• Obchod je přehledný a nabízí zajímavé zboží.
    • Žádné.

Koupi jsem zde telefon. Objednávka byla zadaná v pátek večer a v sobotu !! bylo zboží odesláno. Kdyby pošta jezdila i přes weekend, můžete nakupovat tady prostě 24 hodin denně a zboží máte doma ihned. Komukace s obchodem hodnotím na velmi vysoké úrovni. A proto doporučuji všem a i já zde rád nakoupím opět, když budu potřebovat.

rychlost a komunikace

• Přehledné stránky, odborné specifikace produků
    • Na nic jsem nepřišel

Můžu všem doporučit, rychlost a dobrá komunikace, tel.dorazil v pořádku.super výběr přístojů s Čínské produkce, více takovích e.schop a svět bude krásnější

• -rychlá dodací lhůta
    • -skvělá komunikace
    • -přehlednost stránek
    • -ceny
    • -jediný obchod v ČR s těmito značkami

• Dostupnost zboží, které normálně v kamenném obchodě nekoupíte.
    • Žádné!

• Nwm

Nwm

• Přehlednost, dobré ceny a hlavně perfektní komunikace.
    • -

• levný
    • dobrá komunikace
    • malý výběr

ale jo dobrý

• Přehlednost nabídky
    • Nemá

Všem doporučuji

• Výborná komunikace a rychlost dodání.

Velmi spokojen ve všech směrech.

• Jediná věc, která mi vůbec nelíbila bylo to, že ta krabička už byla otevřena. Tak že nikdo už se na toto zboží se podíval, ale nebylo napsáno že toto zboží je rozbaleno.

Reakce obchodu V-SMART

Děkuji za reakci, bohužel telefony jsou otvíraný na celnici a díky tomu já poté můžu provést kontrolu jakosti před odesláním k zákazníkovi. Děkuji a jsem s pozdravem. T. Vamberský

• Slusne jednani

Super zadny problem

• good communication from the seller
    • the web report of the status is poorly, otherwise is everything fine

it's a good shop and the seller behind is aiming high to satisfy your needs.

• Pan telefonům rozhodně rozumí .

U telefonu se vyskytla chyba,že se neotacel displej. Po vrácení a předinstalovani softwaru už vše běží jak má. S telefonem jsem maximálně spokojen !! Obchod rozhodně doporučuji !!!

• Skvela komunikace, dobra cena

Doporucuji, byla jsem velice spokojena

• Dobré čínské telefony za rozumnou cenu
    • kladné hodnocení zákazníků
    • zatím jsem na žádné nepřišla

Výborná komunikace, rychlé reakce prodejce
    solidní ceny kvalitních čínských telefonů

• Super přístup
    • Žádné

• Nevím, hledal jsem mobil podle technických parametrů.
    • Nemají skladem, jen eshop na objednávku.

Čekat a čekat.Přeposlali odkaz, kde si můžete sledovat balík. Snaha zavolat, ale jen jednou dál nezavolají, čekají, že jim neustále budete volat vy. Když se představíte neví o koho jde. Musíte říct o jaké zboží jde. Pak už to jde. Věřím, že to někdy dorazí. Doufám, zatím nic. Tak uvidíme do dalších dní kdy to přijede domů?!.

Reakce obchodu V-SMART

Pane Janoušku, děkuji za Vaši recenzi. Snažil jsem se Vám dovolat několikrát a informovat Vás o stavu objednávky a ne vždy jsem se Vám dovolal a zpět jste nezavolal. Bohužel si nedokáži zapamatovat všechny zákazníky dle jména, to snad pochopíte, takže je pro mě lepší když jste mi řekl o jaký telefon šlo, neřekl bych, že to někoho může urazit ;) Dodací lhůtu na zboží, které není skladem uvádím až 7 pracovních dní, Vaši objednávku jsem Vám doručil z důvodu sněhové kalamity za 9 pracovních dní, to mi až z Číny přijde ještě slušné ;). Věřte mi, že se snažím pro své zákazníky udělat vždy maximum, ale ne vždy to stačí...

Tomáš Vamberský
    V-Smart.cz

• Současná nabídka
    • Méně příslušenství

Zboží hned

• Dostupnost poptávaného zboží
    • Zboží skladem
    • Velmi rychlá komunikace

Sháněl jsem po všech čertech příslušenství k novému telefonu. Velké e-shopy měli nula, nula nic, tak jsem hledal, pátral, až jsem naratil na tento e-shop. Zboží bylo skladem a dodání bleskové. Moje doporučení pro tento e-shop rozhodně 100%