• Moc dlouho trva objednávku odeslat.

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

Na rychlém odbavení všech objednávek stále pracujeme a věříme že to brzy dotáhneme k dokonalosti zatím expedujeme 94% objednávek do 2. dne od objednání.

Omlouváme za způsobené nepříjemnosti, až budete příště objednávat napište nám to a dáme Vám kompenzaci

S přátelským pozdravem,
    VeseleZvire.cz

• mují zboží které scháním

zatím nevím jestli zboží dostanu

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

Váš požadavek na specifikaci zboží bylo těžší splnit, ale podařilo se a zboží je na cestě k Vám.

s přátelským pozdravem,
    VeseleZvire.cz

• Obsáhlý sortiment

Zboží mi sice dorazilo, ale nebylo všechno, bohužel zaplaceno. Pochopím, stane se, ale co jsem nezažila, mezi vystřelili balíčku mezi plasty a papíry byl i velký skleněný střep? Snažila jsem se dovolat…telefon nikdo nebral, nyní číslo nedostupné. Na e-mail také nikdo nereaguje…takže peníze jsem vydala, zboží nemám a nikdo se mnou nekomunikuje? V dnešní době a při hodnocení na neutekl 95% bych očekávala lepší komunikaci.

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

doufám, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti, ještě jsme přidali dárek jako omluvu. telefon se snažíme brát, ale ne vždy to situace dovolí, voláme pak zpět.

Veselezvire.cz

Pokud nemají zboží na skladě nebo u dodavatele, nejsou schopni sami reagovat a nabídnout řešení

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

pokud se stane, že je zboží ve výpadku, nebo se vyprodá, tak se snažíme zákazníky kontaktovat v co nejkratší možné době. Bohužel paní na zákaznickém servisu byla krátkodobě nemocná a doba o informování se prodloužila, za to se omlouváme.

veselezvire.cz

• Týden od objednání a zaplacení zboží obchod komunikuje až po urgenci a zboží mi zatím nebylo doručeno

Široký, zajímavý sortiment, ale dlouhá dodací doba a žádná komunikace ze strany obchodu. Tentokrát nespokojenost.

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

Omlouváme se za pozdní dodání, objednávka se zasekla v systému. Volali jsme vám, bohužel marně.

Veselezvire.cz

Místo fialového přišel růžový bez vůně.

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

V názvu objednaného zboží je napsáno bez vůně.

Děkujeme za pochopení,
    Veselezvire.cz

• Můj názor je že už nikdy u vás nenakoupim teď musím řešit v práci kdo mě vyzvedne balík protože mám raní a když si objednám balík na odpolední tak nedorazí když jsem doma a můžu si balík převzít tím že má přes 20kg tak nemůžu si o vizbednuti říct jen tak někomu. S pozdravem nastanej zákazník.!!!!!

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

datum a místo doručení se dá změnit na tel. • +420 567 771 111.

mrzí nás Vaše rozhořčení.

Veselezvire.cz

Vzhledem k tomu, že moje objednávka nebyla doručena do týdne poté, co byla provedena, a protože se mnou jako zákazníkem neproběhla žádná komunikace, je rozumné usoudit, že kvalita zákaznických služeb této firmy je velmi sporná. Spousta alternativ.

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

expedice nám trvala 5dní. za zpoždění se omlouváme.

Veselezviře.cz

• V nabídce napsáno na skladě , zašleme do/datum, 3 dny/.Odpověď na urgenci problémy s dodavatelem.

Spokojená nejsem, objednávat zde už nebudu. Snad jen, že zboží , které jsem chtěla je ve vaší nabídce.

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

ano, expedice nám trvala 4 dny, za to se omlouváme.

Děkujeme za recenzi,

Veselezvire.cz

Týden od objednání a zaplacení zboží obchod nekomunikuje a zboží mi nebylo doručeno

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

omlouváme se za zpoždění. komunikujeme, jen nestihneme, vždy na poprvé zvednout telefon. děkujeme za hodnocení.

• Obchod vůbec nekomunikuje
    • Zboží objednáno 1.7. a doteď nedošlo, přestože má být skladem
    • Již nikdy víc nákupů v tomto obchodě

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

Dobrý den, ano máte pravdu někde se stala chyba zítra se s vámi spojíme a objednávku dořešíme.

• poslali mi levný produkt z toho, co jsem si objednal, a odpověděli, že to dělá stejnou práci

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

Objednal jste si dva produkty každý od jiného dodavatele, již je opraveno.

Veselézvíře.cz

• Nekomunikuje se zákazníkem

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

volali jsme vám zpět a domluvili se.
    Veselezvíře.cz

Těžko hodnotit. Je to 6 dnů a dosud nemám objednávku.
    Zakoupila jsem v tomto obchodě, jelikož bylo zboží skladem. Zatím nemám od obchodu ani žádnou zprávu o zpoždění…

• Nedodrží, co slibují na web stránkách - že zboží budou expedovat den následující po nákupu, příliš dlouhá doručovací doba, čekám již více než týden.

• neni co hodnotit, zbozi jsem jeste nevidela

Zboží zatím nedorazilo. Objednávala jsem 21.10., dnes je 31.10.

Objednané zboží mělo dorazit za dva dny a nedorazilo ani za 4. Tak jsem objednávku zrušila.

Zboží jsem objednala z tohoto, protože ho měli dodat ve středu a já ho potřebovala. Ve čtvrtek odpoledne ho teprve expedovali. Nicméně je pondělí a zboží stále nikde

• Objednavku jsem nakonec zrusila protoze ani po tydnu nebyla odeslana. Navic me o tom ani nikdo neinformoval :/

Reakce obchodu VeseléZvíře.cz

Chyba jednoznačně na naší straně. V objednávce jsme na žádost zákaznice upravovali způsob platby a bohužel jsme ji pak nezpracovali.

Paní Veronice se tímto omlouváme