• Obchod vůbec nereaguje na objednávku, vůbec nedoporučuji s tímto obchodem komunikovat - je to ztráta času

• zaplacené zboží nepřišlo a neposlali ani žádnou informaci

nerozumim duvodu prani hodnotit obchod, kdyz dodavka jeste nedorazila

Reakce obchodu vinar-hospodar.cz

bohužel jste se nepodepsal, tak nemůžu zjistit, kde se balík nachází. Mohu vás poprosit kontaktujte nás emailem na [email protected]. Nebo telefonicky na 774 830 083. Jsem si jistý, že problém vyřešíme.

Martin Juchelka

Zboží přišlo v totálně desolátním stavu

Dlouhé dodání objednaného zboží Špatné!

• Vše pohromadě

Skleněné lahve jen při osobním vyzvednutí
    Než mi demižon přišel, stihl jsem se vyučit sklářem a sám si demižon vyfoukat…

Reakce obchodu vinar-hospodar.cz

Dobrý den pane Třísko, teď nechápu vaši negativní reakci. Zboží jste objednal v sobotu 16.7 ve 20:30. Objednávku jsme vyřídili v pondělí 18.7 v 8:30 a ještě ten den zásilka odešla, bohužel rychlost externího dopravce neumíme ovlivnit. Co se lahví týče, po negativních zkušenostech jsme museli přistoupit ke kroku láhve pouze k osobnímu odběru, ale pokud jste ochoten převzit riziko poškození zásilky můžeme se domluvit. S pozdravem Martin Juchelka

• nevím.

Reakce obchodu vinar-hospodar.cz

omlouváme se za zpoždění. Zpoždění bylo způsobeno dvěma svátky uprostřed týdne. Již pracujeme na urychleném odeslání.

www.vinar-hospodar.cz

zboží jestě nemám...

Dobrý večer
    Vaše zboží bylo odesláno v termínu, bohužel přepravní společnost balík poškodila, o čemž Vás informoval kolega telefonicky. Byla Vám nabídnuta možnost zaslání nového balíku, nebo storno objednávky. Zvolila jste odeslání nového zboží a tak jsme i učinili. Proto nás mrzí a nerozumíme Vaší negativní recenzi.

vedoucí prodejny
    vinar-hospodar.cz