• spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za recenzi i Váš nákup. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře vybíralo a přidala jste se mezi naše vracející se zákaznice.

Krásný den přeje Vaše Wolfka

• Rychlá dodací lhůta
    • Příjemná komunikace

Jsem spokojena a obchod doporučuji.

Milá Jiřko,

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo a ráda jste se k nám vracela. Právě naskladňujeme novou jarní kolekci, tak nakoukněte. :-)

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Vaše spokojenost mě moc těší. Rádi vás zase brzy uvítáme u našich novinek.

• Rychlé dodání, výborná komunikace

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit zase příště.

Milá Katko,

děkuji za Váš nákup i udělení hodnocení. Moc mě těší, že jste byla spokojená a těším se na Vás zase příště.

Vaše Wolfka

• Rychle dodání,krásné zboží vždy jsem byla moc spokojena

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo. Těšíme se zase příště.

• Bleskové dodání. Kvalitní zboží, krásně zabalene
    • Není, co bych napsala

Vaše Wolfka

• Zboží je kvalitní, příjemný materiál, rychlé dodání v moc pěkném balení

• Skvělá komunikace
    • Není co vytknout

• Kvalita
    • Střih krásně sedí
    • Vysoký pas u kalhot

Jsem moc spokojená, kupovala jsem podzimní tepláky a teď zimní a oboje jsou skvělé. Vysoký pas drží , kalhoty nepromoknou a jsou teplé.

Milá Eliško,

Vaše Wolfka

• Vždy velmi rychlá a ochodná komunikace

• rychlé vyřízení

Milá Jano,

• Výborná komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Vaše Wolfka

• Kvalitní zboží a rychlé doručení.

• Rychle doruceni

Vaše Wolfka

• krásný výběr dětských pyžam, rychlost dodání

• Rychlé odeslání, rozumné ceny. Jen oblečení je o trochu větší než obvykle, ale to nevadí. Je třeba pořádně zkontrolovat uvedené rozměry (hlavně u kalhot Wolf).

• Kvalitní oblečení

• Spolehlivost