Rojochyt objednán 19.5.2022, do dnešního dne t.j. 31.5.2022 rojochyt nedorazil!

• vubec nereAGUJI

• Ani po 10ti dnech zboží nedorazilo.

Objednávka byla potvrzena 7.2. dnes je 24.2. a NIC se neděje. Nevím v jakém stavu je objednávka,jestli se vůbec něco děje, a jediné co mě přišlo na meil byl dotazník spokojenosti s prodejcem.........

• Nic nedoručili.

0 bodů

• Zboží nedorazilo a ani zřejmě nedorazi
    • Absolutně nefunkční obchod
    • Vcelpo jde do kytek, tedy jestli tam už neni

• Obchod objednané zboží neposlal a nekomunikuje .

Nedoporučuji tento obchod !!!!!!!

• Obchod vůbec nekomunikuje.

• Nekomunikují, zboží dosud nedodáno !
  • - zboží NIC
    - komunikace NIC

• Obchod mi iba potvrdil objednávku a viac sa nikto neozval ale možno nedoručuje na Slovensko čo je skoda

Po 19 dnech od objednání zboží nedorazilo.

• Objednané zboží nedorazilo - byl bych rád kdyby se mi alespoň někdo z obchodu ozval, že dojde ke zdržení. Stále čekám na odezvu, o zboží mám stále zájem. Děkuji Březina, Pelhřimov, tel. 777706193

Vzhledem k tomu,ze se jedna o obchod s dlouholetou tradici a tvarici se seriozne, domnival jsem se,ze zakoupeni pres internet bude hrackou. Bohuzel opak je pravdou. NIKDY VICE!!!

• Došly mi jen mezistěny, chovná souprava na 10 matečníků v zásilce chyběla, v zásilce chyběl rovněž seznam přepravovaného zboží

Žádná, komunikace ze strany prodávajícího. Objednané zboží dosud nedorazilo.

• Zatím nevím, ještě jsem nic nedostal

• Mailem mi byla objednávka potvrzena, ale tím vše končilo. Nikdo mi neodpovídal na email a po telefonu mi paní nebyla schopná k objednávce nic sdělit. Objednávku jsem musela zrušit. Obchod v Praze asi funguje dobře, ale e-shop nedoporučuji.

• Široká nabídka velmi kvalitního sortimentu, příznivé ceny.
    • Nedostatek zboží, vyprodané zboží nebylo před vánocemi (!) operativně doplněno.

• nekomunikují a zboží ani nedorazilo

vyhněte se potápějící se lodi