• Stále oddalují doručení

• Zboží nebylo dodáno, i když bylo v e-shopu skladem

Reakce obchodu VENTILA-DIGESTORE.CZ

tento produkt byl již před časem vyřazen z nabídky, ale nedopatřením se znovu objevil na e-shopu. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace.

• Zaměstnanci zabalili věci jen tak. Jedno zboží je zničeno (nikoliv přepravou), základní věc je poškozená.

• dlhe roky som sa nestretol s tym ze sa neda platit tovar na dobierku a vasa pracovnicka sa tvari este ze vlastne to je standartna vec...z ciech na slovensko objednavam uz asi 5 rokov a este ani v jednom e-shope som nemusel platit tovar dopredu...stranka nema prepocitanie na €...nezmyselne dlha doba cakania na tovar vzhladom na to ze sa musi platit tovar dopredu prevodom na ucet a to zdrzuje cas prichodu...davam plus za zdvihanie telefonu vasimi zamestnacami bohuzial nie vsade to tak funguje,to bolo presne tak ako to ma byt

• nevím
    • zboží vedené jako "skladem" na skladě nemají, po mé objednávce se několik dní nic nedělo, až po mém telefonickém dotazu mi bylo sděleno, že zboží budou mít až někdy v září, nebo říjnu...

objednané zboží možná dostanete, ale možná také ne... Pokud si do obchodu nejprve zavoláte a optáte, zda zboží, které na netu je jakoby skladem, skutečně mají, a poté objednáte, tak proč ne...

• Objednal jsem si 2 tuby lepidla zaplatil 2 tuby a v balíku byla jen jedna. Dvě objednané spojky byly dodatečně vyrobeny vylomením přepážky z klapky. Další spojka byla uříznuta z potrubí- nakřivo.

Známým doporučím jiný zasílatelský obchod.

• Nabízí zboží, které není na skladě
    • a nekomunikuje se zákazníkem.

Nedoporučuji.

• Po 10 dnech jsem zavolal, proč zboží nedorazilo. Bylo mi řečeno, že mohu čekat i klidně měsíc, že čekají až se naplní kamion. Nedoporučuji. Zboží bylo na skladě při objednání, mail poslali o přijetí objednávky a žádná už zpráva o tom, že dorazily peníze, nebo že objednávka bude trvat.