• Zboží se nedá konzumovat bez následků žaludečních a střevních

Po požití 20 kusů medvídků jsem asi za hodinu dostal neuvěřitelnou sračku, večer po odeznění jsem vyzkoušel dalších asi 10 kusů a celou noc jsem probděl a běhal opět na záchod a je 9 hod. ráno a stále střevní potíže, neuvěřitelná projimadlova guma

Reakce obchodu Veselá Veverka

Dobrý den, to nás mrzí že vám to nesedlo bohužel my nejsme výrobce, jen prodejce. Pokud vám něco ve složení produktu nesedí my za to nemůžeme :) Dejte si raději příště oříšek, ten je určitě zdravější :)

zboží nedošlo

Už je to týden a stále mi nepřišel balíček.

• Dobrý den,
    kyselý želé box vypadá na vašich stránkách opravdu velmi lákavě. Přišlo sice avízované množství, ale krabice vypadá opravdu poloprázdná, ani zdaleka nepřipomíná vyobrazenou krabici.

Zasláno jiné zboží než bylo objednáno

• Vše proběhlo v pořádku, jen v balení kešu s limetkou a chilli byly namíchané žluklé ořechy, což kazí chuť. Moc mě to mrzí :-(. Doufám, že až načneme ostatní balení, budou ořechy dobré.

• Rychlost doručení

Objednával jsem rozinky v čokoládě a jogurtu. Bylo ten týden horko tzn. že se vše roztopilo a zase slepilo. Po doručení to vypadalo jako vytáhnuté z mrazáku. Teď je z toho hromádka rozinek a čokolády. Asi by měli popřemýšlet čím a jak přepravit určité potraviny.

Reakce obchodu Veselá Veverka

Dobrý den, díky za váš podnět. Ozvěte se nám na email [email protected]. Produkty vám rádi vyreklamujeme.

• strašně dlouhá doba dodání
    • prakticky žádná komunikace z obchodu

• Kvalitní zboží
    • Špatná komunikace obchodu
    • Evidentně neúplné čtení e-mailů

S obchodem jsem byl docela spokojený, ale to se změnilo po posledním nákupu a proto to padá tak ze 4,5* na 2*
    Objednávku jsem udělal především kvůli jednomu zboží které je neustále vyprodáno a teď jednou za dlouhou dobu bylo skladem. Po dokončení objednávky mi až po dvou dnech poslali e-mail, že jim NAJEDNOU došlo jedno z objednaného zboží. Opravdu úžasné jednání, informovat že do již uzavřené objednávky se kterou už člověk prostě počítá jim najednou došlo jedno ze zboží a to až po dvou dnech (a ještě k tomu právě to kvůli kterému celá objednávka vlastně vznikla). Místo toho mi sice v tom zaslaném mailu nabízeli buď jiné zboží ve stejné ceně, nebo vrácení peněz za nedodané zboží na účet. Ale evidentně asi ani nečtou zaslané e-maily celé, když jsem si v odpovědi na ten mail zažádal o druhou možnost (vrácení peněz) a dokonce i změnu dodací adresy. Ale ve finále mi došel balík s tím jiným navízeným zbožím za stejnou cenu a
    ještě na původní dodací adresu. Takže to vypadá i na poslední nákup v tomto shopu.

• zboží dorazilo v pořádku
    • neustále otravují se spamy i několikrát denně

Nebýt těch otravných spamů tak je to pohodový eshop

Reakce obchodu Veselá Veverka

Když ta naše Veverka má pořád něco na srdíčku, ...ona je taková ukecaná.
    Starý Veverák ji moc poslouchat nechce, tak píše maily zákazníkům.
    Někde to přece vyventilovat musí :)

• Zboží zaplaceno při objednávce a zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Veselá Veverka

vaši objednávku eviduji jako vystornovanou protože nám platba doteď nedorazila.
    Pokud se platba nepřipíše do 72 hodin, systém objednávku automaticky stornuje.

Prosím napište mi na [email protected] dohledáme společně platbu.

• Fajn sortiment
    • Doprava úplně mimo

Reakce obchodu Veselá Veverka

Děkujeme za pochvalu sortimentu, doprava někdy vázne a né vždy jsme na vině my. :)
    Budeme se těšit na vaší další objednávku.

