Platba vůbec neproběhla ani na více pokusů

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Je nám líto, že Vaše platba nebyla úspěšná. Avšak nejde o naše pochybení, ale problém zřejmě ve spojení s platební bránou ComGate. To bohužel nedokážeme ovlivnit.
    Je ale možné nás v takovém případě ihned kontaktovat a zcela jistě bychom našli rychlé řešení.

Tým Vibrátory-online.cz

Vibrační kroužek na penis vibruje pouze 30 minut a i když má dvě baterie, jeho vibrace je slabá a můj penis je téměř necítí.

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    V tomto případě chápeme, že jde spíše o nedoporučení produktu, který jste zakoupil. Ne o náš obchod.
    Produkt, který zmiňujete, patří k nejlevnějším v naší nabídce, provozní doba odpovídá jeho parametrům a možnostem.
    V případě, že preferujete silnější a delší výkon, doporučujeme vybírat z produktů s možností dobíjení.
    Tým Vibratory-online.cz

• Jakkoli vám obchod tvrdí, že na balíku není uvedeno "Vibrátory-online.cz", tak je to pravda. Pokud ovšem zvolíte jako dodání Zásilkovnu, vyskočí to front ad center na monitoru tomu, kdo vám tam balík bude vydávat. :-)

Děkujeme za Vaši reakci.
    Velice se omlouváme, že došlo k tomuto pochybení. Se Zásilkovnou pracujeme teprve krátce a neměli jsme tušení, že se na výdejním místě tato informace zobrazí. Po Zásilkovně jsme již předem vyžadovali co nejdiskrétnější uváděná data, tzn. pouze název firmy, ne e-shopu. Na základě Vaší námitky tuto situaci nyní řešíme a pracujeme na tom, aby vše bylo nastaveno tak jak má.
    Budeme velmi rádi, pokud Vám budeme moci tuto nepříjemnost kompenzovat, např. speciální slevou na Váš další nákup.
    V případě zájmu se s námi prosím spojte a domluvíme nějaký, pro Vás přijatelný postup.
    Děkujeme za pochopení!
    Tým Vibrátory-online.cz

Pozn.: Zásilkovna nám nyní potvrdila, že je vše vyřešeno, balíky jsou doručovány anonymně, bez jakékoli poznámky o názvu e-shopu.

Kalendář jsem objednával ve chvatu, vědět, že je překlápěcí, asi bych jej nikdy neobjednal, rušivý element ironicky řečeno super, co se dá dnes rádoby umělci zničit, škoda slov. Kalendáře po této zkušenosti ani náhodou.

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

je nám líto, že se zbožím nejste spokojen. V tomto případě je samozřejmě možné jej v nepoškozeném stavu ve 14-denní lhůtě vrátit.
    Toto ale nevypovídá o kvalitě našich služeb.
    Mrzí nás, že kvůli nespokojenosti s jedním výrobkem (kalendářem) náš obchod nedoporučujete.
    Pokud se k nám vrátíte, budeme samozřejmě velmi rádi a věříme, že příště budete spokojen.
    Přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce.
    Tým Vibrátory-online.cz

• rychlá reakce na problém
    • levné ceny
    • velmi rychlé vyřízení objednávky
    • bezpečná přeprava zboží
    • dorazilo špatné zboží

Na e-shopu jsem nakupovala poprvé, a myslela jsem, že rozhodně ne naposled. Teď ale váhám. Zásilka dorazila velmi brzy, ale bohužel úplně jiná. Zkontaktovala jsem informace, problém byl vyřešen. Ale první dojem je první dojem...

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

Děkuji za Vaše hodnocení. Naší chyby jsme si vědomi a ještě jednou se za ni omlouváme.

• Po chvilce přestal fungovat

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

pokud Vám zboží, které jste si u nás zakoupila nefunguje, není problém jej reklamovat. Reklamace vyřizujeme v nadstandardně rychlém termínu, ihned do obdržení vadného zboží.
    Doposud jsme ale žádnou Vaši reklamaci nezaznamenali.
    Tým Vibrátory-online.cz

Objednal jsem si 3 věci. Přišli mi akorát dvě a zaplatil jsem 3.

