• Kvalitní zboží
    • Přehledný e-shop
    • Pohodlný nákup
    • Nepřehledné informace o otvírací době prodejen
    • Informace o objednávce by mohly být detailnější včetně očekávaného termínu doručení na prodejnu

Dobrý den, Jakube,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, pošleme ji dál. Co se týče doby doručení, je vždy uvedena na našem webu u každého modelu, stačí zvolit velikost a zobrazí se Vám.

• Na prodejně milá obsluha
    • Datum dodání 8 týdnů (dodrží tím termín 6-8týdnů)
    • Nulová komunikace obchodu (v účtu na webu není údaj o tom, že zboží bylo odesláno ač nám to v obchodě tvrdili.
    • Kupoval jsem nové Botasky - typ, který kupuji léta a s originálem nejsou srovnat - zcela jiné kopito, tvrdší kůže, krátký jazyk a tkaničky, jsou tak krátké, že se špatně zavazují.
    • Celkové zklamání s obchodem

Reakce obchodu Vasky

velmi nás mrzí, že jste zklamaný. Termín dodání, jak sám píšete, máme vždy uvedený na našem webu, u modelů které nejsou skladem, doba dodání může trvat až 8 týdnů, ruční práce potřebuje svůj čas. Věříme, že to čekání stojí za to. Co se týče Botasek, šijeme je přímo na původních kopytech a strojích ze Skutče. Budeme se snažit na naší komunikaci ohledně stavu objednávky zapracovat, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu!

• Stále čekám, nikdo nekomunikuje, nic nevím. Vše zaplaceno a nic….ani zboží ani komunikace.

Reakce obchodu Vasky

doba výroby u Vámi vybraných modelů je aktuálně 4-8 týdnů, poprosíme Vás tudíž ještě o trochu trpělivosti, na Vaší objednávce pracujeme. Omlouváme se, pokud jsme Vám neodepsali, nejspíše nám Vaše zpráva zapadla, v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email [email protected]