• Děkujeme za Vaši objednávku. O stavu jejího zpracování Vás budeme informovat. Chtěla jsem platit bankovním převodem, ale z obchodu už se nikdy neozvali.....

Reakce obchodu VESELÉ KOSTKY

součástí e-mailu, kde jsme potvrdili Vaši objednávku byla i faktura, na základě které se měla platba provést. Bohužel nemůžeme každému zákazníkovi, který nezaplatil volat a ptát se, jestli si přečetl e-mail a otevřel přílohu. Tyto e-maily jsou zcela zautomatizované a tudíž naprosto bezchybné.

Mrzí nás tato situace, nicméně zde jednoznačně není chyba způsobena chybou e-shopu, ale nepozorností kupujícího.

Daniel Vincens, jednatel společnosti

Moje obj. c. 12837 byla potvrzena 21.11. Telefonicky jsem tuto urgovala cca pred týdnem, kde mi bylo sdeleno, že se na tom pracuje... dnes 4.12. jsem opět telefonovala a také kontaktovala on line vašeho pracovníka... dají mi vědět. Co mám tedy dělat. Dárky potřebuji poslat do ciziny. Dostanou moje vnoučata dárek pod stromeček?

• zbavují se neprodejných vyrobku

V emailu mi byli vyjmenováni všichni skladnici ve firmě ,což mě moc nezajímá.Zajímalo mě pouze proč mi poslali jiný výrobek než jsem si objednal, bohužel to jsem se nedozvěděl.

• o žádné nevím
    • objednavka zrušena s nějakou výmluvou

údajně objednano mnoho zboží

Reakce obchodu VESELÉ KOSTKY

objednávka odporovala pravidlům našeho e-shopu. Zboží je určeno koncovým zákazníkům - dětem a fanouškům Lega, nikoliv překupníkům, kteří chtějí zboží zkoupit z trhu, aby ho mohli následně prodat za přemrštěné částky.

Daniel Vincens, jednatel společnosti

• špatná komunikace mezi pracovníky

nenakupujte

• nedodání objednaného zboží.
    • Na můj dotaz žádná odpověď.
    • Objednané zboží při objednávce skladem a do dnešního dne nedoručeno je to již 14 dní.
    • Tento obchod bych nikomu nedoporučil.

Vybrané zboží bylo skladem s příznivou cenou.
    Moje zkušenost s obchodem je negativní.
    Nedoporučuji
    Nedodání zboží
    Nekomunikativnost

Reakce obchodu VESELÉ KOSTKY

velmi se za vzniklou situaci omlouváme, nicméně pracovnice z naše zákaznické oddělení Vám volala a celou situaci ohledně dostupnosti "L-motoru" konzultovala. Veškeré hovory jsou nahrávány, takže zde je to jednoznačné. Omlouváme se za situaci.

S pozdravem...
    Daniel Vincens

Obchod nabízel zboží, které jsem hledala za dobrou cenu. Inzeruje, že zboží má skutečně skladem a že jej dodává do druhého dne. Když mi zásilka nedošla ani do týdne, volala jsem do obchodu a tam mi sdělili, že na zboží čekají a mělo by přijít do 14 dnů! Čekat na zboží 3 týdny bez jediné informace z obchodu mi přijde v dnešní době naprosto zcestné, zvlášť když se jedná o lego, které si mohu koupit bez jediného probému ve spoustě jiných obchodů. Zásadní pro mě bylo, že mě obchod sám nekontaktovat a neupozornil mě, že je se zbožím problém. To beru jako velice nekorektní jednání.

Vážená p. Gomolová,
    veškšeré nabízené zboží máme skutečně skladem v našem centrálním skladu. Zboží se nám automaticky naskladňuje z dodacích listů od dodavatele. Na začátku roku však došlo k politování hodné chybě, kdy se nám dodací listy naimportovaly dvakrát a tím pádem došlo k umělému navýšení skladového zboží než jaká byla skutečnost. Tím došlo k prodložení dodacích lhůt - zboží z Vaší objednávky byo nedostatkové ve všech e-shopech s Legem. Po vyrovnání této chyby je však vše v pořádku a vše co nabízíme na eshopu je v počtu uváděném na webu skladem v centrálním skladu :) Celá situace nás velmi mrzí a omlouváme se za ní.

S pozdravem...
    Ing. Daniel Vincens, MBA
    jednatel společnosti

Sice dodání zboží bylo rychlé, ale u lega, které stojí kolem 4.500,- Kč bych předpokládal, že dostanu lego v perfektním stavu a ne že mi dorazí krabice od lega prokoplá, roztrhnutá a poškozená. A nebyla to chyba doručovací služby, protože krabice ve kterém lego bylo zabalené, byla v pořádku, nepoškozená. Takže jste vědomě museli odeslat poškozenou krabici od lega. Byla to moje první objednávka u vás a tím i poslední. A tento obchod určitě nebudu nikomu doporučovat.

Reakce obchodu VESELÉ KOSTKY

Dobrý den, můžete nám prosím zaslat fotografie poškozeného balení stavebnice i kartonového balení? Podle kamerových záznamů z našeho expedičního centra byla stevebnice i vnější obal v pořádku po celou dobu balení i nakládky (celá balící linka je právě z těchto důvodů monitorována kamerami) a proto budeme rádi, když společně s Vámi budeme moci reklamovat poškození u přepravní společnosti. Velmi nás to mrzí, během zítřejšího dopoledne se s Vámi spojí naše zákaznické oddělení a situaci s Vámi vyřeší k Vaší maximální spokojenosti. S pozdravem... Daniel Vincens

• Webové stránky jsou přehledné, obchod má prodejnu v Brně.
    • Prodejna je v jedné z okrajových částí Brna. Přestože má otevírací dobu nepřetržitou, kolem poledne pracovníci odjíždějí na oběd a obchod je uzavřen.

Jednání obchodu nepovažuji za zcela profesionální. Údaj o polední pauze na internetu není dosud nikde uveden (byť to prodejce tvrdil na mou námitku, že by informace o uzavření obchodu v polední době někde měla figurovat). Na webových stránkách je také výzva o možnosti prohlédnout si zboží z internetových stránek na místě a inspirovat se k dalšímu nákupu, nicméně zboží v obchodě je dostupné za jinou (vyšší) cenu.
    Zboží bylo připraveno k odběru rychle, to hodnotím.

Reakce obchodu VESELÉ KOSTKY

Dobrý den, mrzí nás, že jste na nás musel čekat, nicméně v e-mailu, který chodí jako výzva k vyzvednutí zásilky je mimo adresu, telefonní kontakt pro případ hledání prodejny uvedeno, že máme polední pauzu. Přece jen obědvá téměř každý a ani náš team není vyjímkou.