Objednávka dorazila, akorát elektronická cigareta měla spálenou hlavu hned po rozbalení. Komunikace ze stany je nulová. Tudíž jsem z tu žhavící hlavu musela doobjednat z jiného e-shopu, abych svou cigaretu mohla vůbec využívat.

• jeden z nejhorších liquidu. NEKUPOVAT !

• Expozice zboží trvá strašně dlouho

• Zboží dorazilo v pořádku dobře zabaleno
    • 6 dní do doručení to se mi zdá moc vždy z ostatních obchodu mi bylo doručením do 3 dnů od obědnání

• Zboží je rozbité
    • Protéká

Po třech dnech to přestalo fungovat.

Dobrý den Václave,

Velice nás mrzí, že máte problém se svojí e-cigaretou. Ačkoliv se snažíme pracovat převážně s renomovanými značkami a dodavateli, neznamená to, že se vadný kus v našem skladě neobjeví. Vždy se na nás můžete obrátit s reklamací, kterou vždy s naprostou vážností a urgencí řešíme.

Přejeme příjemný den.

Vapemania.cz

Nefunkční zboží,na email nikdo nereaguje

Reakce obchodu Vapemania.cz

Velice nás mrzí problém, který máte se zakoupeným zbožím. Reklamace jsou součástí obchodu a naše reklamační oddělení se snaží vyřídit všechny reklamace co nejdříve. Stačí pouze vyplnit reklamační formulář u nás na webu a zaslat nefunkční zboží zpět.

Pokud jste psala na obecný email, tak zde odpovíme vždy do 36hodin, většinou však v den kdy byl dotaz položen. Pokud jste nedostala na Váš email odpověď okamžitě opravdu nás to mrzí. Pokud jste nedostala odpověď vůbec velice se omlouváme a pokud se tak stalo, jednalo se opravdu o ojedinělý případ.

Přejeme hezký den,

• rychle dodano
    • zakoupeny produkty nejsou moc kvalitni,zklamani

Reakce obchodu Vapemania.cz

Velice nás mrzí nespokojenost s produktem SN POD, jelikož se nejednalo o první stížnost/reklamaci rozhodli jsme se tuto cigaretu z nabídky stáhnout. Náplně zůstanou stále dostupné. Jednalo se o zboží v 80% slevě pod cenu 60Kč u něhož se nedají čekat zázraky nicméně bereve na vědomí jakoukoliv zpětnou vazbu ke všem produktům a snažíme se problémy okamžitě řešit a zachovat tak co největší míru zákaznické spokojenosti.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme Vám za zpětnou vazbu a pomoc při řešení tohoto problému.

S pozdravem,

• posralo se mi cígo

Reakce obchodu Vapemania.cz

Porucha u elektronické cigarety stejně jako u jakéhokoliv jiného elektra se stát může, stačí ji u nás reklamovat.

S pozdravem,

Vapemania

• I přesto, že jsem se emailem i telefonicky ujišťoval, zda-li mnou objednané zboží patří do kompletu, byl jsem o tom ujištěn, dodané zboží k sobě nepatří a tak budu požadovat navrácení mnou zaplacené finanční částky, včetně mých výdajů k navrácení zboží prodejci.

Reakce obchodu Vapemania.cz

Jelikož jsme osobně spolu pane doktore řešili tuto situaci, tak jen pro rekapitulaci. Edge liquidy potažmo jakékoliv liquidy 50/50 jsou kompatibilní s elektronickou cigaretou Joyetech Ego Pod - otevřeným systémem. Naše operátoky Vám tedy správně potvrdila kompatibilitu produktů při prvním hovoru. Bohužel jste upřednostnil (dle našeho telefonického hovoru) neodborný názor prodavačky v trafice.

Pokud si nebudete čímkoliv jist obraťte se na nás emailem [email protected], technické dotazy je vždy lepší řešit před nákupem zboží.

Přeji Vám hezký den,

Vapemania

• Zboží přišlo po expiraci při koupi nebyla tato skutečnost uvedena u daného zboží

Špatná zkušenost operátorka volala nic jsme nevyřešili katastrofa u tohoto obchodu nakupovat již nebudu!

Reakce obchodu Vapemania.cz

Všechno zboží, který prošlo svou exprirační dobou je označeno značkou "výprodej expirace". Bohužel se nám při portfoliu více jak 4000 produktů mohlo stát, že zboží prošlo v případě reklamace a neoznačení produktu před nákupem, vždy řešíme okamžitou výměnou zboží nebo vrácením částky.

Vapemania.cz

• 3 ze 4 liquidů přišly prošly prošlé na telefon mi nikdo neodpověděl

Reakce obchodu Vapemania.cz

Bohužel nevím o jaké zboží se jednalo, proto nelze přesněji reagovat na vaši recenzi. Všechny prošlé liquidy jsou vždy ve výprodeji a označené značkou "výprodej expirace". Naše operátorky vyřizují i složitější dotazy, které vyžadují delší hovor a každému zákazníkovi se věnujeme naplno. Proto máme i možnost kontaktování na email [email protected], v případě nedovolání je toto nejlepší možnost jak se s námi spojit.

• Nefunkční hlavice

Reakce obchodu Vapemania.cz

Velice nás mrzí nespokojenost s produktem. Výrobek občas i z továrny přijde špatný. Není nic jednoduššího než využít reklamační formulář u nás na webu a my se vynasnažíme zjednat co nejrychleji nápravu. Přejeme příjemný den.

Na objednavku cekam jiz 2 tydny. Komunikoval jsem s obchodem i dopravcem a stale nic. V dnesni dobe jsem se s necim podobnym nesetkal...

Reakce obchodu Vapemania.cz

Velice nás mrzí tato situace. Právě díky těmto problémům jsme zařadili ZÁSILKOVNU jako možnost dopravy, kterou bychom doporučili jako primární. Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že Vás třeba v budoucnu Vapemania přesvědčí.

VAPEMANIA.CZ

Pod tece do úst pri kazdem potahnuti

Reakce obchodu Vapemania.cz

Je nám opravdu líto, že máte s Podem potíže. Jak se říká do melounů, žen a elektronických cigaret člověk nevidí. Bohužel nejsme výrobce, ale vždy řešíme reklamace s největší prioritou. Vždy se na nás můžete obrátit a my se vynasnažíme abychom jakýkoliv problém co nejdříve vyřešili.

VAPEMANIA.CZ

Dodnes objednávku nemám,objednala jsem jinde.

Reakce obchodu Vapemania.cz

jestli opravdu došlo k pochybení na naší straně, omlouváme se. Rádi bychom to napravili. Kontaktujte nás prosím na [email protected] s číslem Vaší objednávky a rádi to společně vyřešíme.