• rychlé doručení
    • krásné balení
    • rychlá komunikace
    • po více jak třech týdnech od vrácení nemám zpět peníze

Ze začátku jsem byla nadšená z rychlého dodání a krásného balení (krabice). Zboží jsem nakonec musela vrátit a po víc jak 3 týdnech stále nemám peníze. Tohle jsem ještě u žádného eshopu nezažila. Přes dva týdny se nic nedělo, obchod jsem tedy kontaktovala emailem. Přišla rychlá odpověď, že zboží obdrželi a peníze mi vrátí. Uběhl další týden a stále se nic neděje. Nejedná se o pár stovek, tudíž jsem z toho nervózní. Obchod komunikuje, psal, že platba byla již poslána, ale do dnes nic. Uvidíme, jak to bude dál probíhat. Ale momentálně obchod nedoporučuji. Plus jen za balení a komunikaci.

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľte nám uviesť, že nás Vami uvedená situácia mrzí. Ubezpečujeme Vás, že je taktiež v našom záujme aby naši zákazníci obdržali platbu za vrátený tovar čo najskôr. V tomto prípade zrejme zlyhal ľudsky faktor, nakoľko v našom sklade nasadzujeme nové a náročne technické technologie.
    Financie Vám boli vrátené ešte dňa 21.02.2024 a mali by ste ich už mať na účte. Vykonali sme opatrenia na zamedzenie podobnej situácie, aby ste boli v budúcnosti maximálne spokojná nielen s formou zásielky, ale aj celkovým vybavením vrátane refundácie platby za tovar.

Ospravedlňujeme sa Vám za nepríjemnosti a veríme, že nám aj napriek tejto skúsenosti naďalej zachováte Vašu priazeň.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Produkt som vrátila 21.12.2023 a peniaze mi boli vrátené 15.1.2024, nakupujem už roky z Vermontu, som VIP zákazník, ale eshop nedoporučujem, strašne dlhy čas na vrátenie peňazí

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás Vami uvedená nespokojnosť mrzí. Ako ste boli informovaná e-mailom, tovar ktorý ste odovzdávali v predajni nám bol doručený na sklad dňa 05.01.2024 kde sa expresne spracoval a financie Vám boli vrátené. Situácia s oneskorením odoslania tovaru z predajne nastala zrejme z dôvodu nadlimitu objednávok a vráteného tovaru v predvianočnom období, za čo sa Vám úprimne ospravedlňujeme.
    Uisťujeme Vás taktiež, že sa jednalo o jednorázové zdržanie a financie za vrátený tovar vraciame v priemere do 5-8 dní od odoslania prostredníctvom kuriéra, ale aj predajne.

Prijmite prosím, naše ospravedlnenie a veríme, že aj napriek tejto negatívnej skúsenosti ostanete naďalej našim verným zákazníkom.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• U kabátu bylo inzerováno, že má odepínací kapucu. Odepínací je pouze druhá podšívka kapuce. Celá kapuce je pevně přišitá. Byl jsem velice zklamán .

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že nás mrzí Vami uvedená skutočnosť. V tomto prípade sme žiaľ, dostali od nášho dodávateľa neúplné informácie k odopínateľnej kapucni s tým, že sa malo jednať len o vnútornú odopínateľnu kapucňu.
    Prosím, v prípade, že o tovar nemáte záujem môžete nám ho zadarmo vrátiť : https://www.vermont.cz/vraceni-zbozi a budeme sa snažiť Vám čo najskôr refundovať financie.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie a veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Moc mě mrzí,že zboží,které mělo být skladem ani týden od objednávky nedorazilo a kdybych si sama nezavolala,tak snad dodnes nevím,že informace,že má být skladem byla od dodavatele mylná.Což se může stát,kdyby se někdo ozval,určitě by mě to také mrzelo,ale přišlo by mi to fér jednání.Náramky jsem potřebovala na tuto sobotu,takže mám už smůlu.Pěkný den!

