• žádná komunikace

Netuším, jestli vůbec zaregistrovali mou objednávku, nemám žádné info ke zpracování či naskladnění.

• Obchod uvádí 5ks že je v balení a není tomu tak, je jen 1 baterka

Zboží bylo uvedeno jako skladem, přesto zboží vůbec na skladě nebylo a dokonce jej nedokázali ani doobjednat u dodavatele. Chyba se může stát, to je jasné. Ale i tak to považuji u internetového obchodu jako chybu velkou. Naštěstí jsem zvolil platbu dobírkou, takže jsem si ušetřil čas a nervy s vrácením platby.

nabízí co nemají

• Komunikace dobrá ,ale zboží došlo později

Ještě bylo zboží poškozené,ale to asi PPL

• Na stránkách inzerují zboží, které nemají
    • zbozi pri mozna dorazi za vice nez mesic, melo byt skladem

Dlouhá dodací lhůta. Se s objednávkou začal obchod zabívat až za týden po telefonikém zavolání.

Ještě není uskutečněná dodávka.

Obchod nemá zboží tak mě zrušili objednávku a ještě mě napsali že na základě mé žádosti ruší mojí objednávku

• nekomunikují

již dvakrát jsem jim psal, ani jednou neodpověděly, telefon nikdo nezvedá.

zboží, dle informací není , dlouhodobě. Tuto informaci obchod neuvedl při objednání zboží. Zaplatil jsem cenu zboží i včetně doručení do zásilkovny.
    Peníze mi byly vráceny ale sníženy o zásilkovné. Za mne nefér komunikace i jednání.

Dobrý den pane Inženýre,
    děkujeme Vám za tuto nepravdivou recenzi.
    Vybrané zboží (specifický a jinde nedostupný převodník) bylo v době objednání a je stále označené dostupností "Není skladem".
    Celou zaplacenou částku 568 Kč, kterou jste jsme nám 4.5. poslal na účet, jsme Vám vrátili ještě tentýž den 4.5. ve výši 568 Kč, tedy ve stejné hodnotě jakou jste nám poslal, nijak jsme tuto částku nekrátili. Nevíme tedy, jak jste přišel na to, že bychom Vám cokoliv snížili.
    Hned jak jste si učinil objednávku, jsme s Vámi telefonicky hovořili, a informovali Vás o nedostupnosti vybraného zboží a o tom, že Vám celou částku budeme obratem vracet.
    Přejeme Vám pěkný pěkný den a úspěšné nakupování na internetu.
    Tým Videotech.cz

• nemám co říct, vůbec nekomunikují

Reakce obchodu VideoTech.cz

velice se omlouváme, že jsme přehlédli Váš dotaz. Kazety na převod k nám můžete doručit.

Nereagovali,ozvali se až asi za 5 dni

Reakce obchodu VideoTech.cz

velice se omlouváme že jste nebyla spokojena s vyřízením objednávky. Zvolila jste platbu předem, kterou jste neprovedla a po urgenci platby z naší strany jste nám oznámila, že již objednávku nechcete.

Ani 11 dní po potvrzení objednávky ze strany obchodu jsem nedostal zprávu v jakém stavu je má objednávka. Obchod = mrtvý brouk !

Reakce obchodu VideoTech.cz

velice nás mrzí, že jste nespokojen. Informaci, že je zboží k vyzvednutí jsme Vám zasílali dne 4.2., pokud Vám email nedorazil, tak se omlouváme. Zboží je pro Vás i nadále připraveno k vyzvednutí.

Bylo mi doručené zboží, přístroj pro příjem televizních programů v normě DBV-T2. Přístroj sice funguje dobře, ale příjem televizního signálu v normě DVB-T2 nelze vůbec naladit. Je to tedy dnes již zcela běžný obchodní podfuk... nabízí se zboží, které ale neodpovídá popisu...

Reakce obchodu VideoTech.cz

velice se omlouváme, že nejste spokojen s objednaným produktem. Nicméně v popisu není uvedeno nic nepravdivě. Objednal jste si zboží: OPTICUM RED HD X405 combo (https://www.videotech.cz/opticum-red-hd-x405-combo-2x-ca-lan-2xusb-hdmi-p100453), které má uvedeno příjem DVB-T2, ale nikde v popisu ani v názvu není uvedeno, že podporuje kodek pro T2 v České republice H.265. Pokud chcete můžeme Vám přijímač vyměnit.
    Děkujeme.

• špatná komunikace, potvrzení objednávky a faktura až po urgenci

Reakce obchodu VideoTech.cz

omlouváme se za zdržení při vyřízení Vaší objednávky. Nicméně informaci ohledně vyřizování a pokyny k platbě jste obdržel ihned druhý den od objednání zboží.

• nezasílají potvrzení o vytvoření objednávky emailem ani SMSkou
    • napíši Vám email za 8 dní od vytvoření objednávky, že zboží nejsou schopni dodat s návrhem na jiný výrobek

Obchod nedoporučuji, protože se mi ještě nestalo, aby po vytvoření objednávky přes e-shop nebyl zaslán automaticky email s potvrzením o vytvoření objednávky.

Objednávku jsem vytvořila dne 8.8. a až 16.8. mi přišel z e-shopu email, že zboží nemá jejich dodavatel skladem.
    Jedná se obchod, kterému nezáleží na jeho zákaznících.
    V tomto obchodě NEDOPORUČUJI nakupovat.

Reakce obchodu VideoTech.cz

omlouváme se za nepříjemnosti s objednávkou. Bohužel jsme se snažili sehnat výrobek u dodavatele, který nám oznámil že již výrobek nemají.
    Nabídli jsme Vám novější model se slevou, jako omluvu za nesehnaný výrobek.
    Za delší reakci se omlouváme.

Neaktuální nabídka web shopu, zavádějící informace

Reakce obchodu VideoTech.cz

omlouváme se za nedodání zboží, bohužel jste si objednal zboží, které se již neprodává a o nabízené alternativy jste neprojevil zájem.
    Děkujeme.

Po odeslani objednavky zadna reakce, ani sms ani mail.
    Po vice nez tydnu se mi ozval PPL, ze mi veze zbozi. To jsem jiz mel asi 3 dny doma z jineho e shopu, proto jsem zbozi neprevzal. Po dukladne kontrole meho mailu nikde nic ani ve spamu. Bohuzel ja nemohu tento e shop doporucit.

Reakce obchodu VideoTech.cz

velice se omlouváme za zdržení při vyřizování Vaší objednávky. Bohužel se nám zdrželo dodání zboží od dodavatele.
    Ještě jednou se velice omlouváme. Pokud se rozhodnete u nás ještě nakupovat, věříme, že příště již budete spokojen.