• Kryt ještě nedorazil

Nemohu hodnotit produkt ještě nedorazil

Reakce obchodu ÚžasněLevný.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, objednávku nešlo zprocesovat kvůli padu serveru s databázi objednávek, prosíme laskavě o stažení negativního hodnocení, předem děkujeme za vstřícnost.

S přátelskými pozdravy,
    http://www.uzasnelevny.cz/ - Módní doplňky pro každého
    tel.: 774 504 608
    email: [email protected]

• Zboží neodpovídá obrázku ani popisu.

Nedoporučuji vůbec nekomunikují Objednal jsem zboží vůbec se neozvali.

• Přišlo my pouzdro na mobil poškozeny ja sem jim to psal rekli ze to budou resit a ticho popesince vubec nedoporučuji

Reakce obchodu ÚžasněLevný.cz

náhrada byla odeslána, ještě jednou se omlouváme za poškozené přepravcem pouzdro , prosíme Vás v případě spokojenosti o kladné hodnocení, děkujeme.

S přátelskými pozdravy,
    http://www.uzasnelevny.cz/ - Módní doplňky pro každého
    tel.: 774 504 608
    email: [email protected]

Absolutní nekomunikace

Přišlo jiné než objednané

• Dopravce zaveze zboží na jinou výdejnu a nejsou schopni sjednat nápravu.

• Přišlo mi pouzdro , které jsem si vůbec neobjednal!!

Reakce obchodu ÚžasněLevný.cz

Velice nás mrzí vaše negativní zkušenost s našim eshopem, bohužel podle informace ze skladu jsme vám odeslali vše správně, pravděpodobně jste spletli model telefonu protože těch P9 Lite jsou zrovna 3 typy (P9 Lite, P9 Lite mini a P9 Lite 2017) každopádně nedostali jsme od vás žádnou zprávu s požadavkem na reklamaci a vyfocenými výrobky, měli jste možnost vrácení bez údaní důvodů a refundace peněz v plné výši, nerozumíme proč jste to tak neučinili, nicméně jsme otevřeni pro vyřešení této situaci prosím kontaktujte nás emailem na "[email protected]", děkujeme, UzasneLevny.cz

• Zboží přišlo poškozené/rozbité

Reakce obchodu ÚžasněLevný.cz

Velice nás mrzí vaše negativní zkušenost s našim eshopem, bohužel skla jsou velmi křehká a pravděpodobně zboží bylo poškozeno bud' během přepravy nebo jsme dostali vadný kus od dodavatele, každopádně nedostali jsme od vás žádnou zprávu s požadavkem na reklamaci, nahradní sklo vám rádi zašleme zcela zdarma nebo vrátíme peníze v plné výši, kontaktujte nás emailem na "[email protected]", děkujeme, UzasneLevny.cz

• - nabízel zboží, které jsem jinde nenašel
    • - nesmyslný požadavek na číslo občanky při převzetí zboží
    • - omezený sortiment nabídky
    • - hodně položek z hlavního menu vůbec nenabízí

- sháněl jsem nabíječku Quick Charge 3.0, kterou jsem jinde nenašel

• Chybí rozměry zboží. Obrázků je málo.

• Kryt byl silně poškrábán,nechápu,ale potřebuji ho!!

Reakce obchodu ÚžasněLevný.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, zašleme Vám zdarma nový kryt jakmile zboží znovu bude skladem, děkujeme.

UzasneLevny.cz

Zakopila jsem Pouzdro / kryt pro Meizu M1 Note - Ultratenký plastový kryt Imak Air Case transparentní. Kryt není vůbec kvalitní, nevěřím, že vydrží, když telefon spadne a už vůbec nevěřím, že by ho nějakým způsobem ochránil. S telefonem zacházím jako s bavlnkou, ale již po týdnu používání je kryt nehorázně poškrábaný, snad jen z toho, že ho vezmu do ruky.

Za ty peníze kryt rozhodně nedoporučuji ani jako okrasu :-D.