• Skvele ceny a superrychle dodani.

nemám žádné výhrady, naprostá spokojenost

• rychlá komunikace
    • informování o stavu objednávky
    • rychlost doručení objednaného zboží
    • Pokud nakupujete přes internet tak si k parfémum nemůžete čuchnout.

S nákupem přes internet jsem spokojená. V tomto případě se jedná o spolehlivého partnera.

• Cenu zboží, rychlost dodání, komunikaci obchodu

Objednávku jsem odeslala v neděli, zboží dorazilo během tří dnů zcela v pořádku a pečlivě zabaleno. Obchod doporučuji

• Velmi solidní

Po zadání srovnání cen mnou požadovaného zboží jasně tato firma zvítězila.
    Zkušenost s mým prvním nákupem je velice dobrá.
    Doporučím samozřejmě tuto firmu ostatním.

• dobrá komunikace
    • ceny
    • umí poradit ohledně vůně
    • nevím o žádných

doporučuji, a pokud nevíte jaký parfém, můžete se obrátit na odborníky a oni vám určitě poradí a správně se trefí do Vaší vůně,když jim popíšete co máte ráda.
    eshop Viene doporučuji všem

• Rozhodně POZOR na tento obchod! Nenakupujte! Objednala jsem si parfém, který jsem měla již několikrát (z jiného obchodu) a to co mi přišlo, vonělo uplně jinak, z originálem naprosto neporovnatelné! Naprostej šunt, který se ani nepodobal originální vůni!
    • Reklamaci musíte provést na Slovensko doporučeně a spojištěním, tudíš reklamace mě vyšla na dalších 158,00 Kč které mi samozřejmě nebyly proplaceny, stejně jako platba poštovného směrem ke mě!
    • A na další mé emaily nereagují!
    • Totální zhovadilost!!

Rozhodně nedoporučuji!!!

• kvalita, rychlost dodání

Dvěma slovy.
    ANO
    DĚKUJI

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Byly vráceny peníze. Doprava ale neproplacena v 100% výši.
    • Parfémy nejsou originály. Jedná se o padělky!!
    • Vůně nebyla ani podobná originálu.
    • Telefony neberou!
    • Na emaily odpovídají sporadicky!

Tato odpověď mi přišla na můj email, kde jsem žádala odstoupení od smlouvy z důvodu prodeje padělku:

Vaše odstúpenie od zmluvy evidujeme. Všetky parfémy pochádzajú od certifikovaných veľkoprejcov, avšak pri niektorých parfémoch môže byť vôňa málo odlišná, nakoľko niektoré parfémy boli vyrobené na americký trh´, preto môžete mať pocit, že vôňa nie je rovnaká na akú ste zvyknutú v českých parfumériách.

Je povinností prodejce informovat o této skutečnosti předem, což se dočtete na www stránkách ČOI viz. níže.

Informační povinnosti prodejce

Podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je prodejce povinen řádně informovat spotřebitele o vlastnostech prodávaných výrobků nebo charakteru poskytovaných služeb. To je zejména důležité pro ty vlastnosti produktu, které nejsou zjistitelné na první pohled, ale které mohou mít vliv na použití výrobku.

Prodávající se mnohdy pokouší zprostit své odpovědnosti za nedodání potřebných informací poukazem na fakt, že mu potřebné nebo správné informace neposkytl výrobce, dovozce nebo dodavatel. Tím se ovšem prodávající své odpovědnosti vůči spotřebiteli nemůže zprostit.

Zásadně nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě!!!
    Štěpánová Liberec

• kvalitní služby, rychlé jednání, spolehlivost, skvělé akce a ceny
    • Měla jsem menší problém,přišel poškozený flakon, obratem mi zaslali nový parfém + dáreček v podobě malého parfému a proplacení poštovného na účet po naskénování podacího lístku.
    • Opravdu vřele doporučuji.

kvalitní,spolehlivý,rychlý, váží si zákazníků

• Nejnižší cena u požadovaného parfému
    • Přehledný nákup
    • Rychlá dodávka

Nakoupila jsem na doporučení kamarádky a jsem moc spokojená.
    Doporučuji všem.

• rychlé vyřízení objednávky a informovanost o odeslání

spolehlivost, rychlost.... V nákupech budu dále pokračovat. Můžu jen doporučit

• Rychlost, komunikativnost, příznivé ceny
    • nemam vyhrady

Obchod se zdá být solidní, doporučuji ostatním zákazníkům

• Komunikace, rychlost dodání

V obchodě nakupuji celkem pravidelně a vždy jsem byla spokojená.
    V jednom případě nebylo nabízené zboží k dispozici a okamžitě to se mnou zaměstnanci řešili a výsledek byl pro mě víc, než uspokojivý.
    Rozhodně tento obchod pro svou serioznost mohu osobně doporučit.

• Dobrá komunikace s obchodem, zboží v pořádku

Sehnala jsem zde parfém, který nikdo jiný nemá skladem a pokud ano, tak předražený.
    Zde za super cenu :)

• - poškozený obal,
    • - napodobenina;
    • - žádná reakce na email;
    • - telefon nezvedají

Podvodníci pozor!

Reakce obchodu Viene

Vážený pan Pavel Ručka,

-poškodenie nastalo pravdepodobne pri preprave, za čo žiaľ my nemôžeme!
    - nevieme akým úsudkom ste prišli na to, že parfém je napodobnenina keď sám ste nám napísali ,že flakón je rozbitý,z čoho usudzujeme, že obsah vytiekol, ale môžeme Vás uistiť, že Váš úsudok nie je správny a parfém je 100% originál nakoľko všetok tovar odoberáme od certifikovaných veľkopredajcov!
    - na Váš email sme odpovedali v priebehu 24 hodín, nie je technicky možné odpovedať na všetky emaily do 5 minút!
    -tetefón zdvíhame každý deň aj počas víkendov, ale pokiaľ vybavujeme kuriéra a nie je Vám odpovedané ihneď, buďte tak láskavý a hovor opakujte, avšak s rozmedzím aspoň 15 minút a nie 2x po sebe.
    - pokiaľ chcete tovar reklamovať prečítajte si prosím obchodné podmienky kde nájdete aj adresu pre vrátenie tovaru!

S prianím pekného dňa
    Viene.cz

• Sortiment, ceny, rychlost a levné dodání.

Zboží rychle a v pořádku dodáno a akční ceny jsou opravdu vstřícné. Solidní jednání. Doporučuji.

• Nizke ceny
    • Kvalita

Obchod doporucuji

• velký výběr,
    • dobré ceny,
    • rychlost dodání,
    • ochota při dotazu po telefonu

Byla jsem vždy spokojena.
    Doporučuji všem.
    Určitě to nebyla má poslední objednávka

• Dobrá cena, perfektní komunikace a rychlé doručení.
    • -parfémy které jinde neseženete
    • - Velký výběr zboží
    • - Nižší ceny
    • -

Všem doporučuji tento obchod. Zboží přišlo perfektně zabalené, velice rychlé doručení.