Naprosto profesionalni pristup a 100%ni vstricnost.

Reakce obchodu Vinoartis

Děkujeme za Vaši recenzi a doufáme, že jste byla se všemi novinkami spokojená.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojená. Všechno proběhlo v pořádku.

Děkujeme za Vaši recenzi.

Naprosto profesionalni pristup, skvela komunikace s obchodem, rychle doruceni. Sortiment vynikajici.

Rychlé dodání, velmi pěkná kvalita.

• Naprosto bezkonkurenční komunikace
    • Produkty, které jinak na českém trhu nelze sehnat

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Rychlé dodání,kvalita výrobků a velice příjemná pracovnice na telefonu.Diky za ochotu.

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Hezky a bezpečně zabaleno
    • Rychlé doručení
    • Dárek k nákupu

• skvělý přístup k zákazníkovi

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Kvalitní španělské výrobky a k tomu velice milá a ochotná paní majitelka :-).

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Kdyz jsem si pred tyddnem objednavala asi 5 lahvi vinazcela poprve, nejakym nedopatrenim mi prisla jedna lahev vina otevrena (lahev za cca 800 kc). Ihned jsem to obchodu nahlasila, dostalo se mi velke omluvy a okamzite mi byla zaslana lahev nova. Obratem jsme objednali znovu (vina jsou totiz naprosto skvela) a jako dodatek omluvy mi byl zaslan jeste skvely olivovy olej. Jedna se o naproste profesionaly, kterym jde o skutecnou spokojenost zakaznika, nikoliv jen o zisk (jak tomu byva u nekterych jinych e-shopu). Obchod vsem doporucuji!

Reakce obchodu Vinoartis

Velmi děkujeme za recenzi.

• VŠE V POŘÁDKU.

Teda poslali mi v prosinci olivový olej, který prochází v lednu.. tak z toho nejsem úplně nadšená.. jinak ok

Reakce obchodu Vinoartis

děkujeme za Vaši recenzi.
    Na olivové oleje s min. datem trvanlivosti do konce ledna 2023 jsme měli na našem e-shopu akci. U této akce bylo na stránkách uvedeno, že oleje mají kratší datum trvanlivosti – dají se totiž bez problémů konzumovat i po datu minimální trvanlivosti. Běžně olej vydrží ještě další rok, pokud je dobře skladován. Výrobce pouze negarantuje, že po tomto datu nemůže dojít k lehké ztrátě chuti či struktury.

Jakožto prodejci potravin se snažíme co nejméně s potravinami plýtvat, proto tyto produkty na stránkách označujeme a nabízíme je ve slevě. Rozhodně ale neprodáváme něco, u čeho nemůžeme zaručit kvalitu, kterou mají produkty mít.

V případě, že jste olej koupila mimo akci, určitě nám napište na e-mail: [email protected]
    Rádi Vám zašleme olej nový, z poslední sklizně.

Velice nás mrzí, že produkt neopovídal Vašemu očekávání, a budeme rádi, když se nám ozvete a vše budeme moci vyřešit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,
    Vinoartis.cz

Rychlost, dobré ceny, výborné kvalitní olivové oleje!!
    Jsem stálý zákazník : )

Jsem nadšená, že se tu prodávají chuťově naprosto skvělé a kvalitní olivové oleje, dokonce za výbornou cenu.

• Rychle jednání

Výborné španělské produkty - v mém případě olivové oleje, za skvělou cenu..
    Děkujeme!

• profesionalita personálu

• Rychlost doručení
    • Komunikace obchodu

rychlost. Kava je velmi dobrý sekt