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

je nám líto, pokud zboží nedorazilo kompletní. Z našeho skladu odešel balíček v pořádku. Prosím, kontaktujte nás a sdělte, co přesně ve Vaší zásilce chybělo a zda nebyl balíček poškozen.
    Reklamaci obratem vyřídíme k Vaší spokojenosti.
    Tým Vibrátory-online.cz

• Přišel mi lubrikační gel rok po lhůtě spotřeby

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

ještě jednou se velice omlouváme. Bohužel, vadnou šarži jsme obdrželi od dodavatele a po Vašem upozornění ihned reklamovali. Bylo naší chybou, že jsme toto přehlédli, jedná se ale o ojedinělou záležitost.
    Ihned po Vašem upozornění jsme Vám zaslali náhradu, věříme, že jste byl spokojen.
    Tým Vibrátory-online.cz

• Neni jistota,zda zboží nebylo už použito a někým vráceno.....

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, avšak zde se musíme ZÁSADNĚ ohradit.
    V žádném případě nedodáváme použité vrácené zboží. Na veškerý sortiment se vztahují speciální podmínky pro vrácení - zboží lze vrátit pouze, pokud nebylo rozbaleno, t.j. v neporušeném originálním obalu. Pokud toto není dodrženo, zboží likvidujeme, nebo vracíme zpět zákazníkovi.
    Každý kupující má tedy jistotu, že obdrží zboží přesně v takovém stavu, jak jej dodává výrobce.
    Na tomto si velmi zakládáme, spokojený zákazník je pro nás totiž to nejdůležitější.

Tým Vibrátory-online.cz

• Výrobky nejsou od udávaného výrobce!!

V tomto obchodě jsem nakoupil,protože mně zaujal dodavatel (Německo) Objednané zboží sice dorazilo v naprostém pořádku,hned druhý pracovní den,ale při rozbalení a odhalení,že jsou výrobky z Číny,bylo totální sklamání a veškerá důvěra tatam. Určitě nedoporučuji tyto výrobky (nekvalitní) kupovat!

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Zřejmě jste si spletl e-shop, u nás jste rozhodně zboží od (udaného) německého výrobce nenakupoval. Nakoupil jste toto zboží: http://www.vibratory-online.cz/nafukovaci-panny/nafukovaci-panna-sexteen/, kde není o německém dodavateli jakákoli zmínka.
    U všech produktů uvádíme pravdivé informace!
    V případě nespokojenosti s produktem je možné tento (nerozbalený) vrátit zpět a odstoupit od smlouvy.

Tým Vibrátory-online.cz

• moc výhod jsem nenašel
    • má nejvyšší cenu v doručovatelské službě

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že jste i přesto u nás nakoupil.
    Věříme, že jste byl alespoň spokojen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky - zboží bylo doručeno hned následující pracovní den, a poté i se zakoupeným zbožím.
    Možná někdy využijete slevu 10% na další nákup - slevový kupon jste obdržel s daňovým dokladem.
    Prosím, všimněte si, že nabízíme více druhů dopravy - za různé ceny. Tentokrát jste si vybral tu dražší. Chápeme, že vzhledem k celkové výši Vaší objednávky (235,- Kč) se Vám potom cena za dopravné zdá být vysoká. U objednávek nad 1.500,- Kč je dopravné zdarma.

• Žádné.
    • Zásilka došla neúplná,balíček nepoškozen.Při reklamaci jsem byl odkázán na přepravce.Zřejmně mají ve firmě straku.Nemají zájem problém řešit.Je zajímavé,že chyběl nejdražší předmět,vibrátor.

Nenakupujte,přijdete o peníze!Ve firmě jsou křiví lidé!