ďakujeme za Váš podnet.

dovoľte nám, uviesť, že nás uvedená situácia úprimne mrzí. Technickou chybou sa žiaľ, produkt dostal na web, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme a ponúkli sme Vám taktiež kompenzáciu za spôsobené problémy. Uznávame taktiež, že bolo potrebné o tejto záležitosti informovať z našej strany a urobíme všetko preto, aby sa v budúcnosti podobná situácia neopakovala.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie a veríme, že nám aj napriek tejto negatívnej skúsenosti naďalej zachováte Vašu priazeň.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Bohužel doručeno zcela jiné zboží než bylo objednáno.

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme sa Vám aj touto cestou úprimne ospravedlnili za spôsobené nepríjemnosti a sklamanie pri prevzatí objednávky. Zámena tovaru u nás nie je bežný jav a udiala sa žiaľ, pri zlyhaní ľudského faktora u pomocnej sily v našom sklade počas letného obdobia. Samozrejme za to preberáme plnú zodpovednosť, čo je aj dôvod kompenzácie ktorú sme Vám ponúkli.

Prijmite prosím, ešte raz naše ospravedlnenie a uisťujeme Vás, že urobíme všetko preto, aby sa v budúcnosti podobná situácia nezopakovala.

velmi neprofesionální jednání.
    1) přišly mi maily, kde jste mi potvrdili přijetí platby, následně přijetí objednávky a rezervace produktu
    2) následně storno - pak mail od podpory
    3) bez jakékoliv kompenzace
    4) stále jste mě nevrátili peníze
    5) přijde mail, jak jsem spokojen s produktem

Tázal jsem se podpory, zda-li by nebylo fér mi například poslat voucher na slevu, za kterou jsme pořídil onen produkt, abych po tomto zklamání zůstal spokojeným klientem vašich značek, což jsem doposud byl. Poslal mi slevu v hodnotě 245 kč :-)
    Tak jsme mu poděkoval!

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že nás vzniknutá situácia úprimne mrzí. Technickou chybou sa produkt dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, o čom sme Vás ihneď informovali. Systém automaticky považoval tento tovar za skladný, preto bola automatom zaslaná notifikácia o vašej objednávke. Ubezpečujeme Vás, že sme preverovali dostupnosť daného tovaru v našom sklade, avšak neúspešne.
    Dovoľujeme si Vás uistiť, že sme danú nezrovnalosť riešili ihneď a so zámerom, čo najrýchlejšie vykonať nápravu. Pevne veríme, že dodatočne poskytnutý zľavový voucher od nás prijmete ako ospravedlnenie za túto nepríjemnosť.
    Financie za nedostupný tovar Vám budú v najbližších dňoch pripísané na Vašu platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa Vám ešte raz za nepríjemnosti a veríme, že nám napriek tejto záležitosti aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Boty dorazily už nošené! Šílený.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás Vami uvedená záležitosť úprimne mrzí a určite spravíme všetko preto, aby v budúcnosti k podobnej situácií nedošlo. V tomto prípade zrejme išlo o tovar z predajne, kde mohol byť skúšaný. Z kapacitných dôvodov žiaľ, nie je možné každý kus tovaru detailne kontrolovať, čím samozrejme nechceme situáciu zľahčovať a preberáme zato plnú zodpovednosť.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Za ty penize urcite neodpovidala kvalite, coz je mi moc lito, protoze u vas rada nakupuju a vse je vzdy

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás Vaša nespokojnosť s tovarom mrzí. Ubezpečujeme Vás, že si zakladáme na spokojnosti našich zákazníkov a taktiež vysokej úrovni ponúkaneho tovaru.
    V prípade, že ste však obdržali tovar ktorý nesie známky poškodenia, alebo nespĺňa akékoľvek vizuálne štandardy, máte nárok nám ho do 14 dní bezplatne vrátiť : https://www.vermont.cz/vraceni-zbozi a prípadne, vytvoriť si novú objednávku. V tomto zmysle potom prosím, prijmite naše ospravedlnenie.

Vážime si Váš názor a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe maximálne spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Objednala jsem si náramek a dorazil mi úplně jiný než jsem původní.

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že nás mrzí Vami uvedená skutočnosť so zámenou tovaru. Dovoľujeme si Vás uistiť, že sme danú nezrovnalosť riešili ihneď a so zámerom, čo najrýchlejšie vykonať nápravu.
    Objednali sme Vám spätný zvoz a taktiež vytoríme novú objednávku, aby ste tovar o ktorý máte záujem, obdržali čo najskôr.

