Vino se nedá pít !!! Nejde tak o ty peníze, ale byl to dárek

Již nikdy víc

Reakce obchodu viatempia.cz

moc nás mrzí, že vaše objednávka nedopadla podle představ. Archivní vína mají specifickou chuť a je vždy třeba počítat s jiným zážitkem než u vín mladých. Pokud máte podezření na to, že víno bylo zkažené, kontaktujte nás prosím na emailové adrese [email protected]. Rádi se na tuto reklamaci podíváme a věříme, že ji vyřešíme k vaší spokojenosti.
    Za tuto nepříjemnost se omlouváme.

Aneta Munoz-McDonald
    tým vinozarchivu.cz

• Stav vína neodpovídá fotografie
    • Absolutně nespokojenost

Reakce obchodu viatempia.cz

mrzí nás, že máte z nákupu u nás tak špatný dojem. S ohledem na to, že nabízíme unikátní láhve, fotografie vždy ukazuje konkrétní kus, který je zákazníkovi po objednávce doručen. Fotografie jsou věrné, zachycují reálný vzhled každé láhve.

Snažíme se, aby byla námi nabízená vína v co nejlepší kondici, přesto nelze kvalitu vína uvnitř láhve u tak starých vín vždy přesně odhadnout. Pokud mělo víno po otevření vadu, prosím kontaktujte nás a my to budeme obratem řešit.

Honza Pánek
    jednatel vinozarchivu.cz

• Rychle dodání. K vinu i taštička dárková
    • Odlepena etiketa. Prasly voskovy uzávěr

Reakce obchodu viatempia.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Vámi objednané víno bylo z roku 1961 a to už je pěkná řádka let. Přestože vydrželo tak dlouho, při manipulaci (balení, převozu a vybalení) mohlo dojít k uvolnění etikety a mírnému poškození voskové kapsle.

Stav láhve jsme s vámi po jejím doručení řešili. Kapsle i přes naprasknutí stále zakrývala korek a tím plnila svou funkci. Přestože se jednalo pouze o estetickou vadu, nabídli jsme vám výměnu láhve za jinou.
    Honza Pánek, jednatel vinozarchivu.cz

Víno už bylo tzv. po smrti. Kalné , bez barvy, tříslovin . Vystupoval z něj jen alkohol. V takové kvalitě už by nemělo být nabízeno . Ve vší úctě k jeho stáří .

Reakce obchodu viatempia.cz

mrzí mne, že jste neměl dobrou zkušenost. Každá láhev je originál a vzhledem ke stáří se málokdy podaří sehnat více kusů od stejného vína. Každou láhev před odesláním pečlivě kontrolujeme, bohužel ale nemůžeme jednotlivá vína přechutnávat a ověřovat tak kvalitu vína.

Určitá míra kalnosti vína může být dána sedimentem, který přirozeně vzniká u každého staršího vína. U všech archivních vín doporučujeme víno nechat po doručení alespoň jeden den ustát a po otevření ho dekantovat.

Poslal jsem vám email a rád vám pomůži vaší reklamaci vyřešit.

Honza Pánek
    zakladatel vinozarchivu.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.