Děkujeme za hodnocení,
    avšak máme za to, že zcela jistě nepatří nám.
    Možná jste nakupoval ještě někde jinde...
    Nebo je za tím snad snaha nás poškodit?
    Neevidujeme totiž žádnou komunikaci z Vaší strany ohledně chybějícího zboží.
    Pokud by k nějakéku omylu z naší strany došlo, v žádném případě bychom Vás neodkazovali na přepravce.
    Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
    Dokazují to ostatně i kladné recenze všech spokojených před Vámi...

Tým Vibrátory-online.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• KOMUNIKACE!

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Dovolte prosím, abychom na něj reagovali.
    Během zpracovávání objednávky je zákazník automaticky celkem 3x infomován e-mailem - při přijetí objednávky, v okamžiku jejího zpracovávání a při expedici. Poté je kontaktován dopravcem (SMS a e-mail) s informací o termínu doručení zásilky.
    Pokud zákazník uvede chybný e-mail, VŽDY se ho snažíme kontaktovat telefonicky.
    Pokud jste v naší komunikaci zaznamenal nějaké nedostatky, budeme velmi rádi, když nám tuto skutečnost sdělíte. Snažíme se o maximální vstřícnost k zákazníkovi, což se týká jak rychlosti vyřízení objednávky, tak i komunikace z naší strany.
    Pokud bychom se měli v něčem zlepšit, velmi uvítáme Vaše podněty.
    Tým Vibrátory-online.cz

Přišel mi úplně jiný typ než byl ojednán .

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

vždy dbáme na to, aby zákazník obdržel přesně to, co si objednal. Pokud se stane, že objednané zboží již není skladem, zákazníka vždy předem kontaktujeme a nabízíme jinou alternativu.
    Pokud jsme ve Vašem případě pochybili, velice se omlouváme. Prosím, kontaktujte nás, Váš problém ihned vyřešíme.

• krátké dodací lhůty
    • Dodalo výrobek bez českého návodu.

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Za chybějící český návod ke zboží se velmi omlouváme, v příloze e-mailu Vám jej zasíláme.
    Běžně je ke stažení v našem e-shopu, momentálně ale máme problém s jeho zobrazením.
    Na této technické chybě pracujeme a doufáme, že vše co nejdříve vyřešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

Konkrétně na věci, které koupim u takového obchodu se před ostatníma nebudu přece rozhodně předvádět, pro mně je to intimní věc.

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení :)

• ze ma webove stranky,kde se clovek muze podivat na cokoliv a muze si objednat.je to diskretni.

velmi dobre muzu si aspon najet na stranky webovy a muzu se kouknout jak co vypada,jsem velmi spokojena.ze ma webove stranky,kde se clovek muze podivat na cokoliv a muze si objednat.

• zboží došlo nefunkční,již nikdy nepoužiji tento způsob nákupu

co si nevyzkoušíte nekupujte

děkujeme za Váš názor.
    Je nám velice líto, že s výrobkem máte problém. V případě jeho nefunkčnosti nám jej prosím zašlete zpět na naši adresu. Zboží Vám neprodleně vyměníme, nebo vrátíme peníze zpět na Váš účet. Zároveň Vám samozřejmě uhradíme náklady spojené s vrácením zboží - poštovné.
    Pokud byste si vybral jiné zboží, poskytneme Vám na něj slevu 10% jako kompenzaci za vzniklé nepříjemnosti.
    Velice se Vám tímto omlouváme.
    Tým Vibrátory-online.cz

• Nejedna se o slabinu obchodu,ale vibrator,ktery jsem u vas zakoupila,byl oznacen za 'velmi tichy' coz tedy rozhodne neni!!

Reakce obchodu Vibrátory-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Pokud zakoupený výrobek neodpovídal Vašim představám, není problém ho v zákonné lhůtě 14 dnů vrátit. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat 100% servis a vycházet jim maximálně vstříc. Proto nám velmi mrzí, že kvůli nevhodnému zboží hodnotíte náš obchod a tedy i naše služby takto negativně. Věříme, že pokud byste si vybrala jiný, vhodnější výrobek, byla byste jistě spokojena.