• Špatna komunikace

• pouze dobírka, nekomunikuje
    • Nedokáže odpovědět na dotaz

nespokojenost,nereagují na dotaz a ani zboží neodeslali i když uvádí,že je skladem.

• nevím o žádných
    • údajné skladové zásoby nesouhlasí se skutečností

• nízké ceny ovšem na zboží , které nikdy neuvidíte
    • nedodá vám to co si objednáte a ani vás nekontaktuje

Nejhorší zkušenost s online nakupováním zatím!!!
    po čtrnácti dne nemám ani pneumatiky ani informaci kdy je budu mít. Běžně mám z ostatbích eshopů veškeré věci do tří dnů max do čtyř...tady je to zatím 14 dní takřka a pořád nic.....

• Po deset dní mi nikdo nebyl schopen dát vědět, že objednané zboží nikdy nedorazí, protože dodavatel zboží nemá. Absolutní hrůza!!!! Kdybych to sama nezačala urgovat doposud by se mi nikdo neozval.

• Po zkušenostech žádné.
    • Protože nabízeli zboží, které jsem
    • si vybral.
    • Objednal jsem si letní pneu Speed-Life (SE372055), ale bylo dodáno Speed-Grip 2
    • (SE373169).
    • Při objednání byly na stavu 4ks letních
    • pneu. Po dodání zimních pneu místo letních byly na stavu stále 4ks,ale po telefonickém dotazu mí bylo sděleno, že je nemohou sehnat a na stavu byla 0.
    • 0.

Objednával jsem zboží, které jsem si vybral
    a které bylo podle prodejce na skladě.
    Obchod bych nedoporučoval protože mají v nabídce možnost sehnání do 24 hodin.Pokud však není zboží u výrobce tato možnost padá.
    Je možné, aby si někdo spletl č.372055 LIFE
    s č.373169 GRIP 2

• komunikaci

spatna komunikace se zakaznikem

• Je nejlevnější.
    • 1) Pneumatiky jsou sice v pořádku, ale 3 roky staré.
    • 2) Když jsem do poznámky napsal, že chci být na dodávku předem telefonicky upozorněn, nikdo tuto informaci firmě PPL nepředal, když mi zboží přivezli, byl jsem v práci (30 km), než jsem dorazil domů, čekal tam na mne PPLák půl hodiny a byl nasraný jako latrína.

Je nejlevnější a kvalita je odpovídající.