• Objednala jsem tři položky, přišel jen informační email, že zboží nemají skladem a posílají peníze zpět.

Zdržující, obtěžující, zbytečný eshop. NEDOPORUČUJI!

• I když bylo napsáno skladem nic neměli.

• Rychlý a spolehlivý

• Rychla komunikace
    • Ochota
    • Včasné dodání

Obchod Veselá Žirafa vše dodal rychle, objednávka rychle vyřízena. Ochotny a milý personál.

• Píši že to mají skladem a pak se to musí objednat u dodavatele... Vy čekáte že to bude a najednou napíši že není a to musíte ještě připomenout....

Reakce obchodu VeseláŽirafa.cz

objednala jste si zboží "na objednávku" a už dopředu jste od nás byla informována, že dodací doba může být delší. V žádném případě jste si neobjednala zboží skladem. Bohužel dodavatel, který nám zboží po několika urgencích sliboval, nám napsal, že zboží již není a nebude dostupné. Dokonce jsme Vám nabídli stejné zboží akorát v jiných barvách za nákupní cenu.

Pěkný den

byla jsem mile překvapena rychlostí doručení do 2 dnů

Objednala jsem luxusní dětský zimní fusak. Kvalita neodpovídala popisu
    ani obrázku. Po týdnu zatím nemám informace, že zboží přijali zpět
    ani vrácené peníze.

Dobrý den paní Marie,

objednala jste si fusák - New Baby s ovčím rounem, který má na heuréce samé kladné hodnocení - 98 % (https://fusaky.heureka.cz/new-baby-luxusni-s-ovcim-rounem-bezovy-cerna/).

Reagovali jsme hned v den, kdy jste volala, že zboží vracíte z důvodu, že Vaše dítě je na ovčí rouno alergické, nechápeme tedy, proč si objednáváte zboží s ovčím rounem, když je na něj Vaše dítě alergické a pak kritizujete produkt, který si jiní zákazníci velice chválí.

Peníze jsme Vám zaslali okamžitě po převzetí balíku, konkrétně za týden, přičemž zákon ukládá lhůtu do 14 dní. Kontaktovali jsme Vás řadou e-mailů a taktéž telefonicky.

Vaše jednání opravdu nechápeme...

Pěkný den

VeseláŽirafa.cz

• spolehlivost,rychlost vyřízení objednávky,dobrá cena

• -
    • Objednané, zaplacené zboží dorazilo po neustálém urgování zhruba po měsíci, bohužel ne úplná objednávka.Přislíbení, že zbytek zboží tento týden určitě odešle. Týden, dva, tři a zaplacené zboží pořád nikde. Majitel nekomunikuje, telefon sice bere, ale jen plané přísliby. Na e-mail nereaguje.

V žádném případě bych si už v tomto obchodě neobjednala.

Reakce obchodu VeseláŽirafa.cz

internetový obchod VeseláŽirafa.cz má od září 2018 nového majitele, který má diametrálně odlišný pohled na celé provozování eshopu a s ním spojenou péči o zákazníky než předchozí majitel.

Za špatnou zkušenost spojenou s tímto nákupem se Vám omlouváme a ujišťujeme Vás, že se tyto praktiky nebudou v žádném případě opakovat.

VeseláŽirafa.cz

Zboží v porovnání s ostatními prodejci levnější, jsem spokojena. Jediné, s čím jsem spokojena nebyla, byla dopravní služba, kterou využívají. Imobilní člověk bez internetu nemá šanci své zboží dostat.

objednávka před 10 dny a zatím se nic neděje, přitom je zaplacená.

VeseláŽirafa.cz

Rychle vyrizeni a doruceni zbozi.

• Dobrá zpětná vazba a komunikace, spolehlivost
    • Nedostuptnost zboží, nebyla domluva s dodavatelem pro jinou alternativu zboží.

Sice mi přišlo oznámení o stornu objednávky z důvodu nedostupnosti zboží, tím ale veškerá komunikace ze strany obchodu skončila - na mé dotazy ohledně vrácení peněz nikdo nereaguje. Spíše bych očekávala, že se mi ze strany obchodu někdo ozve sám a o vrácení peněz mne informuje (a hlavně tak učiní), jak je dobrým zvykem. Jsem tedy velmi nespokojena a tento obchod nedoporučuji.

• Rychlr dodani, siroky sortiment

Spokojenost

• V soucasne dobe nebylo naskladneno zbozi, tudiz nebylo z ceho na strankach vybirat.

• Osobní a nadstandartní jednání, rychlost a vstřícnost.Spokojenost.

• dobrá cena plenek, které používáme
    • strašně mi chybí vyhledávání podle třeba barvy, jestli je to holka - kluk, ceny, velikostí, dudlíky velikosti atd.

Pleny, které používám měli za dobrou cenu, tak jsem je objednala. Normální obchod.

• široký víběr

výborný