• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nízká cena, nenáročnost koupě - člověk nemusí nikam chodit, výborná komunikace s do
    • -

když vím co chci koupit a jde mi už jen o cenu,nemám potřebu ztrácet čas běháním po obchodech

• velmi rychla dodavka zbozi
    • nejsem presvedcen o originalite zbozi

po doruceni a vyzkouseni parfemu mi nesedi ani vune ani obal a provedeni na lahvicce od parfemu, cekam na vyjadreni dodavatele a zvazuji vraceni vyrobku

Vázený pán Petr,

môžete nám prosím napísať email,nakoľko žiadnu reklamáciu na Vaše meno neevidujeme a preto nevieme ako by sme sa Vám mali vyjadriť. Po prijatí vašej reklamácie sa Vám radi vyjadríme.

• 100%
    • dostupnost zboží
    • komunikace s obchodem
    • rychlost dodávek
    • -

S nákupem jsem byla naprosto spokojená. Zboží dorazilo bez problémů a bleskurychle. Ráda zde opět nakoupím

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Skvělé zboží za přijatelné ceny, vstřícnost a rychlost

• rychlost vyřízení objednávky
    • rychlost vyřízení odstoupení od smlouvy
    • zboží neodpovídá originálu

Objednala jsem oblíbenou,léty vyzkoušenou,denně používanou pánskou EDT Armani,ale dodané zboží neodpovídalo kvalitě originálu...chvilku cítíte tu svojí skvělou vůni,ale.za krátkou dobu vyprchá a vůbec nevoní jako vyzkoušený originál.....takže bohužel zklamání a odstupení od smlouvy.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• vybírala jsem podle ceny a hlavně v klidu
    • a pohodlí domova
    • pouze v případě neznámé vůně není možnost ji zkusit
    • já objednávala osvědčenou vůni, tak jiné zápory nevidím
    • Osobně bych tento obchod doporučila, protože sama mám pouze pozitivní zkušenosti.
    • Jsou zde i výhodné ceny,které leckdy i s poštovným vyjdou levněji než v klasickém obchodě.
    • -

Není se čeho bát.Zboží dorazí včas,v pořádku,za výhodnou cenu a je to skutečný originál,žádný padělek!

• rychlost dodání. to je ale vše
    • objednal jsem Lady Million 80 ml tester. manželka mi vynadala co jsem to přinesl za padělek. nevoní ale smrdí. Nedoporučuji

obloukem se vyhýbejte

Vážený pan Pavel,

chceme Vás ubezpečiť, že Vám bol dodaný originálny parfém. V budúcnosti manželke objednávajte overenú vôňu a predýdete tak nepríjemnostiam.

• Nekompletni dodavka ,parfem bez vička

Zasilam meil ,je to na slovensku

Vážena pani,

zakúpila ste si tester parfému. 99% testerov nemá víčko. Pokiaľ chcete na parféme víčko zakúpte si parfém v originál krabičke a nie tester. Vaša objednávka bola komletná,tak láskavo nezavádzajte nepravdivou recenziou.

Pekný deň

• Žádné
    • Již dva dny po doručení se snažím dovolat do obchodu,nikdo nebere telefon.Již jsem se obrátila na ČOI,pro klamání spotřebitele a ten šunt co mi poslali jim zasílam zpět.

Dávejte si pozor a přečtěte si recenze,nikdo nebude hanit obchod pokud jim dojde zboží v pořádku.Mě se to stalo poprvé s tímto obchodem.

Vážená pani,

predávame výhradne originály. Nevieme ako ste k tomuto tvrdenie prišli,nakoľko predpokladáme, že nie ste znalez.
    Pokiaľ chcete tovar reklamovať môžete tak učiniť na adresu uvedenú v obchod.podmienkach.

Doporucuji,vse ok.

• Ryclost vyřízení objednávky,dobrá komunikace,super cena

Velká spokojenost, mohu jen doporučit.

• zboží je rychle a včas doručeno,dobře zabaleno zboží,aby se nepoškodilo, nerozbilo
    • nevím o žádných

Celkova spokojenost.Doporucuji.

• Výborné ceny, zboží bylo rychle dodáno.

Nákup v tomto obchodě doporučuji. Dobré ceny a rychlost při dodání zboží

• Rychlost,spolehlivost,ochota

Nakupuji zde pravidelně, vždy maximální spokojenost. Velký výběr, dobré ceny, rychlé doručení.