• Dobrá rád zdarma je služba k nezaplacení. Dle parametrů mi vybrali jiný model, který je kvalitativně lepší, ma lepší záruční podmínky i opravitelnost, ale nemá takovou reklamu.

• profesionální přístup
    • osobní zkušenosti
    • poradí s výběrem

Objednal jsem si výrobek a po telefonické konzultaci a doporučení jsem změnil objednávku na výrobek s vyšší životností za stejnou cenu.

• Rady

• I přesto, že se jedná o internetový obchod, poskytují rady ohledně výběru zboží.
    • Velmi rychlá expedice zboží.

Rychlost, spolehlivost a především příklaná komunikace obchodu.

Z obchodem jsem spokojena, zboží, které jsem mela objednané bohužel nebylo, pan mi obratem zavolal omluvil se a dal par rad pro kupu zboží jiných značek. Obratem jsem psala mail, ze menim objednávku. Na druhy den jsem měla zboží doma super dekuju moc

• Z obchodu mi sami zavolali a poradili s výběrem vhodnějšího produktu. Rozdíly mezi jednotlivými produkty mi byly dopodrobna vysvětleny, vše podpořeno výsledky nezávislých testů. Sám jsem si samozřejmě vše ověřil i jinde. Jako třešničku na dortu jsem dostal výrobek za cenu, za kterou jsem ho nikde jinde na internetu nebyl schopný sehnat.

• Vybral jsem si pracku jiné značky, pan Vadura mi volal a doporučil jinou, trochu dražší, ale údajně kvalitnější s vyšší životnosti, se slevou, ochotně mi poradil, sdělil výhody a nevýhody. Přesvědčil me. Snad měl pravdu. To ukáže čas. Po změně objednávky za dva dny doručili, donesli na místo a dokonce i zapojili a zapnuli vyplachovy program. Rozhodne doporučuji.
    • Dobre rady zdarma

Řekl jsem co chci a jakou mám asi představu a na základě toho mi bylo nabídnuto pár modelů, ze kterých jsem si po vzájemné konzultaci s prodejcem vybral a myslím že i dobře. Moc se mi líbilo jednání a celkový přístup od obchodu. Fakt doporučuji.

• velmi osobní přístup
    • odborné rady
    • doprava zdarma

• Super konzultace s majitelem obchodu a cenné rady a změna zakoupeneho produktu

Doporučuji!!!!

Obchod, kde dostanete ke zboží cenné rady a rovnou vám sdělí pro a proti

• Veľmi príjemná komunikácia
    • Všetko prebehlo ako malo

Pán bol veľmi milý, zavolal, vysvetlil výhody a nevýhody zakúpeného produktu a po tomto telefonáte sme zmenili objednávku na iný typ sušičky.
    Veľmi oceňujem tento prístup, kde nie je jediným záujmom predajcu čokoľvek predať, ale odborne vysvetliť a poradiť zákazníkovi, ktorý si až tak veľmi poradiť nevie.

• Doporučení jiné značky

Po vysvětlení a návrhu jiných možností, zvolena jiná značka.

Vše rychle a k velké spokojenosti vyřízeno, výborná domluva a velmi přínosné rady navíc. Doprava také 100%.
    Mnohokrát děkuji a velmi doporučuji všem.

• Příznivé ceny
    • Aktivní komunikacemi

• Naprosta spokojenost ,od pana prodavace v kamennem obchode v Olomouci az po doruceni zbozi .hodnoceni na 1

• Zkušenost a velká ochota
    • Strašný dopravce a montážník, již nikdy, Vyměňte ty lechkoživy

• Velmi solidní obchod,pro mne TOP mezi obchody se spotřebiči. Kvalifikovaně poradí, rychlost dodání, cena.

• VSTŘÍCNÁ A OCHOTNÁ OBSLUHA
    • o výrobku vám dají přesnou informaci - výhody i nevýhody.