Objednány brusle pro syna pod stromeček. Ač při objednávce psány skladem, nakonec nebyly. Ale ze strany obchodu nabídnuta jiná barva a vše se vyřešilo, aby stihl dárek dorazit včas

• velmi rychlé dodání méně než 24 hodin
    • zboží v naprostém pořádku

vše v pořádku, doporučuji

• Jeden den jsem objednala a hned druhý den jsem hračky dostala. Jsem spokojená a můj vnouček šťastný, že má hračky.

Dobře zabalené hračky a rychle dodání.

• Batoh je kvalitní
    • Super cena
    • Pouze 1 fotka

Batoh přišel rychle.Je kvalitní,prostorný a za super cenu.Jedina nevýhoda že při výběru byla k dispozici pouze 1 fotka takže jsem doufala že podle popisu bude batoh vyhovující.

Super dohoda když to nebylo pro mě ale sestru tak super dorozuměni a je velice spokojená nadšená může se pochybovat po nehodě

• Široký výběr možností platby a doručení

spokojenost s vyřízením mé objednávky,která byla vyřízena v co nejkratší době,bezproblémově.

• Rychlost,spolehlivost.

• Spokojenost se vším

A+++

objednala jsem si obrovský teploměr a ten mi tak mooooc zabalili, že z toho byl balík , který se málem nevešel ani do auta:-)))), ale teploměr se opravdu úplně v pořádku přepravil.

Spolehlivost,rychlost.Vysoka kvalita prodávaného zboží.

• Jako doručující firmu, má Českou poštu, vzala jsem ji po dlouhé době na milost, a opět špatná zkuśenost.
    • A věci které jsem zakoupila, zklamání, navíc mistička pod sopničkou a pepřenkou byla zlomená,na balíčku nebylo uvedeno Křehké.

Celý den jsem čekala na balík do ruky od České pošty, odpoledne jsem zavolala řidiči, řekl,že balíček mi bude doručen.A tak jsem čekala dál.Večer jsem obdržela sms, že balíček doručen být nemohl ať si ho po víkendu vyzvednu na poště.Ani důvod, ani omluva.Např. DPD vesele doručovalo .Když vezmu v úvahu cenu doručení a kvalitu tovaru ...neměla jsem si to ani vyzvedávat.

Reakce obchodu vasenakupy.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel způsob dopravy jste si zvolila v nákupním košiky sama, jako každý zákazník (nabízíme zde Českou poštu, PPL a Balíkovnu, což v recenzi neuvádíte).

Zde bohužel neovlivnímě způsob doručení přepravcem, ale můžeme na to poukazovat a pokusit se to řešit u dopravce, ale to by jste musela zaslat informaci o daném problému a ne, že se o problému dozvíme zde.

Dále co se týká údajného poškození zboží, tak nemáme od Vás žádnou informaci k reklamaci poškození položky, tak nevíme zda je tohle celé objektivní.

S pozdravem,

Tým eShopu VašeNákupy

Rychlý spolehlivý obchod...

První zkušenost a dobrá.

Vše ok

• Rychle vyřízeno a dodáno.
    • Rychle a kvalitněvyřízeno.

Velká spokojenost