Prijmite prosím, naše ospravedlnenie a veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Objednal jsem rukavice žluté dle reklamy, došly hnědé, to byla poslední má obj. u vás.

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že pri produkte bol uvedený názov farby Camel, čo v našom prípade znamená hnedá. Žiaľ, nevieme ovplyvniť rozlíšenie rôznych médií a obrazoviek a stým súvisiace následne rozdiely.
    V prípade, ak Vám však tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte nárok nám ho do 14 dní bezplatne vrátiť : https://www.vermont.cz/vraceni-zbozi

Veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• Přijali objednávku, přijali peníze, napsali, že už se expeduje a pak mi objednávku zrušili, že už prý mikinu nemají....

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že nás vzniknutá situácia úprimne mrzí. Technickou chybou sa produkt dostal do ponuky na webe, hoci sme ním reálne nedisponovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Ubezpečujeme Vás, že sme preverovali dostupnosť daného tovaru v našom sklade, avšak neúspešne.
    Odporúčame Vám vybrať si z našej rozsiahlej ponuky a v prípade, že Vás zaujme iný tovar budeme veľmi radi, keď si vytvoríte novú objednávku.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Stále mi nebyly vráceny peníze na účet

ďakujeme za Váš podnet.

radi by sme Vám uviedli, že financie za tričko ktoré žiaľ, nebolo dostupné sme Vám vyplatili dňa 14.09.2022 späť na vašu platobnú kartu. Z dôvodu štátneho sviatku na SR Vám táto platba príde oneskorene o asi jeden deň.

Veríme, že sa v budúcnosti podobná situácia nezopakuje a budete s nákupom na našom webe maximálne spokojná.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Leginy prisly v absolutne katastrofalnim stavu - zmolkate a obnosene! Osobne jsem je sla vratit do kamenne prodejny Vermont v Praze na Chodove. Ostatni objednane veci byly ok.

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že nás Vami uvedená záležitosť úprimne mrzí a určite spravíme všetko preto, aby v budúcnosti k podobnej situácií nedošlo. Z kapacitných dôvodov žiaľ, nie je možné každý kus tovaru detailne kontrolovať, čím samozrejme nechceme situáciu zľahčovať a preberáme zato plnú zodpovednosť.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

boty ne vypada jak na foto. pomackana a poskrabana kuze!!!

ďakujeme za Váš podnet.

Dovoľte nám uviesť, že každý produkt z kože je jedinečný a má svoju štruktúru, čo v tomto prípade žiaľ, ovplyvniť nevieme.
    V prípade, že ste však obdržali tovar ktorý nesie známky poškodenia, alebo nespĺňa akékoľvek vizuálne štandardy, máte nárok nám ho do 14 dní bezplatne vrátiť : https://www.vermont.cz/vraceni-zbozi a prípadne, vytvoriť si novú objednávku. V tomto zmysle prijmite prosím, naše ospravedlnenie.

Vážime si Váš názor a veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe maximálne spokojný.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Opasek je napůl zpuchřelý a téměř nefunkční. Jak může takto renomovaná firma prodávat takové zboží. Jsem pravidelný kupující, ale tento pásek je starý, nepružný zmetek.

Prajeme pekný deň, tím VERMONT

Nemuzu nic hodnotit , nebo zbozi jeste nedorazilo !!! Jsem hrozne zklamanej a dalsi nakupu budu hodne zvazovat !!!!!

ďakujeme za Váš podnet.
    Vaša nespokojnosť nás úprimne mrzí. Dovoľujeme si uviesť v súvislosti s doručením zásielky, že dátum na potvrdení objednávky je vždy predpokladaný, ako to aj uvádzame.
    Termín doručenia súvisí s kapacitnými možnosťami dopracvu. Z našej strany došlo k včasnému vyexpedovaniu balíkov. Momentálne sa nachádzajú na depe. Predpokladáme, že v krátkom čase dôjde k ich doručeniu. Situáciu ešte preverujeme.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme, veríme, že v budúcnosti budete s nákupom na našom webe spokojný.