Objednávka potvrzena a nic. Nikdo se neozval. Na můj dotaz e-mailem žádná odpověď. Telefonicky - volaný účastník není dostupný - už týden.

• nabízí něco co je špatně popsané jinak bych špatně neobjednal

objednal jsem si sprej na dutiny na auto a přišli mi oba spreje to je v pořádku,ale po rozbalení jsem zjistil že nemám trysky do dutých prostor které jsem vždy koupil s tímto sprejem kdekoliv,zavolal jsem a pán na tel.mi povídal že to není moje chyba že jsem ho objednal bez trysek,poté řekl že mi je pošlou jen za 20,-kč. souhlasil jsem a druhý den mi přišli jak pán slíbil,ale nestálo to onich 20,-kč.,ale 102,-kč. to mě mrzí.proto nedoporučuji tento obchod

Reakce obchodu Valvelinex a.s

Vážený pane František,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, stejně jako celé nedorozumění, ke kterému došlo již při objednávce. Náš e-shop skutečně nabízí produkt Tectyl ML s příslušenstvím i Tectyl ML bez příslušenství (jak lze zjistit i z fotografií jednotlivých produktů). Na základě Vaší připomínky jsme v popisu produktu ještě zdůraznili, že se jedná o produkt bez příslušenství. Současně je ovšem nutné zohlednit, že i po doplacení částky 102 Kč za 2 příslušenství k zakoupeným sprejům, byla cena podstatně nižší, než při koupi dvou produktů Tectyl ML s příslušenstvím. Jako omluvu za nastalou situaci bychom si dovolili Vám nabídnout slevu na další nákup.