Platbu za zboží jsem provedla ze stejné banky během pár minut týž den, co mi byly zaslány podklady k platbě. Po šesti dnech, když už jsem čekala, že si balíček budu moci vyzvednout , mě obchod urgoval o zaplacení, a znovu zaslal podklady k úhradě ( přitom měl již platbu šest dní na svém účtu). Zkrátka trochu bordel.

• jednoduché,rychlé

• rychlost doručení

Totální bomba! Naprosto perfektní přístup!

• úplná spokojenost s obchodem, výborná komunikace, výhodná cena, rychlé dodání, zboží perfektně pečlivě zabaleno, děkujeme
    • nevýhody žádné

• Velmi ochotní
    • Rychlé doručení
    • Skvělá vína
    • Výborný zákaznický servis

Skvělý obchod se skvělými víny. Červená vína z vinařství Nuić jsou velmi kvalitní. Sortiment vinařství Pod Radobýlem široký, kdy jde také o velmi kvalitní vína. Rychlé a kompletní doručení do prvního patra. Komunikace rychlá a na úrovni. S Vinérií jsem naprosto spokojen

• Špičková kvalita vína za příznivou cenu, nákup proběhl zcela bez problému

• Velmi ochotný personál, vše bylo připraveno. Určitě doporučuji tento obchod.

Velmi ochotný personál, vše bylo připraveno. Určitě doporučuji. Velký výběr.
    Příště opět zvolím tento obchod.

• Vše v naprostém pořádku. Určitě to nebyl poslední nákup! Velice milá komunikace, doporučuji.

Celková spokojenost na 100%!

• super rychlost