Žádná komunikace

• Hodnotím kladně, že mne obchod informoval. Z e-mailu: děkujeme Vám za email a omlouváme se za nedorozumění.
    Tento produkt, který hledáte, již není bohužel skladem - Úžasné Dárky se budou vypínat, nejsou tam aktuální skladové zásoby.

Omlouváme se za vzniklé problémy, objednávku v systému ani neevidujeme dle vašeho emailu.
    Celý projekt jsme přesunuli pod Dropshipping.cz, kde se primárně věnujeme nasmlouvaným klientům

• zboží, které mělo být skladem, nebylo dodáno ani do 14 dnů. Na dotazy obchod nereaguje.

• Objednala jsem zboží, které bylo skladem, objednávka byla přijata, asi po týdnu urgování mi bylo sděleno, že objednávku nemohou dohledat a že věc skladem není....objednávku jsem chtěla poslat do Zásilkovny a jediná možnost byla v obchodě, který už roky neexistuje....

Reakce obchodu Úžasné dárky

náš obchod existuje a pokud něco není skladem, chodí to vždy automaticky na email zákazníka jako informace.
    Pokud Vám můžu nějak pomoci či poradit tak mi napište prosím na [email protected]

můžeme se na tu objednávku podívat spolu.

Při objednávce zboží mělo být na skladě 1550 ks. Po objednání mi bylo zděleno ,že zboží nemají , jestli ho chci objednat budu muset počkat několik měsíců

• Žádná reakce na objednávku

- peníze přijali, ale objednávka se ztratila, prý ji expedovali před 3 roky

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den, veškeré objednávky odesíláme okamžitě po přijetí a posíláme k nim i sledovací číslo.

• hrozná komunikace
    • hrozná komunikace

na stránkách nabízí zboží, které si nechá i zaplatit a teprv po urgenci z mé strany mi zdělí že už zboží nemají. Sami se neozvou a sami peníze zpět nepošlou. Bída

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den pane Skořepo, velice se za tuto situaci omlouváme. Snažili jsme se před Vánoci zboží ještě rychle dodat ale bohužel ze zahraničí dorazilo příliš pozdě. Peníze jsme okamžitě vrátili.

stále čekám na dodání. v dnešní době mi to přijde neakceptovatelné. Nicméně obchod komunikuje.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den paní Pospíšilová. Dle záznamů spediční služby vám zboží normálně dorazilo - odeslali jsme okamžitě. Navíc komunikujeme opravdu s každým a rádi. Nespletla jste si prosím náš obchod s jiným?

• the most important item was not available at the moment when I cam to receive mz order, although in email the entire order was confirmed

• vtipný sortiment
    • rychlá a milá komunikace (e-mail)
    • dopravce
    • lehký chaos ve vyřizování objednávky (v předvánočním období to chápu)

28.10. jsem odeslala objednávku asi na 10 položek, zaplatila jsem. Další den mi přišel potvrzující mail s tím, že vše je ok, jen čekají na naskladnění jedné z 10i položek (další týden). Paráda, dodání do 10i dní mě na vánoční dárky na začátku listopadu netrápí. Za týden (po sérii emailů) byla moje objednávka rozdělena. Větší část dorazila mám pocít druhý den (vše v pořádku). Na jednu položku jsem čekala do dneška - 23.11.(zdržení z pátka do pondělka jde nejspíš na vrub dopravci - nekomunikuje tak, jak píše v emailových avizech...) A dvě položky byly zrušeny a peníze vráceny.(jestli Vám to nesedí, taky jsem se divila/zlobila, že ze zaplacené objednávky můžou zmizet produkty, ale právě v rámci vstřícné a velmi rychlé komunikace jsem zjistila, že za to může lidský faktor. No,stává se. Zloba mě přešla ve chvíli, kdy jsem ty samé věci objednala levněji a s dopravou zdarma).
    Výsledný dojem - snaží se, mají vtipně dárky, ale pokud člověk chvíli kliká, najde je levněji. Vzhledem k tomu, že eshopů s podobným sortimentem je víc, příště vyzkouším jiný. Dalšího nákupu na www.uzasnedarky.cz se zcela nezříkám (nejspíš díky slečně/paní na druhém konci té emailové komunikace, která byla velmi milá a do jednoho z balíčků mi přibalila i dárek, za který děkuji), ale doporučení bych skutečně nedala. A pokud by byla možnost zvolit jiného dopravce, tak si ráda připlatím, i za Českou poštu.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den Lenko, chtěl bych vám velice poděkovat za vaší recenzi. Věřte mi, že mě velice mrzí vaše negativní zkušenost. Objendávku jsme rozdělili, aby k vám zboží dorazilo co nejdříve a zbytek doposlali na naše náklady ihned jak to jen šlo. Doufám, že ten malý dárek alespoň zmírnil vaší negativní zkušenost a dofám, že se k nám v budoucnu ještě vrátíte.

