• - rychlá, přesná a efektivní komunikace
    • - přehledné webové stránky
    • - dodání do druhého dne

Vše ok

• Nedostal jsem predem informaci o terminu doruceni, ale nastesti jsem byl doma, kdyz balicek dorazil. Nevim jestli to byla nahoda, nebo zda je to standardem tohoto obchodu, tudiz jeho slabinou.

• - exkluzivita a distribuce značek
    • - přehledný systém a e-shop
    • - poradenství při koupi
    • - nenašel jsem

- první nákup naprosto bez problému, dokonce jsem se domluvil s personálem na osobním vyzvednutí v sobotu.

- druhý nákup přímo v showroomu, velice pěkné zastoupení značek, branding a image firmy.

- příjemné slečny při osobním odběru :)

- zboží bylo naštestí skladem, ikdyž jsem neučinil objednávku předem přes e-shop

- profesionální jednání, určitě to nebyl můj poslední nákup

• Ceny
    • Žádné

• Akční cenově zajímavé nabídky, ale musí si to člověk najít, Spousta uboží skladem, nejedná se jen o virtuální přeprodejový eshop
    • možná by mohla být lepší filtrace v hedání zboží na stránkách eshopu.

Jsem spokojený dobrá cena zboží skladem. objednání ráno, vyzvednutí odpoledne.

• dostupnost zboží
    • dobrá cena
    • skladem
    • rychlé zaslání
    • platí to obecně......pokud např. sháním ještě jiný druh oleje, který nemáte v nabídce, musí objednat jinde a platit znova poštovné

doporučuji ostatním

• Dobře a přehledně vytvořené stránky na internetu.
    • Dobrá cena.
    • Výborná dostupnost autem na kraji města a parkoviště.
    • Žádné jsem nenašel.

Krátká dodací lhůta, dobrá cena, výborná komunikace, takže jenom mohu všem doporučit.