2x volali (jednou jeden velmi nepříjemný pán) a řešili dopravce, že nám zboží na dobírku nedonese na finanční účtárnu firmy, kam běžně dopravci chodí a mají to v přepravních podmínkách. Ať si pak nestěžujeme, když nám to nedoručí. V podstatě nás tímto chováním odrazovali od nákupu.

děkujeme za hodnocení.

• Nepravdivé informace
    • Čekání na objednavku
    • A na konec že vám ji nedodaj že není na skladě

Reakce obchodu Varia-Plus

děkujeme za Vaši recenzi našeho e-shopu. Vaše tvrzení jsou nepravdivá, bohužel není jak se proti tomu bránit.

Team Varia-Plus přeje hezký den

• Bylo mi bez upozornění doručeno jiné zboží, při reklamaci mi bylo řečeno, že o tom pán ví, že prostě požadované zboží není skladem. Takové to jednání je neomluvitelné a tuto firmu nikdy nikomu nedoporučím.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Varia-Plus

při odesílání zboží došlo k záměně produktu. Po domluvě po telefonu nám bylo sděleno, že si objednané zboží zákazník ponechá, i přestože bylo nabídnuto vrácení peněz.

Tým Varia-Plus přeje hezký den :)

• Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu , asi nemají zájem o obchod, na vietnamské tržnici se chovají a snaží lépe

Jsou to lemplové a dyletanti, e-shop mají zřejmě pro srandu ze zákazníků

Reakce obchodu Varia-Plus

Děkujeme za hodnocení, pouze nechápeme čím jsme si ho zasloužili. Objednaná zásilka byla včas odeslána, zákazník si odložil u PPL doručení na následující den a poté již nebyl k zastižení. Zásilka do dnešního dne leží nedoručená v depu PPL. Následně si zákazník objednal stejný produkt znovu s odlišnou ale zřejmě chybnou email adresou, produkt byl následně řádně doručen. S přáním hezkého dne Vás zdraví jednatel společnosti Libor Teřl.

• Přišlo mi zaměněné zboží,a pak jsem musela na své náklady poslat balíček na firmu, který mě stál 160kč na víc.

Ne ,protože dělají chyby a náprava to stojí peníze zákazníka místo firmu.

Reakce obchodu Varia-Plus

Dobrý den, pracujeme na novém webovém portálu. Věříme, že budete spokojený při dalším nákupu. Můžete se těšit na poštovné zdarma u většiny výrobků!

• Nevím

Zboží dorazilo nefunkční, tak jsem ho vrátil, protože ve výrobek který nefunguje ani když je nový nemám důvěru. Celá ta sranda mě stála na poštovném bezmála 400 korun, mraky času,no a peníze za zboží samozřejmě na účtu zpět taky ještě nemám. Mají na to měsíc.

Přejeme hezký den!

Pozor prodejce inzeruje otvírací dobu na své pobočce, která není schodná s otvírací dobou skutečnou.

Každý všední den máme otevřeno od 7:00 - 11:30 (Obědová pauza) do 12:30 - 16:00

Přejeme hezký den!

• zboži za 200tis a strohé vyřízeni pouze emailem. Považuji jako hlavní nedostatek komunikaci při objednávce když jsem objednával další zboží v hodnotě 27tis a nedostal jsem odpověd kde je možné získat slevový kod pro další nákup. Zboží objednáno 24.4 a dnes 5.5 stále žádná informace že by bylo zboží na cestě

Přejeme hezký den!

• Zboží došlo poškrábané. Nejdříve mi obchod slíbil výměnu, poté tvrdí, že zboží již nemá skladem, přestože na svých stránkách uvádí, že má.
    • Obchodní zástupce pan Vondryska po telefonu opakovaně lže.

Dávejte si na ně velký pozor!

Reakce obchodu Varia-Plus

Děkujeme za Vaši odpověď. Pracujeme na novém webovém portálu. Věříme, že při dalším nákupu budete spokojen.

Hezký den

• Slabá komunikace.

Na první moji obědnávku žádná reakce,na druhou již ano,ale během čtrnácti dnů zatím nic nedorazilo.

Reakce obchodu Varia-Plus

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pracujeme na novém webovém portál. Nyní budete určitě spokojený. :)