Všechno v pořádku. Děkuji a doporučuji.

• týden trvalo, než mi byla objednávka doručena

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Ve vaší objednávce jste měl 7 balení identifikátorů, přičemž na našem skladě byly pouze 4 balení. I přes doskladňování chybějících balení jsme Vaši objednávku odeslali do 3 pracovních dnů. Objednávka byla vytvořena v sobotu 18.11.2023 a odeslána ve středu 22.11.2023. Následující den byla vyzvednuta. Doručení tedy netrvalo týden.

Přejeme hezký den.
    Velkoobchodplus.cz

Dobrá komunikace, kvalitní zboží, rychlé vyřízení objednávky

Rychlé dodání, kvalitní zboží.

rychlost, spolehlivost

• Velmi rychlé dodání

rychlé jednání, rychlé dodání, kvalitní zboží

• Velmi rychlé a seriozní jednání, dodání, vše v pořádku.
    • Dlouho sháněný produkt,jsem naleznula až u Vás.Zboží přišlo včas, vše super.Děkuji.

Super!

• Mají tady zboží, které jinde nekoupím
    • Kvalitní komunikace

Sehnali jsme co jsme potřebovali, vyřízení objednávky i doručení bylo v pořádku a rychle.

• Skvělý výběr produktů
    • Kvalitní zboží
    • Komunikace se zákazníkem

Můj první nákup a už teď vím, že určitě ne poslední. Super, skvělý obchod.

• Super rychlost, v pátek objednané v pondělí ráno ve vyzvedávacím boxu.

• Ceny produktu
    • Pomale odeslani, trvalo nekolik dni
    • Opakovane jsem se nemohl dovolat abych se zeptal na stav objednavky

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše hodnocení pomalého odeslání. Zkontrolovali jsme Vaší objednávku, ve které byl jeden produkt - dostupnost 3 dny. Tato dostupnost byla u produktu napsaná. Vaši objednávku jsme přijali dne 30.10.2023 ve 21:29 a dne 2.11.2023 byla vyexpedována z našeho skladu. Uvedenou dodací lhůtu jsme tedy splnili. Na zmeškaná volání v pracovní době voláme zpět.

Přejeme hezký den.

Velmi dobré

Dobrý den
    v loňkém roce jsem objednávala držáky na svíčky do lampionu, viz. foto- na úzkou svíčku. Fotka zboží neodpovídala produktu, který jsem chtěla
    Letos jsem objednala ty samé a byly mi poslány jiné, které jsou na čajovou svíčku. Takže nespokojenost. Váchová

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

velice nás mrzí Vaše negativní recenze. Na Vaši objednávku jsme do dnešního dne od Vás neobdrželi žádnou reklamaci, kterou bychom samozřejmě řešili k Vaší spokojenosti. Pokud máte zájem o řešení problému s Vaší objednávkou, prosíme o založení reklamace e-mailem. Bohužel psaním negativních recenzí na tomto portále se nic nevyřeší.

S pozdravem,
    Tým Velkoobchodplus.cz

rychlý a bez problémů

Neposílají do zasilkovny - ZBOX, , musím dle otevírací doby, která mi nevyhovuje vůbec, do fronty na nějakou pobočku
    Otravný, nevstřícný a nezákaznický servis. Škoda vás, objednám jinde jindy.

Reakce obchodu Velkoobchodplus.cz

s místy, na které doručujeme jste byl seznámen ještě před dokončením objednávky. Pokud vám místo nevyhovovalo, mohl jste zavolat či napsat, abychom vám pobočku změnili nebo případně dokončit objednávku u konkurence. Z-boxy máme záměrně vypnuté, protože máme v sortimentu velmi různorodé zboží, které se do Z-boxu nevejde a pak dochází k samovolnému přesměrovávání na místa, která zákazníkům nevyhovují.

Náš zákaznický servis jste vůbec nekontaktoval, a to ani mailem, ani telefonicky, ani na chatu. Nerozumím, jak jej můžete hodnotit.

Přeji hezký den.
    Velkoobchodplus.cz

Rychlé jednání, dobré zboží, slušné ceny.