• rychlé dodání, obrovské velikosti oblečení
    • velmi vysoké ceny, spolíhají, že v konfekci se člověk neobleče, už to přehánijou
    • zakoupeny spodky Cool max - temoprádlo, oblečení pod tepláky - a byla v nich taková zima, že tepláky jsou proti tomu kožich - rozhodně nedoporučuju

obrovské velikosti, obleče se každý, ceny už skoro nehorázné

• obchod není schopen zaslat zboží, které má podle web.obchodu skladem. Obchod nereaguje

Dobry den. Balicek Vám leží na poště. Dekuji
    RR7387017159M

• katastrofická komunikace,a čekání a čekání a čekání a stále nic.Ani žádný zájem o zákazníka .Velý propadák.

Jen čekání na zboží a čekání,žádná komunikace.Hodnotím naorosto katastroficky.

• široká nabídka

popis zboží - materiálové složení - neodpovídá vůbec dodanému výrobku

Kalhoty nemají poklopec ani jedny, které jsem tam koupil. Udělat malou potřebu je hrůza. Za tu cenu by ho mít měly.Měl jsem raději obejít trhovce a nebo navštěvovat Kik.

Reakce obchodu Velline.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Prosím o přečtení mé reakce na zmíněné kalhoty s poklopcem. V naší nabídce jsou kalhoty , kde v popisu zboží je napsané, že kalhoty jsou v pase zapravené do puntu (s rozepínacím poklopcem). U kalhot, kde je napsané, že jsou v pase zapravené do gumy, jsou kalhoty s gumou a punt (poklopec) je falešný.
    V případě jakéhokoliv dotazu nebo více informací o výrobku nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Vždy Vám rádi informace podáme, či nějaké nejasnosti vysvětlíme. Telefon pro ČR i SK 00420 603 831 323. e-mail: [email protected] , [email protected]
    S přátelským pozdravem a přáním příjemného dne, velline s.r.o. - Stupková Milena.

• dlouhá dodací lhůta

žádná komunikace

do dnešního dne mi zboží nedorazilo

• Zboží mi zatím (tj. do 24.11.2017) nepřišlo, příslib od prodejce byl "do 7 pracovních dní", doručeno má být českou poštou.

bohužel, zatím nemůžu obchod, ani zboží na Vaši žádost ohodnotit, neboť zboží mi ode dne objednání dne 11.11.2017 zatím nebylo doručeno !!!, což mělo být do 7-mi pracovních dnů a ani mi nebyla podána žádná zpráva nebo omluva. Mrzí mě to, neboť u Velline nakupuji poměrně pravidelně. Ale musím spravedlivě uvést, že zatím jsem byl, stejně jako moji přátelé, vždy spokojen jak s kvalitou zboží, tak i více méně s dodacími lhůtami. Je to tentokrát taková černá kaňka. Ale věřím, že se tak děje zcela mimořádně a záležitost bude co nejdříve, doufám k mé spokojenosti, vyřízena.

Kvalita zboží klesá stále níž a níž. Trenýrky se při druhém nošení rozešijí ve švu. Horší než čína. Hodně zvažte nákup, obchod kterému s rapidně vzrůstajícími cenami úměrně klesá kvalita.

• spatna komunikace dnes objednabka ucimema 4,12,2016 a zadná zpráva kdy bude vyrizena

• Zatím nevím. Zboží ještě nedorazilo. Teprve ho asi zadali do výroby

Stále nic nedorazilo... Pouze odpověď a zboží je ve výrobě

• Přehlednost e-schopu
    • Komunikace minimální dlouhé dodací lhůty 14 dní žádný čas !!!

No my tlouštíci si nemůžem hol vybírat bohužel . :-(

• Nadměrné velikosti,pokud jsou doručeny.
    • Bohužel nedorazí objednávka a obchodu ani nevadí ,že nebyla doručena.

Nespokojenost.

zbozi jsem objednala pred deseti dny, melo byt odeslano do sedmi pracovnich dnu, zatim porad nic.

• Objednal jsem zboží 9.11.2015 a dosud jsem neobdržel ani řádek,proč zboží ještě není doručeno a ani kdy přibližně by mohlo být.
    • Z toho důvodu bych nyní nedoporučil tento obchod.

• Komunikuje za kazde situace,siroky vyber velikosti a sortimentu
    • Nekorektni způsob dopravy,po platbe předem 139Kc,mikina poslana jako doporucene psani 2-5dniza 44Kc,dnesni standart balik do ruky ci na postu postradam,na věc jsem upozornil obchod,vraceno postovne,jinak pomerne drahe ceny

Po pocatecnim nadseni ze sortimentu velikosti a vyberu materialu,velke zklamani,pocitat ještě umim,i když se obchodu odecte z mikini za 1300 2,2 procenta za platbu on line a 10kc poplatek a posle zásilku za 44 tak mu furt zbydou rozhodne nemale penize?Nemluvim o tom,ze mikinu nosi postak v brasne nesmyslne cely den,treba to po domluve nekomu vyhovuje,objednavam tydne přes e shopy,a ještě jsem se s tim nesetkal,naopak,kazdy byl rad,ze platim předem on line a ma zajistenou platbu K dobru obchodu je ,ze komunikuje za kazde situace.

• Velký výběr velikostí
    • Kvalitní materiály bavlněné

Některé zboží má ve skutečnosti jiné rozměry než uvádí v tabulce velikostí.

• ceny
    • Naprosto nulová komunikace - dnes ráno mi volali z ppl, že dnes doručí zboží. Z obchodu jen potvrdili, že jim dorazila objednávka, ale že po 2 týdnech posílají zboží NE!!! Naprosto neprofesionální přístup
    • Malý výběr nadměrných velikostí na které se specializují

Naprosto nulová komunikace - dnes ráno mi volali z ppl, že dnes doručí zboží. Z obchodu jen potvrdili, že jim dorazila objednávka, ale že po 2 týdnech posílají zboží NE!!! Naprosto neprofesionální přístup.
    Malý výběr nadměrných velikostí na které se specializují.

Reakce obchodu Velline.cz

Na základě Vašeho podmětu začínáme rozesílat informační mail se stavem objednávky. Děkujeme za připomínku.