• Zboží je super

• komunikace, vstřícnost, komplexnost sortimentu
    • nenašel jsem nic

• velký výběr potrubí, přechodek, tvrovek pro odtah z digestořů. Rychlé dodání.
    • špatná propagace na netu.

Kdyby mi kamarád nedal adresu na obchod tak jsem ho vůbec na netu nenašel. A to jsem věděl, že existuje, jen jsem neznal jeho název nebo adresu. Při hledání obdélníkových trubek pro odtah digestořů, vyhledávač nabídne milion jiných obchodů a odkazů, na kterých trubky obdélníkových průřezů nejsou.

• Našel jsem to co jsem hledal

Přestože první hadice byla kratší , tak obchod velmi rychle a ochotně poslal náhradu která už byla OK a za tuhle ochotu a obchod všech 5 hvězdiček .
    Děkuji moc , takových obchodníků je málo.

• široký sortiment, ústretová komunikácia s klientom
    • cenu objednávky zobrazovať aj v mene € s možnosťou ju v uvedenej mene aj zaplatiť ( automaticky )

• Velký výběr
    • Doručení do dvou dní

• Nevím o žádných.

Doporučuji.

• dlhe roky som sa nestretol s tym ze sa neda platit tovar na dobierku a vasa pracovnicka sa tvari este ze vlastne to je standartna vec...z ciech na slovensko objednavam uz asi 5 rokov a este ani v jednom e-shope som nemusel platit tovar dopredu...stranka nema prepocitanie na €...nezmyselne dlha doba cakania na tovar vzhladom na to ze sa musi platit tovar dopredu prevodom na ucet a to zdrzuje cas prichodu...davam plus za zdvihanie telefonu vasimi zamestnacami bohuzial nie vsade to tak funguje,to bolo presne tak ako to ma byt

• Perfektní komunikace se zákazníkem.
    • Přehledná nabídka a rychlost dodání zboží.

Nákup bych doporučil pro velmi dobrou komunikaci se zákazníkem a rychlost dodání zboží.

• Líbilo se mi, že to není jen e-shop, ale mají kamennou prodejnu, zboží mi při osobním převzetí ochotně vybalili z krabice, pomohli vybrat správné příslušenství a dokonce zanesli až do auta. Naprosto erudovaný, profesionální a vlídný přístup:-)

Naprostá spokojenost

• Kompletní sortiment
    • Kvalitní zboží
    • Ucelená možnost výběru
    • Nevím

Vše v naprostém pořádku, doporučuji.

• montáž

• rychlost,cena,možnost os.odběru,platba kartou na prodejně
    • nevím

• nevím
    • zboží vedené jako "skladem" na skladě nemají, po mé objednávce se několik dní nic nedělo, až po mém telefonickém dotazu mi bylo sděleno, že zboží budou mít až někdy v září, nebo říjnu...

objednané zboží možná dostanete, ale možná také ne... Pokud si do obchodu nejprve zavoláte a optáte, zda zboží, které na netu je jakoby skladem, skutečně mají, a poté objednáte, tak proč ne...

• Objednal jsem si 2 tuby lepidla zaplatil 2 tuby a v balíku byla jen jedna. Dvě objednané spojky byly dodatečně vyrobeny vylomením přepážky z klapky. Další spojka byla uříznuta z potrubí- nakřivo.

Známým doporučím jiný zasílatelský obchod.

• přepravní firma nic moc

• Rychlá dodávka zboží.
    • Nevím