Objednávka nebyla mi dosud doručena (obj. č. 202200618). Dotazem dne 13. 7. kdy bude objednávka doručena, bylo neurčitě zodpovězeno buď tento týden nebo v průběhu příštího týdne. S touto odpovědí nejsem spokojen.

Už několikrát jsem nakupoval a vždy úplná spokojenost

• Pro mne lokální prodejce
    • V ceně pračky bylo i dodání až na místo, včetně odvozu starého spotřebiče.
  • zboží nedorazilo a už ho ani NECHCI !!!!!!!

• Výborné jednání

dobrá cena
    doručení na prodejnu

• Rychlé vyřízení objednávky

Výhoda

Naprostá spokojenost, druhý den po objednání doručeno. Gril je kvalitní, konečně jsem spokojená se zdravějším vařením. Není nutno to hlídat a nepřipálí se. Ušetřím čas a zatím dělám něco jiného. Děkuji

• Zboží objenáno 30.3.Dnes je 27.4. a nic.Nikdo se neobtěžuje podat nějakou informaci.Nedoporučuji!!!!

Nemají nic

Katastrofální, příšerné, už nikdy víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Prvně při objednávce jsem zaplatil kartou on-line a do zásilkovny mi dali že mám zaplatit ještě jednou na dobírku. To se mi ještě nestalo, ale dobrý tak nikdo není neomylný, stane se.
    Po odeslání zboží zpátky do 14 dnů byla opravdu dlouhá pomlka. Když už jsem to kontroloval asi po páté v internetovém bankovnictví po tom co uběhl další měsíc pořád nic tak jsem byl nucen odeslat e-mail, že mi nedošla platba za vratku.
    Ok, eshop na to, že se jim to někam ztratilo a že se na to podívají a hádejte co, zase nic!!!
    .. a tak jsem musel odeslat druhý e-mail, protože peníze pořád nikde a že jim to není už vážně hloupé, že se takhle musím doprošovat o svoje peníze...
    Balíček jsem si vyzvedl 24.2. do konce února jsem to posílal zpátky, je 6. dubna a peníze pořád nikde. Opravdu příšerná zkušenost z tímhle eshopem, opravdu nedoporučuji !!!

• Příšerné, už nikdy víc !!!!

• solidní výběr, vstřícný personál
    • objednáno před 14 dny - zatím bez odezvy

Reakce obchodu www.vfelectric.cz

dne 25.1 vám byl odeslán 1 email s informací, že vaše zboží stahujeme z centrálního skladu.
    Následně 9.2 vám byl zaslán email s žádostí o vyzvednutí.
    Pokud vám email nedorazil pravděpodobně jste zadali špatný doručovací email a nebo jste si nezkontrolovala dobře schránky s poštou.
    s pozdravem
    VF Electric

• Bohužel stále čekám

• Dnes je to týden a obchod se vůbec neozval, ani nereagoval na můj email.

Reakce obchodu www.vfelectric.cz

Kolega vám psal v úterý 25.1. , že je pro vás zboží připraveno k vyzvednutí.
    zboží máme stále na prodejně připraveno.
    VF Electric

• Firma není schopna mi zaslat fakturu za zboží

Při obdržení zboží jsem nedostala fakturu. Již 3x/7.12 21, 10.12.21 a 13.1.22/ jsem firmu žádala o zaslání faktury a ani jedenkrát mi firma neodpověděla.Už vážně nevím, jak se domoci faktury a jak bych postupovala v případě reklamace výrobku, když nemám žádný doklad o koupi.

• Spokojenost

Super !!! Pultový mrazák doručen až do 6. patra ! Dárek svítilna !

Pan Heřman by v mém podniku nesměl ani zametat dvůr a vy ho necháte komunikovat se zákazníky.
    U vás si přes e-shop už nikdy nic nebudu ani zkoušet kupovat.
    Až se s Vláďou Filipem uvidím, tak mu to co jsem zažil vylíčím!