• Poradili s výběrem

• Perfektni jednani
    • Podrobne vysvetleni
    • Ochota pomoci s vyberem
    • Předání praktických zkusenosti

• Velmi mile mi překvapil milý, osobní přístup ze strany zástupce firmy při výběru zboží, kdy přesně a pochopitelně sdělil výhody a nevýhody nakupovaného zboží. Mohu jen doporučit. Takto by měl komunikovat každý obchodník.

• profesionální přístup
    • osobní zkušenosti
    • poradí s výběrem

Objednal jsem si výrobek a po telefonické konzultaci a doporučení jsem změnil objednávku na výrobek s vyšší životností za stejnou cenu.

• Z obchodu mi sami zavolali a poradili s výběrem vhodnějšího produktu. Rozdíly mezi jednotlivými produkty mi byly dopodrobna vysvětleny, vše podpořeno výsledky nezávislých testů. Sám jsem si samozřejmě vše ověřil i jinde. Jako třešničku na dortu jsem dostal výrobek za cenu, za kterou jsem ho nikde jinde na internetu nebyl schopný sehnat.

• Profesionálové
    • Kvalitní poradenství
    • Dobrý výběr zboží

Objednané zboží nebylo dostupné, byla mi obratem nabídnuta lepší náhrada se slevou či vrácení peněz. Perfektní přístup majitele.

• skvělá komunikace
    • poradili nám s výběrem a zatím jsme moc spokojeni
    • jde vidět, že mají přehled a lidský přístup

S nákupem jsme moc spokojeni, původně jsme měli na výběr jinou sušičku ale pan Vaďura nám skvěle poradil, dali jsme na jeho rady a zatím jsme s nákupem moc spokojeni.