Velmi rychlé, třetí den po objednání zboží dorazilo

+ ceny, rychlost

Rychlé vyřízení. Zboží-velká spokojenost.

• rychlé dodání zboží doporučuji

• Dobrá komunikace, diskrétní zásilka, rychlé doručení.

Nic.

• Super sortiment
    • Fajn ceny
    • Rychlé doručení

Bezva rychlý nákup

Rychlost dodání, žádný problém

• Vše v naprostém pořádku, zboží dobře zabalené, rychlé doručení-hned druhý den po objednání.

• široká nabídka
    • příjemné ceny
    • nevím

• Rychlost,kvalita

• Velký výběr

Solidní jednání, slušný výběr pomůcek.

Zboží je z 50% nefunkční,obchod dokola psal, že máme přečíst návod....ktery nebyk v češtině.

Ovládání jsme znali, máme podobný kousek,ale prostě hold nefunguje :+(,mame doma zbytecnou vec za x.stovek

Reakce obchodu Vibrátorek

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Pokud je zboží nefunkční, zašlete nám jej na reklamaci a my Vám rádi zašleme nový produkt. Konkrétně Vámi zakoupený produkt má prodlouženou záruku od výrobce na 15 let.

• Máte v tom pěknej b***el!!! Dopravu máte uvedenou za 59 Kč do balíkovny a dobírku při převzetí zboží zdarma, ovšem vše je jinak! Při kliknutí na okénko “dobírka” se za ni automaticky naůčtuje dalších neuvěřitelných 50 Kč, takže ve finále zákazník zaplatí 109 Kč!!! A aby toho nebylo málo, tak při zhrnutí objednávky po jejím odeslání si účtujete dopravu do balíkovny za 109 Kč a dobírku zdarma. Neuvěřitelné!!! Každopádně jsem si zboží objednal skrz nejnižší cenu na Heuréce, ovšem ve vašem obchodě už nikdy nic nekoupím, protože tohle se prostě nedělá!!!

Reakce obchodu Vibrátorek

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Poštovné zdarma nabízíme jen v případě platby předem (převodem nebo kartou). Pokud jste zvolil dobírku, je poštovné automaticky naúčtováno viz náš ceník dopravy: https://www.vibratorek.cz/Stranky/Ceny-postovneho
    V případě zájmu o poštovné zdarma nám neváhejte napsat na naši podporu ([email protected]), a my Vám rádi poštovné upravíme na platbu předem, abyste měl doručení zdarma. Děkujeme za pochopení.

Nakupovala jsem poprvé. Zboží, co jsem chtěla měli nejlevnější a vše bylo diskrétně zabalené a rychle doručené.

Ochota, rychlost

• Rychle doruceni
    • Diskretni baleni

• Přehledné stránky, rychlé dodání, hezky zabaleno

• cena rychlost dodaní