Nevydrží dlouho. Jinak chuť cena ok.

• Náplně nebyli vubec dobré . Dodání trvalo dlouho . Zpracování objednávky trvalo 2 dny a to slibovali dodání do 3 dnu . Uz ze stránky neobjednavam .

Untill now i ordered my liquid from vapemania every month, but in the last two months the package arrived 2 or 3 weeks after the order was made. This time i received an email with ''how i rate the product's'' that i didn't even received.
    Note: untill now the orders was received in 3 or maximum 4 working days. Now 10 working day's have passed and i have to find myself another provider

Objednal jsem 5.12 dnes je 12.12 a zboží pořád neni zabalené, čekal jsem že když tam je napsáno doručení do 2 dnů tak že to nějak tak přijde a ne že to bude trvat několik týdnů než to zabalej.
    doporučuju stránky jako Vapoo nebo Vaprio tam jsem to do 3 dnů měl doma

• Příliš dlouhá čekací doba od objednání po doručení.

Příště objednám jinde...

• Dlouhá dodací doba
    • nedostatek zboží

Asi po týdnu od objednání volali že nemají zboží, které jsem objednal.

Dlouhá dodací doba (čekal jsem na objednávku týden). Nedá se na prodejnu dobře dovolat.

• 3 ze 3 jednirazovych cigarwt nefunkcni

• Část produktu v pořádku
    • Relativně rychlé doručení
    • Nevyhovující informace na webu
    • Prázdné lahvičky zcela nevyhovující
    • Chlubí se rychlým doručením ale nedodrží to

Prázdné lahvičky, které jsem objednal je činský šmejd s cenou okolo 0.01$ z Alibaby, co vesele prodávají za 30 korun samozřejmě na vyhození. U produktu nemají žádný popis ohledně zrání a píšou nesmysly o tom, že se mám řídit výrobcem, ten mě ale nezajímá navíc když jeho web neexistuje a na produktu to není. Prostě každý ňouma má dneska e-shop ale práci s tím nechce mít žádnou. Nevím proč se chlubí rychlým doručením, když to posílají stejnými dopravci jako ostatní a zboží jim předávají pomalu. Udělal jsem objednávku ve stejnou chvíli na dvou e-shopech a ten, co se nechlubil rychlostí to dal do přepravy mnohem rychleji, tady soudruzi ještě spinkali. Vzhledem k tomu, že e-shop nemá oproti dalším stovkám zbytečných a lehce zaměnitelných vape e-shopů, co nabídnout, není důvod doporučovat.

• Nereagují na reklamace.
    • Nezvedají telefon
    • Neodepisují na e-maily

Obchod nereaguje na e-maily.
    Ze zákona je na vrácení zboží 14dnů.
    Tento obchod nepožaduje vrácení použitého zboží. Pokud si koupím hodinky, telefon jakoukoliv elektroniku- ze zákona se dá také vrátit

Dotazník dorazil. Vybrané zboží ovšem nikoli. Ani potvrzení objednávky. Nic. Takže se obrátím na jiné prodejce. Tady jsem jen ztratil čas. Čekáním.

• zboží jsem bral za body a bohužel jsem zaplatil plnou výši částky a body mi byli také sebraný.žadna reakce na reklamaci.vse mají asi na háku.

Hlava protéká, možná vadný kus. Psal jsem ale nikdo nereaguje, hlavu na výměnu nemají, musel jsem sehnat jinde.

• děsně se zhoršili
  • Chuťové jako kdyby staré náplně

Učinil jsem objednávku jako po každé přišlo potvrzení objednávky po té SMS že se mnou chtějí hovořit a 3 dny se snažím dovolat objednávku sem mejlem zrušil

Pri objednavani bylo pod produktem napsano doruceni nasledujuci den.

I kdyby ne, pisou doruceni 2-3 dny.

Objednaval jsem v utery v noci takze jsem ve ctvrtek, nejpozdeji v pondeli teda cekal, ze dorazi ma zasilka.

Je utery nasledujiciho dne a ma objednavka je porad na DEPU v Usti (doruceni Hlucin).

Takze vazne nejsem spokojen z hlediska doruceni, zitra je statni svatek a ve ctvrtek jsem v praci. Musel jsem si dokupovar novou zhavici hlavu, jelikoz doba doruceni nebyla dodrzena takze pri me zbytecna dalsi investice.

Kdybych to vedel, tak si radeji zajedu do vedlejsiho mesta koupit produkt osobne na jinaci prodejnu.

Jinak objednavka probehla v poradku.

• doručí až domu
    • zboží které inzerují píší,že zboží dojde hned druhý den. Na elektronické cigarety které měly přijít v pátek přišli až další týden v úterý v odpoledních hodinách. Takže za mne nespolehlivost co se týče termínu dodání.

• Nevim kde to vazne

• Chce po mně občanský průkaz