Hrůza, tady už nikdy nebudu nakupovat. Opravdu hrozné jednání, arogance a jenom vám lžou.

Reakce obchodu Veselá Veverka

Veverku mrzí vaše negativní zkušenost, bohužel jste si první balíček nepřevzal, tak se nám vrátila vaše objednávka nazpět.
    Na druhý pokus, po vaši žádosti že o balíček zájem máte, vám Veverka zasílala objednávku pro jistotu jiným přepravcem.
    Zboží jsme vám expedovali v co nejbližším možným termínu.

Je nám líto, že se vám u nás nenakupovalo dobře, ale věříme že vaše další objednávka proběhne v pořádku jak z naší strany, tak z vaší a taky dopravcovi strany.

Ještě to zkuste v oříškovém světe jsme jednička!

• při objednávce naskákala spousta dárků a po 6ti dnech volá arogantní pán, že tam naskákalo omylem a nic z toho nepošlou - tady by si někdo měl přečíst obchodní zákon, bylo to potvrzeno 3x fakturou, objednávkou a potvrzením objednávky.

od května utraceno přes 6 000 Kč, ale po poslední objenávce končím

Reakce obchodu Veselá Veverka

Veverku vaši zkušenost moc mrzí, bohužel jsme měli technický problém kdy nám systém k určitým položkám přidával do objednávky dárky ve vysoké hodnotě.
    Když jsme na chybu přišli, volali jsme vám s omluvou že nastala chyba systému a dárky v hodnotě cca 3000 Kč zdarma poslat nemůžeme.

Telefonicky vám bylo nabízeno storno objednávky, nebo její zabalení a expedování bez dárku.
    Objednávku jste nezrušil, za co jsme rádi a doufáme, že se na nás nebudete zlobit dlouho a v budoucnu od vás objednávku Veverka ještě obdrží. Již teď procvičuje pacičky.

• Nic nepřišlo

Reakce obchodu Veselá Veverka

Dobrý den, můžete se nám prosím ozvat na email [email protected] aby jsme společně objednávku dohledali ? Nikdo není dokonalý a chybičky se dějí :)

• Box neobsahoval bonbóny které měl
    • Na stránkách slibují ke každé objednávce dárek, ale nic tam nebylo

Když jsem volala na firmu, tak slečna naznačila, že se z ní snažím vylákat bonbóny zdarma.

Reakce obchodu Veselá Veverka

Dobrý den, rádi bychom s vámi vyřešili reklamaci výměnou produktu a to jste odmítla. Nebo nám klidně balíček vraťte, vrátím vám peníze. Nevím jak víc vám můžu pomoci ?

Obchod dodal zboží rychle, ovšem neřekla bych, že odpovídá fotce. Bonbony byly nehezky poházené, papír který dekoroval krabici byl malý, vůbec to neodpovídalo popisu a tím pádem ani té ceně. Mohla jsem koupit bonbony levněji a naházet to do krabičky, bylo by jich víc a bylo by to levnější. Rozhodně jsem nespokojená, jak by vypadaly asi oříšky

Reakce obchodu Veselá Veverka

Dobrý den, to nás mrzí :-( V systému neevidujeme od Vás žádnou reklamaci, prosím ozvěte se nám, určitě vám to rádi vynahradíme. Hezký den !

Objednala jsem na základě IG recenze. Obsah balíku mi přišel omaštěný, při přepravě praskl sáček s ořechy, vše se omastilo a celý balík páchl. Měl to být dárek, velmi mě to zklamalo.

Oceňuji však přístup, s jakým byla moje reklamace vyřízena. Poškozené zboží jsem tedy musela poslat zpět (čas a cestu na Zásilkovnu nikdo neuhradí - zde bych ocenila např. voucher na příští nákup apod.) a peníze mi byly vráceny.

Reakce obchodu Veselá Veverka

dne 25.10. 2021 byla reklamace s vámi vyřešena.

• Mrzi me ze mi nesel vlozit kod na valentynskou slevu.

4.12. Jsem objednala zbozi a ihned zaplatila, nyni je 15.12. a zbozi nedorazilo.