁ NA NASKLADNĚNÍ" nebo počet dnů, ve kterých jsme schopni produkt z centrálního skladu doskladnit. Bohužel v současné době je Vámi objednaná vinotéka vyprodána i u dovozce a lhůta dostupnosti se tak nechtěně prodlouží. Byť nás tento stav velmi mrzí, není možné vinotéku v kratším termínu zajistit. Jakmile jsme tuto situaci zjistili, informovali jsme o změně dostupnosti prostřednictvím e-mailu a zároveň byla dostupnost upravena i u produktu. Samozřejmě je pochopitelné, pokud je pro Vás tato změna neakceptovatelná, že dojde ke zrušení objednávky. Na toto máte nejen Vy, ale všichni zákazníci plné právo, a postačí nás o tomto Vašem přání informovat, abychom objednávku mohli zrušit. Věříme, že po telefonickém kontaktu s panem ředitelem již došlo k objasnění a vysvětlení tohoto neúmyslného nedorozumění.
    Kolektiv vinostyl.cz

• Velmi rychlé jednani, jeden den jsem objednala, druhý den byl balicek doma

• Zajímavé zboží
    • Rychlá doprava