• Originalitu některých dárků, bohužel někdy i strašných kýčů.
    • Komunikaci se zákazníkem. A dodací lhůtou. Má objednávka byla rozdělena do dvou částí a na tu druhou čekám již měsíc, aniž by mě kdokoli informoval..

Stránky mě zaujaly vzhledem k ceně a originalitě některých dárků. Nicméně, kvalita odpovídá ceně. Naživo dárky nevypadají tak skvostně jako na fotkách.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Barboro, moc nás mrzí vaše špatná zkušenost s naším výrobkem. Pokusím se to s vámi vyřešit a vrátit vám peníze pokud nejste 100% spokojená. Jen se nám prosím ozvěte. Snažíme se vždy vše na skladu vždy kontrolovat a případně vše přebalovat pokud něco není s výrobkem v pořádku. I proto mě moc mrzí vaše zkušenost. Omlouváme se

Zboží (falešnou kameru) jsem vrátil, protože popis na stránkách neodpovidal zaslanému zboží. Špatný popis byl i u jiných prodejců.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Mrzí nás, pokud výrobek nesplnil vaše očekávání. Peníze máte již vráceny. Pevně věříme, že vaše příští zkušenost s vámi bude již pozitivní.

• Ke zboží nebyl vůbec přiložen návod v češtině.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Moc se omlouváme paní Maříková, že návod nebyl přiložen. Napište nám prosím email a my vám jej dopošleme elektronicky. Zároveň vám dávám na váš účet u nás malý bonus jako omluvu.

• výrobek není kvalitní!

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den, mrzí nás že nejste se švihadlem spokojená. Napište nám a zařídíme pro vás vrácení peněz. Naším cílem je vždy 100% spokojenost zákazníků.

• Opravdu netuším
    • Když jsem kupoval voucher na hodiny bylo tam napsáno doba dodací lhuty od obdržení platby 10 dnu. Říkam si super. A pak ejhle email od obchodu že to není na skladě a že to muže trvat dokonce i více jak měsíc. A to už je opravdu směšné. Jak mužu nabízet zboží na, které zákazník bude čekat měsíc nebo déle.

Netuším zda to tak funguje u všech zboží co tam mají ale nedoporučuji kupovat to co není skladem. Pokud si teda nehodláte počkat pul roku než to přijede asi trajektem z číny.

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den pane Pučane. Uznáváme naší chybu a ještě jednou se omlouváme za dodací dobu. Opravdu jsme naší akci na Slevomatu nezvládli. Rádi vám vrátíme případně peníze a případně s doručením produktu přidáme dárek zdrama. Ještě jendou se velice omlouváme!

• nabízené, následně zaplacené zboží není na skladě

Dobrý den paní Hofmanová,

zboží je skladem ale nebylo vám odeslané protože nebyla objendávka proplacena (stále čekáme na zaplacení poštovného). Prohledali jsme náš účet a platbu jsme bohužel nedohledali. Ještě dnes vás budeme kontaktovat a vše domluvíme aby bylo vše k vaší spokojenosti.

• nedostupnost zboží v době,kdy je nabízeno ke koupi

špatná komunikace
    nedostupnost zboží
    nedoporučuji zde nakupovat

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den paní Bílkovská. Moc se omlouváme za vaší špatnou zkušenosti. V akci u slevomatu, bylo uvedení dodání do 10ti dní a to jsme splnili. Chápu ale, že to bylo zřejmě nedostatečně uvedeno v našem popisu a proto se ještě jednou omlouvám. Veškeré produkty, které máme skladem dodáváme do druhého dne a věřím tedy, že vaše příští zkušenost s námi již bude na 100%

• naskladnění zboží může trvat i několik měsíců!!!!!!!!!!!!!! Tak si nepředstavuji služby e-shopu :-(

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den paní Vočadlová. Opravdu nás celá situace s vaším produktem mrzí. Klasicky, zboží které máme skladem dodáváme vždy do druhého dne. Toto ale bylo na objednání. V detailu akce na Slevomatu bylo uvedeno dodání do 10ti dní a to se pokusíme dodržet. Chtěli jsme zboží odeslat již dříve ale u dodavatele se to trochu zdrželo. Posíláme vám se zbožím malou pozornost jako omluvu za vaše čekání. Ještě jednou se omlouváme.

• není
    • špatná komunikace

zboží bylo objednano před 11 dní a zatím nedorazilo a obchod nezaslal žádné informace o době dodání

Reakce obchodu Úžasné dárky

Dobrý den paní Bystráková, moc se omlouváme za delší dobu dodání. Jednalo se o produkt ze Slevomatu, s kterým jsme byli dohodnutí na 10ti denní lhůtě dodání. Produkt je již na cestě k vám. Moc se omlouvám jestli jsme vás nedostatečně informovali. Už jsme podnikli kroky, aby se toto u nás již neopakovalo.